Wang Yasong صفر برنامه به کودکان حتی پس از ازدواج در ماه ژوئیه گذشته.

او ترجیح میدهد او را دو به تصویب رسید گربه ها بیش از گریه نوزادان و صرف روز و dimes در رفتار به صورت سیاه و سفید fluffballs به جای پوشک برای نوزاد است.

“درست به بچه ها اگر من پیدا کردن آنها را زیبا و دلفریب, در حالی که به دنبال در آنها, اما من فکر نمی,” او گفت:. “گربه ها راه cuter از بچه ها.”

خانم وانگ 28 ساله است که در میان یک گروه رو به رشد زنان در چین که انتخاب های شخصی در حال کمک به یک رکورد کم نرخ تولد به عنوان کشور, هایش با خرید اینترنتی از سیاست تک فرزندی – حتی پس از آن اوراق پنج سال پیش.

چین ارسال شده 10.48 تولد در هر هزار نفر در سال گذشته در پایین ترین نرخ از آنجا که حزب کمونیست به قدرت در سال 1949. تعداد تولد زنده کاهش یافت و برای سومین سال متوالی کاهش چهار درصد به 14.65 میلیون یا 580,000 کمتر نوزادان در سال 2019 نسبت به سال قبل است.

اعمال شده در اواخر دهه 1970 یک فرزند سیاست با هدف مبارزه با نگرانی که آیا اقتصاد می تواند پشتیبانی به سرعت در حال رشد جمعیت.

چین جمعیت رخنه گذشته 1.4 میلیارد دلار در سال 2019 برای اولین بار حتی به عنوان موالید در ادامه به سقوط

منmplementation وحشیانه بود – زنان مجبور بودند به انجام سقط جنین و sterilisations و ارتباط زن و شوهر بودند با آمار بالا جریمه برای جسارت به داشتن فرزند بیشتر.

“سیاست یکی از فاجعه بار ترین سیاست اشتباهات در تاریخ مدرن” گفت: وانگ فنگ, یک متخصص برجسته در چین جمعیتی و استاد دانشگاه کالیفرنیا در ارواین. آن را نشان “در مجموع بی احترامی برای زندگی انسان است.”

Three دهه از سیاست “تغییر چینی باروری نگرش” گفت: Fuxian یی, یک, دانشمند ارشد در دانشگاه ویسکانسین مدیسون.

“مردم باید خود را تغییر باروری عادات روانشناسی و رفتار است. داشتن فقط یک فرزند یا بدون فرزند تبدیل به هنجار اجتماعی در چین است.”

خانم وانگ خودش تعجب است: “اگر من یک خواهر و برادر در حالی که در حال رشد من ممکن است…دوست داشتم بچه ها بیشتر است.”

“سلام دوستان من بالا بردن فرزندان خود را – آنها را هم به خودشان.”

مردان بیش از حد علاقه مند نیست در procreating.

“این احتمالا چون من تنها فرزند” گفت: Wu لیانگ 23 ساله و دانشجوی علوم کامپیوتر. “همه طول می کشد مراقبت از شما در خانواده و شما اصلا احساس نیاز به مراقبت از دیگران است.”

سخت خانواده-برنامه ریزی محدودیت منجر به شدید و عدم تعادل جنسیتی با توجه به سنتی اولویت برای پسران بیش از دختران است.

چینی عضو هیات مراقبت از نوزادان

اعتبار:
AFP

Cهینا حدود 30 میلیون بیشتر مردان نسبت به زنان ترک کمبود بالقوه مادران و اشباع از لیسانس نیست چاره ای جز شرایط.

مقامات در نهایت اوراق سیاست در سال 2015 اجازه می دهد زوج دارای دو فرزند. هدف این بود که به افزایش تعداد نوزادان متولد شده به پر کردن در حال حاضر-کاهش نیروی کار موتور که رو چین برای تبدیل شدن به جهان و دومین اقتصاد است.

یکt زمان, خانواده, برنامه ریزی مقامات تخمین زده می شود که سه میلیون نوزاد خواهد بود متولد در هر سال بین 2016 تا 2021 – اما رونق کودک نه محسوس.

