چین سعی کردم به صحبت نیوزیلند ستایش برای آن Coronavirus پاسخ از سختی مستند اقدامات

نیوزویک | No comments

چین در تلاش برای منصرف نیوزیلند دولت را از اعمال خود سخت محدودیت برای کاهش coronavirus باور آنها را به یک “افراطی,” نیوزیلند وزیر امور خارجه وینستون پطرس گفته است.

حتی با تنها چند مورد در اواسط ماه مارس دولت به رهبری نخست وزیر Jacinda protocol wine studio عمل به سرعت بسته شدن مرزهای این کشور بستن غیر ضروری کسب و کار و مدارس. دشوار محدودیت بودند کاسته دو هفته پیش و کمک به نگه داشتن coronavirus ميزان عفونت در میان بالاترین در جهان است.

اما چین اعتقاد نداشت چنین اقدامات لازم با توجه به پطرس گفت که اولین تماس خود را در شروع بحران شد و با همتای چینی.

NZ Deputy Prime Minister Winston Peters
معاون نخست وزیر وینستون پیترز در یک کنفرانس مطبوعاتی در مجلس مارس 14 سال 2020 در ولینگتون, نیوزیلند. او گفته است که چین سعی کرده بود به بحث در نیوزیلند از کامل مستند با توجه به کوروناویروس.
هاگن هاپکینز/گتی ایماژ

“آن بود که انتظار می رود که آنها را نمی خواهید ما را برای رفتن به مستند و گمان می کنم آنها می خواستند بحث و گفتگو در مورد آن گفت:” مسائل.co.nz پادکست.

“ما تا به حال یک بحث طولانی اما در پایان من گفت:” نگاه, شما را در درک ما شنیده ایم آنچه که شما رو به می گویند که ما باید برای محافظت از مردم خود ما و به همان سرعتی که ما می توانیم; و آن را به پایان رسید تا با “خوب, من امیدوارم که من می بینم شما یک روز’ مرتب کردن بر اساس از چیزی.”

“بدون صحبت کردن خارج از نوبت به آنها می خواستم یک توضیح که چرا ما آن را انجام می دهند چرا که آنها فکر آن را یک واکنش افراطی,” پطرس گفت.

او گفت که او تا به حال به چین درک کنند که “ما یک کشور جزیره ای که در آن یک مستند کار می کنند خیلی موثر تر از دیگر کشورها است.

“ما نیاز به رفتن با شماره یک فرض و شماره یک مسئولیت است که سلامت و امنیت نیوزیلند مردم پس از شما را در درک خواهد کرد که چرا ما مجبور به این تصمیم.'”

تعداد کل تایید coronavirus موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است 1,497 و 94 درصد از آنها بهبود یافتند. مرگ و میر می ایستد در تنها 21 و در روز پنج شنبه وجود نداشت جدید ثبت موارد coronavirus برای سومین روز در حال اجرا از رادیو نیوزیلند گزارش شده است.

موفقیت در مهار این ویروس منجر به کاهش بیشتر از محدودیت های اعمال شده از سطح سه به سطح دو و مجاز بازگشایی خرده فروشی کسب و کار, کافی نت ها, سالن های ورزشی و زمین های بازی.

وقتی پرسیده شد که در مورد چگونگی اقدامات در نیوزیلند در مقایسه با کسانی که در کانون همه گیر پطرس گفت: “در مورد ووهان آنها در واقع جوش مردم درهای بسته به اطمینان حاصل شود آنها را ترک نمی کنند.”

یک درجه از تنش دیپلماتیک بین نیوزیلند و چین ریخته بیش از این هفته زمانی که نیوزیلند حمایت یک فشار به رهبری آمریکا به تایوان برای پیوستن به سازمان جهانی بهداشت (WHO) به عنوان ناظر.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: آن را به حال خود را نشان داده شده “قوی نارضایتی” با نیوزیلند حمایت تایوان پیشنهاد شده که نقش و پیشنهاد آن ممکن است آسیب های روابط دوجانبه است.

اما پطرس گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “ما باید به ایستادن برای خودمان” رویترز گزارش داد.

دادهنمایی زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان می دهد که این کشور با بیشترین تایید COVID-19 موارد به عنوان 14.

statista, covid19, coroanvirus,
یک نمودار نشان می دهد که در مقایسه با بیشتر دانستن موارد COVID-19.
Ana ortega

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>