چین می گوید عفونت نرخ کاهش اما ویروس جدید هنوز هم دارای رمز و راز

جهانی بهداشت مقامات ملاقات به ظاهر امیدوار اخبار coronavirus ميزان عفونت در چین با یک توجه داشته باشید از احتیاط به عنوان کارشناسان هشدار می دهند نسبتا خفیف علائم معمولا ناشی از این بیماری می تواند به معنای بیش از هزاران موارد رفته اند غیر قابل تشخیص است.

چین گزارش شده است کاهش روزانه تعداد موارد جدید و مطالعه توسط خود این کشور مرکز کنترل بیماری ها گفت که نشان آشکار روند کاهش عفونت رای دادن اما جهانی شمارش بیش از 73,000 تایید عفونت در روز سه شنبه. ورود در دوشنبه 14 آلوده آمریکایی evacuees از یک کشتی کروز در ژاپن به ارمغان آورد و تعداد کل موارد در ایالات متحده به حداقل 29.

رئیس سازمان بهداشت جهانی گفت که خیلی زود به می دانم که آیا ظاهری کاهش عفونت های جدید در چین ادامه خواهد داد. او گفت: “هر سناریو هنوز روی میز است” را به عنوان دانشمندان در ادامه کار به درک دقیقا تا چه حد بسیار مسری ویروس در سراسر جهان گسترش یافته.

همانطور که از صبح روز سه شنبه این بیماری تا به حال کشته شدن حداقل 1,874 مردم همه اما پنج نفر از آنها را در سرزمین اصلی چین است. یکی از جدید ترین مرگ و میر در مرکز چینی استان هوبئی کانون شیوع این بود که رئیس یک بیمارستان در شهر ووهان که تسلیم در سن 51.

CHINA-HEALTH-VIRUS
یک عضو از کارکنان پزشکی در درمان یک بیمار است که نمایش داده می شود خفیف علائم COVID-19 coronavirus بیماری در نمایشگاه مرکز تبدیل به یک بیمارستان در ووهان در چین مرکزی هوبئی استان در 17 فوریه سال 2020 است. خ/خبرگزاری فرانسه/گتی

این ویروس تنها ثابت می کند کشنده با توجه به داده های کنونی در حدود 2 ٪ از افراد آلوده با خطرات افزایش قابل توجهی برای بیماران سن. اما کارشناسان بیماری های عفونی سخن گفته اند تا می گویند این رقم در واقع ممکن است پایین تر این بیماری می تواند کشنده کمتر — از آنجا که وجود دارد می تواند هزاران نفر از غیر قابل تشخیص عفونت در سراسر جهان بسیاری از آنها خفیف و یا حتی بدون علامت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر