چین قوی باعث می شود بازگشت به رشد در سه ماهه دوم با تولید ناخالص داخلی تا 3.2 pc

اقتصاد چین بازگشت به رشد در سه ماهه دوم rebounding به شدت بیشتر از حد انتظار از یک تاریخی انقباض ناشی از شیوع کروناویروس اطلاعات رسمی نشان داد پنج شنبه.

تولید ناخالص داخلی گسترش تعجب 3.2 کامپیوتر در آوریل-ژوئن اداره ملی آمار گفت: به عنوان کارگران کارخانه ها و شرکت های با احتیاط بازگشت به حالت عادی پس از سخت مستندات آورده ویروس تحت کنترل است.

اما خرده فروشی — یک کلید نشانه ای از تمایلات مصرف کننده در جهان و دومین اقتصاد – سقوط کوتاه از انتظارات کاهش 1.8 pc در سال گذشته در ماه است.

Coronavirus که برای اولین بار پدید آمده در شهر ووهان در اواخر سال گذشته پس از تعطیل کسب و کار و تخریب صدها و میلیون ها شغل در سطح جهان و به احتمال زیاد اوج اقتصاد جهانی را به رکود است.
خرده فروشی کاهش یافت 1.8 pc در سال در ماه گذشته


اعتبار: AP

چین به شکل رسمی به طور قابل توجهی بهتر از 1.3 pc در سال رشد مخفیگاه آنان توسط AFP نظرسنجی از تحلیلگران اگر چه هنوز هم در میان پایین ترین نرخ ثبت شده.

اقتصاد قرارداد 1.6 pc در سال در شش ماه اول این NBS گفت: در حالی که شهری نرخ بیکاری نیز با کاهش به 5.7 pc در ماه ژوئن از 5.9 pc یک ماه قبل است.

اشتغال شکل باقی می ماند از نزدیک تماشا با نزدیک به نه میلیون فارغ التحصیلان انتظار برای ورود یک نامشخص بازار کار در سال جاری و تحلیلگران اشاره به این که واقعی بیکاری است که به احتمال زیاد بالاتر است.

تامی وو اقتصاددان در اقتصاد آکسفورد که در گزارش ماه گذشته که “بررسی مبتنی بر نرخ بیکاری قابل ملاحظه ای طلب بخشایش بازار کار استرس به عنوان اندازه گیری شامل تعداد زیادی از بیکاران (می شود) مهاجران”.

تولید صنعتی ادامه داد: به صعود در ماه ژوئن رشد در راستای انتظارات در 4.8 pc تا از 4.4 pc در ماه مه.

برخی انتظار دارند که چین تنها عمده اقتصاد به رشد در سال 2020 به عنوان آن را برای اولین بار به ضربه می شود توسط ویروس و به احتمال زیاد برای اولین بار به گزاف گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im