چین خواسته مقامات محلی برای انجام منظم coronavirus آزمون در بازارهای عمده فروشی این کشور اقتدار بهداشت گفت: بخشی از یک تلاش برای کنترل گسترش Covid-19 بیماری همه گیر.

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) خواسته است مقامات محلی به منظور تقویت نظارت برای coronavirus در عمده فروشی بازار است که می تواند پوشش گسترده مناطق همسایه به ویژه کسانی که با غرفه فروش منجمد و یخچال گوشت و غذاهای دریایی و یا مرطوب و فضاهای بسته با توجه به اطلاعیه منتشر شده در وب سایت کمیسیون.

دستورالعمل آمده پس از چین در شهر پکن گزارش داد در اوایل ماه ژوئن یک خوشه از coronavirus عفونت است که حول یک عمده فروشی در بازار.

گروه های کاری محلی مسئول coronavirus کنترل و پیشگیری باید جمع آوری نمونه از عمده بازار عمده فروشی به خصوص کسانی که فروش گوشت و غذاهای دریایی یک بار در هر هفته برای coronavirus آزمون. اما کوچکتر بازارهای عمده فروشی می توانید تست یک بار در ماه.

مناطق و اشیاء در بازار است که باید آزمایش coronavirus شامل چاقو مورد استفاده در عمده می ایستد کارگران, لباس, سطح, فریزر, گوشت و غذاهای دریایی و فاضلاب دستشویی زباله کامیون ها و دفاتر با توجه به NHC توجه کنید.

چین در حال حاضر آغاز شده Covid-19 تست وارداتی گوشت و غذاهای دریایی و گوشت داخلی پردازنده. آن را نیز ممنوع محموله را از یک لیست از گیاهان پردازش گوشت در خارج از کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de