زوج ها نگران افزایش هزینه های زندگی و سال های مواد غذایی و بهداشت ایمنی می ترساند از تمام شده گوشت به معیوب واکسن باید بهت زده بسیاری می شود پدر و مادر است.

زنان چینی نیز در حال تبدیل شدن بیشتر تحصیل کرده در یک زمان هنجارهای جنسیتی در حال تغییر و منجر به جدید و غیر سنتی نظرات حرفه ای, فرزندان و ازدواج.

Su Yi, 24, ضربه دکمه مکث در کودکان در حال حاضر توسط چین سریع شهرنشینی با تنگ آپارتمان ایده آل نیست برای بالا بردن بچه ها. به عنوان یک دانشجوی دوره کارشناسی ارشد او نیز به هیچ وجه به حمایت از خانواده.

“در دبیرستان, من فکر کردم من می خواهم که کودکان در سن نسبتا جوان اما همانطور که من شروع کردم برنامه دکترا در شانگهای, من متوجه شدم که چگونه محدود به فضای زندگی وجود دارد,” او گفت:.

تبعیض در محل کار نیز منع زنان از داشتن بچه ها. فهرست فرصت های شغلی در چین, برای مثال به طور معمول تبلیغات به طور خاص برای مردان و زنان گاهی اوقات استخدام تنها در صورتی که تعهد نه برای باردار شدن است.

با نیروی کار انتظار می رود به سقوط حدود 23 درصد تا سال 2050 با توجه به داده های رسمی, کارشناسان و سیاستگذاران در حال رشد نگران طولانی مدت رکود اقتصادی به خصوص به رشد است و در حال حاضر در حال افول است.

تیوی چین گسترش 6.1 درصد در سال گذشته به کمترین میزان در سه دهه.

“کاهش جمعیت جوان به ارمغان می آورد بسیاری از پیامدهای منفی از [یک] اندازه کوچکتر از مالیات دهندگان برای کمتر مصرف کنندگان جوان” گفت: آقای وانگ.

دولت نیز به چالش کشیده و با ارائه مراقبت های بهداشتی و بازنشستگی پرداخت به عنوان مردم بیشتر وارد سال های طلایی خود.

در حالی که چین نه تنها در کشور دست و پنجه نرم کردن با موضوع – کره جنوبی و ژاپن به عنوان به خوبی – Mr یی فکر می کند چین باروری, نرخ سیاسی مسئله حساس است و بدتر از مقامات اجازه ،

هنوز پکن “برخی از زمان برای قرار دادن سیاست های در محل برای مقابله با روند پیری اجتناب ناپذیر” گفت: Andy Rothman جانباز چین اقتصاددان در ماتیوز آسیا یک سرمایه گذاری مالی شرکت است.

“باقی مانده کنترل بر مردم تولید مثل محدود کردن تعداد فرزندان به دو طولانی است منسوخ شده و باعث می شود هیچ حس در زمینه سریع جمعیت پیری و بسیار کم باروری گفت:” آقای وانگ.

دولت همچنین می تواند “معرفی تولد دوستانه سیاست هایی مانند کاهش قیمت خانه, کاهش آموزش و پرورش و هزینه های پزشکی و افزایش مهد کودک” گفت: آقای یی.

چنین پیشنهادی را مطرح شده در برخی از استان ها و دولت تجربه با یارانه به پدر و مادر داشتن فرزند دوم از جمله کمک های مالی برای فرمول نوزاد.

Single زنان نیز مجاز نیست به مسدود کردن تخم مرغ های خود را در چین, درمان های باروری محدود به زن و شوهر. یکی ظ کشور را به طرح دعوی در دادگاه در ماه گذشته برای فشار به دولت برای تغییر قوانین.

اما این ممکن است به ترجیح شخصی و برای کارشناسی ارشد وانگ بالا بردن یک جفت گربه است که به سادگی ساده تر است.

“وجود دارد به سادگی بیش از حد فشار به یک مادر خوب” گفت: او گفت:. “اگر شما موفق به مراقبت از چیزی حتی فقط کمی مردم را سرزنش شما برای اینکه یک مادر بد.”

گزارش اضافی توسط Yiyin زونگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de