چین عبور امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ

چین گذشت یک جارو امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ روز سه شنبه متعدد رسانه های محلی در این شهرستان گزارش روز سه شنبه, در چه منتقدان ترس را نوید یک موج از سرزمین اصلی سبک سرکوب سیاسی.

ملی کمیته دائمی چین بالا قانونگذاری بدن به اتفاق آرا تصویب این قانون را در روز سه شنبه صبح در حال حاضر تلویزیون RTHK و جنوب چین صبح پست گزارش شده است.

پکن می گوید: قانون ممنوعیت براندازی تجزیه طلبی و تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی مورد نیاز است برای بازگشت ثبات به هنگ کنگ پس از یک سال و عصبانی طرفدار دموکراسی تظاهرات.

مخالفان از ترس آن را تخریب کسب و کار توپی گرامی آزادی های سیاسی و توخالی از آن استقلال داده قوانین مشابه استفاده می شود برای درهم شکستن مخالفان در اقتدارگرا سرزمین اصلی.

در یک اقدام بی سابقه پکن کنار هنگ کنگ مقننه به تصویب این قانون بود که امضا کردن فقط شش هفته پس از آن برای اولین بار اعلام شد.

هنگ کنگ 7.5 میلیون نفر هنوز به دیدن محتویات قانون است.

در متن کنفرانس هفته وار مطبوعاتی در روز سه شنبه صبح, هنگ کنگ, رهبر کری لام – نرم افزار-پکن منصوب – کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا این قانون تا به حال تصویب شده است.

“من فکر می کنم در این لحظه آن است که مناسب نیست برای من برای اظهار نظر در مورد هر گونه سوال مربوط به امنیت ملی قانون” Ms لام به خبرنگاران گفت:.

گروه های حقوق بسیاری از دولتهای غربی و سازمان ملل متحد حقوق بدن باید بیان زنگ بیش از قانون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *