چین را افزایش می دهد هشدار سیل برای دومین سطح

چین خود را مطرح سیل در پاسخ به هشدار روز یکشنبه برای دومین بالاترین سطح به عنوان heavy rain کتک مناطق در امتداد رودخانه یانگ تسه با شرق استان جیانگ سو و جیانگشی در میان بدترین آمار رسانه های دولتی گزارش شده است.

جاری شدن سیل در پینگ شهرستان جیانگشی فشار سطح آب دریاچه پینگ چین بزرگترین دریاچه آب شیرین به بالا 22.52 متر (74 پا) تاریخی بالا و بالاتر از سطح هشدار از 19.50 متر (64 فوت).

شنبه شب استانی مقامات نظامی بود اعزام هزاران سرباز برای کمک به تقویت نزدیک به 9 متر (6 مایل) از دریاچه بانک های دولتی تلویزیون گفت.

چین دارای چهار لایه کنترل سیل واکنش های اضطراری سیستم با سطح یک به نمایندگی از شدید ترین.

تا کنون این سال, برخی از 141 نفر کشته شده اند و یا از دست رفته در این سیل که ویران 3.53 میلیون هکتار (8.72 میلیون هکتار) از زمین های کشاورزی و پهن 28,000 خانه. زیان های اقتصادی کل 82.23 میلیارد یوان (£9.21 میلیارد دلار, دولت, خبرگزاری ایسنا گزارش روز یکشنبه.

با توجه به وزارت منابع آب 212 رودخانه ها را بیش از حد هشدار سطح از اوایل ماه جولای با 19 از آنها رو به افزایش به صعود تاریخی.

چین مقصر غیر معمول شرایط آب و هوایی از جمله رطوبت انجام شده از دریای چین جنوبی و اقیانوس هند به عنوان علت, اما آن نیز گفت: در دراز مدت تغییرات در الگوهای آب و هوایی را ساخته اند آن را آسیب پذیر تر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im