چین خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به تمرکز بر روی مبارزه با کروناویروس در آمریکا تساوی برنامه به مجازات پکن برای همه گیر

حزب کمونیست چین روز پنج شنبه در خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تمرکز بر روی مبارزه با شیوع کروناویروس به عنوان ایالات متحده شروع به کاوش قصد دارد برای تنبیه چین برای دست زدن به آن از بیماری همه گیر.

به عنوان سیاستمداران ایالات متحده آمریکا همچنان به انتقاد پکن در پاسخ به COVID-19 شیوع تهمت امروز گفت که او دیده است شواهدی وجود دارد که او می دهد درجه بالایی از اعتماد به نفس است که coronavirus نشات گرفته از یک آزمایشگاه در ووهان. رئيس جمهور در نظر آمد ساعت پس از اطلاعاتی ایالات متحده گفته است که آنها بررسی امکان که رمان بیماری به بیرون درز از یک ووهان آزمایشگاه تایید نیوزویک‘s زودتر گزارش این موضوع.

مقامات چینی که رد اتهام انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام تلاش برای “تغییر خود را به مسئولیت خود برای فقرا دست زدن به این بیماری همه گیر به دیگران” و خواست او را به تمرکز بر روی حاوی شیوع این بیماری در داخل کشور. در طول یک جلسه توجیهی روزانه امروز, چینی, سخنگوی وزارت خارجه Geng Shuang به خبرنگاران گفت: “این آمریکا باید این را بدانید: دشمن است این ویروس نه چین.”

Shuang نیز رد تهمت های اخیر ادعا که پکن در تلاش برای استفاده از همه گیر به خود مانع انتخاب مجدد تلاش. “انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده است که یک مسئله داخلی ما هیچ علاقه ای به دخالت در آن را,” او گفت:. “ما امیدواریم که مردم آمریکا نمی خواهد بکشید چین به انتخابات آن سیاست است.”

چهار مقام ارشد تهمت مقامات دولت گفت: واشنگتن پست امروز که مقامات باید شروع به کاوش در انواع مجازات ها برای چین گفته فقیر دست زدن به شیوع. این گزارش نشان داد که برخی از مقامات پیشنهاد کرده اند که دولت فدرال باید در پاک کردن برخی از بدهی های خود را به سرزمین اصلی است. تهمت نیز تهدید به استفاده از تعرفه به عنوان مقابله به مثل وقتی پرسیده شد که به نظر در روز پنج شنبه.

Donald Trump
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور چین صحبت می کنند در طول یک بیانیه مشترک در پکن در نوامبر 9, 2017.
جیم واتسون/گتی

در مارس 26, ایالات متحده آمریکا شد, کشور با بیشترین تعداد coronavirus موارد با بیش از 82,400 موارد فراتر از آن 81,700 موارد برگزار شده توسط چین قبلی رهبر. همانطور که در آوریل 30, امریکا باقی می ماند این کشور با اکثر موارد در حال حاضر با بیش از 1,094,700 مورد تأیید و 63,800 مرگ و میر ناشی از رمان بیماری است. پکن ارقام باید تنها به افزایش 82,800.

با این حال بسیاری از مردم از جمله سیاستمداران ایالات متحده را متهم کرد چین از زیر بازی واقعی آن coronavirus آمار و ارقام. خود را در شک و تردید بودند برانگیخت توسط پکن تلاش برای سرپوش گذاشتن بر شدت شیوع این بیماری در مراحل اولیه قبل از coronavirus شد گسترده در خارج از کشور و همچنین عدم شفافیت در متعدد تجدید نظر ساخته شده به چه موارد شمارش شده در داخل کشور.

چین بارها در دفاع از خود دست زدن به ویروس و تحت فشار قرار دادند در مقابل ادعا می کند که این ممکن است نشات گرفته از داخل ووهان را در آزمایشگاه ویروس شناسی که می گویند ناکافی پروتکل های ایمنی می تواند منجر به اتفاقی انتشار پاتوژن.

ایالات متحده در دفتر مدیر اطلاعات ملی در روز پنج شنبه خود را حفظ سمت قبلی خود در مورد عدم دخالت انسان مربوط به ریشه های COVID-19 اما اشاره کرد که منبع شیوع بیماری نیاز به بررسی بیشتر.

“کل جامعه اطلاعاتی شده است به طور مداوم ارائه بحرانی حمایت آمریکا سیاستگذاران و کسانی که در پاسخ به COVID-19 ویروس” را خواند. “جامعه اطلاعاتی نیز concurs با اجماع علمی است که COVID-19 ویروس بود نه ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی است.”

نیوزویک رسیده به کاخ سفید برای نظر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر