چین ساخته شده تعجب ظاهر در یک شرکت بین المللی coronavirus اجلاس روز دوشنبه با حضور رهبران بیش از 40 دولت ها در سراسر جهان – اما ایالات متحده باقی مانده وجود ندارد.

این کنفرانس دیده می شود به عنوان یک لحظه در درایو برای ایجاد یک واحد رویکرد جهانی به این بیماری همه گیر را دیدم کشورها و سازمان بهداشت جهانی متعهد بیش از €7.4 میلیارد دلار (حدود £6.5 میلیارد دلار) برای توسعه واکسن درمان و تشخیص به مبارزه Covid-19.

سازمان ملل از جمله بریتانیا نیز متعهد به سهم خود تلاش فضاي سراسر جهان به این معنی نه تنها کشور را بهره مند از پیشرفت های علمی.

در آخرین دقیقه دیدم علاوه بر چین سفیر اتحادیه اروپا شرکت در این رویداد که در آن او گفت که این کشور یک “عضو مسئول جامعه بین المللی”.

“در مبارزه با ویروس اعتماد به نفس و همبستگی بسیار با ارزش تر از طلا” گفت: چین ژانگ مینگ به عنوان او تصریح کرد این کشور تعهد از 30 میلیون دلار (£24 میلیون دلار) در بودجه اضطراری برای بهداشت جهانی سازمان است. “وحشت و سرزنش ها هستند مفید نیست در همه. این اعتقاد ما است که ما با هم می تواند به افزایش به چالش و پیروز شویم.”

اما چند بازیکن دیگر غایب بودند – از جمله هند و روسیه و برزیل و شاید مهمترین کار ما افزایش نگرانی که “واکسن ناسیونالیسم” ممکن است مانع همکاری است.

در حالی که مقامات ایالات متحده کاهش یافته است می گویند چرا دولت بود و نه نمایندگی در اجلاس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در انتقاد خود از چه کسی کمک کرده است که برای هماهنگ کردن واکنش بین المللی.

رئیس جمهور همواره متهم به سازمان بودن “چین-محور” و در اواسط ماه آوریل اعلام کرد که امریکا خواهد توقف کمک های مالی به سازمان ملل. یک هفته بعد دولت او scuppered انتشار یک G20 اطلاعیه تنظیم دستورالعمل برای یک واکنش جهانی با توجه به جمله بندی در حمایت از سازمان ملل.

به طور سنتی ما شده است عمده منابع و مدارک از طرح های بهداشت جهانی و عدم وجود آن خطاب شد در طول ‘Coronavirus واکنش جهانی به’ نشست.

“حیف است که یک بخشی از آن” Erna Solberg, نخست وزیر نروژ گفت. “هنگامی که شما در یک بحران را مدیریت کنید آن را و شما آن را به طور مشترک با دیگران است.

“هر کس قطعا ارزیابی کار خود را در برخی از نقطه و ببینید چه چیزی می توانست انجام می شود متفاوت است. اما شما این کار را پس از آن زمانی که شما در وسط آن است.”

اما در فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی اضافه شده که به او گفته بود به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و “اعتماد به نفس” با ما عضویت در دوره به دلیل.

در این نشست که برگزار شد توسط کمیسیون اروپا و شرکت میزبانی انگلستان و هفت دیگر کشورها استقبال شده است توسط کارشناسان به عنوان یک گام مهم در تضمین این که واکسن و درمان و تشخیص در حال مقرون به صرفه و در دسترس است.

“فقط در مورد هر رهبر جهان امروز با اشاره به کلمه عدالت” گفت: جنی Ottenhoff ارشد سیاست مدیر بهداشت جهانی در یکی از مبارزات انتخاباتی. “حداقل فصاحت آن را واقعا ارزش تصدیق کرد که تعهد. اما چگونه پول اجرا شده است در حال رفتن برای تعیین اینکه آیا این حرف صادق است.”

تلگراف می داند که اعلام یک چارچوب برای توزیع و هماهنگی بودجه مبتنی بر اطراف این سه رکن از واکسن درمان و تشخیص – شده است به تعویق افتاد با توجه به مذاکرات جاری در اطراف برجستگی است و نقش های مختلف و چند جانبه بدن.

“شده است وجود دارد برخی از ضرب وشتم از مدیریت” یک منبع آشنا با مکالمات گفت. “ما هنوز در حال از دست رفته یک ساختار روشن – بسیاری از گروه ها می خواهند درگیر می شود و به نگاه مانند آنها همکاری اما در این مورد مدیریت پول ممکن است کمی تار است. این چیزی است که نگرانی من است.”

اما دیگر خودی حفظ شده است که پیشرفت های قابل توجهی در تلاش به مجموعه ای از دستورالعمل های دقیق در اطراف همکاری جهانی و چه “توزیع عادلانه” به نظر می رسد.

“ما در حال زندگی می کنند از طریق بی سابقه ای دوره و زیادی است که به اتفاق می افتد در یک دوره کوتاه از زمان” یک منبع گفت:” تلگراف. “پول امروز یک تماس به عمل و موازی با مذاکرات در حال انجام در اطراف چه دقیق حکومت خواهد بود.”

کارشناسان همچنین مشخص شده است که نه همه از پول متعهد در روز دوشنبه توسط “جدید” – برخی از اظهارات recommitted بودجه در دسترس ساخته شده در چند ماه گذشته است.

و £6.5 میلیارد دلار است که تنها یک اولیه “پرداخت” – میلیارد بیشتر مورد نیاز خواهد بود قبل از واکسن های, تشخیص و درمان به طور گسترده ای در دسترس است.

“امروز است لحظه ای تعیین کننده برای جامعه جهانی گفت:” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen. “این کمک خواهد کرد به پا زدن شروع به جهانی بی سابقه همکاری است.

“اما خیلی بیشتر خواهد شد مورد نیاز در این ماه آمده است. امروز با حداکثر سرعت دویدن یک شروع عالی برای مسابقه دو ماراتون. ما باید هر کس در هیئت مدیره است.”

دکتر جرمی Farrar, مدیر خوش آمدید و یک عضو از انگلستان علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم) افزود: “این دلگرم کننده است برای دیدن بسیاری از نقاط جهان با هم برای پیدا کردن راه حل برای این بحران جهانی ما باید جشن می گیرند این واقعیت است که بسیاری از کشورها پیوست و امروز حمایت کنفرانس و متعهد به بی سابقه جهانی در تلاش است.

“پس از کنفرانس امروز کمیسیون اروپا محاسبه شده است که تا €7.4 میلیارد دلار متعهد شده است. این یک شروع خوب است اما ما نیاز به دیدن جزئیات کامل این تعهدات است.

“این بودجه باید در دسترس ساخته شده بلافاصله به صورت فوری تحقیقاتی که مورد نیاز است و برای اطمینان از این دنیا ظرفیت را تشخیص درمان و واکسن های موجود در یک عادلانه اساس به جهان به همه. هر روز می شمارد.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de