تیاو دیگر پکن اجرا محدودیت در کار و سفر بیشتر به اقتصاد جهانی شوک

این کارگاه از جهان بسته است. چین در مجموع-جای پای جنگ. حزب کمونیست اتحاد برانگیخته ‘روح 1937 و بسیج تمام ابزار خود توتالیتر سیستم نظارت برای مبارزه با کروناویروس و حقیقت است. را در تولید ناخالص داخلی پیش بینی اگر شما جرات.

از این هفته دو سوم از اقتصاد چین همچنان بسته است. بیش از 80pc از آن تولید صنعت بسته افزایش به 90pc برای صادرکنندگان.

اقتصاد چین است 17pc از اقتصاد جهان و عمیقا یکپارچه بین المللی زنجیره تامین. آن را فقط 4.5 pc از تولید ناخالص داخلی جهان در طول شیوع بیماری سارس در سال 2003 که برخی مانند استفاده به عنوان یک اطمینان بخش قالب. شما می توانید خاموش کردن چین برای مدت طولانی این روزها بدون خاموش کردن جهان است.

امروز سرمایه گذار سرخوشی در گزارش جدید خود تعجب مواد مخدر از دانشگاه ژجیانگ نشان می دهد که چگونه به شدت unhinged بازار تبدیل شده است. این راهی است که علم پزشکی پیشرفت. و نه می تواند این ضد virals احتمالا در زمان و در مقیاس بزرگ برای جلوگیری جدی در تحول اقتصادی.

باز سوال این است که آیا coronavirus شوک است به اندازه کافی برای سقط جنین شکننده بهبود اقتصادی در جریان است پس از تابستان سال گذشته نزدیک را از دست ندهید زمانی که وحشت زده بانک مرکزی در آمریکا و اروپا و 47 حوزه های قضایی دیگر کاهش نرخ بهره در شدید پولی U-نوبه خود.

Personally من فکر می کنم یخبندان سارس قسمت به ما می گوید کمی در مورد سرعت گسترش ووهان ویروس. 2019-nCoV نوع است که بیشتر شبیه به آنفلوآنزای اسپانیایی بیماری همه گیر از سال 1918. به نظر می رسد پیگیری 1918 مرگ و میر در حدود 2.3 pc (20 برابر حد نرمال در زمستان آنفولانزا) به حدی است که ما می توانیم بر این باورند هر گونه آمار و ارقام. شواهدی وجود دارد که آن را نزدیکتر 4.9 کامپیوتر در ووهان.

تفاوت در این است که آنفلوآنزای اسپانیایی قطع این جوان به دلیل سیستم ایمنی بدن خود را رفت و به اوردرایو: این ویروس را حمل دور ،

هیچ اقتصادی جهانی حاشیه ایمنی. هر دو فدرال رزرو آمریکا و بانک مرکزی اروپا در حال حاضر مجددا کاهش کمی, یک, عجیب و غریب ترین چیزی که به انجام اگر ما اقتصاد است که واقعا انجام می دهند و همچنین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد در دولت از آدرس اتحادیه. به وضوح به ما قدرت اواخر چرخه توهم است. خستگی پوشانده شده توسط هر دو توسط یک انفجار از محرک های پولی و مالی کسری بودجه در نزدیکی 5pc از تولید ناخالص داخلی.

مقیاس اختلال در چین است که در حال حاضر سرسام آور است. هیوندای شماره پنج در جهانی فروش خودرو شده است مجبور به بستن تمام آن کارخانه ها در خانه در کره جنوبی برای عدم مولفه های کلیدی. فولکس واگن و تویوتا و جنرال موتورز و تسلا باید تمام سیم ابزار در خود چینی گیاهان به عنوان آی فون اپل تامین کننده Foxconn.

Crude قیمت کاهش یافته است 20pc از اوایل ژانویه که طولانی پیش لحظه ای که هشت ووهان پزشکان در حال حاضر در تلاش برای هشدار به جهان به این ویروس تنها به بازداشت “پخش شایعات”.

این بزرگترین شوک به بازار نفت پس از لیمن بحران است. سقوط در حمل و نقل و پالایشگاه تقاضا کاهش واردات سه میلیون بشکه در روز است. برخی می گویند چهار میلیون نفر است. این است که دو بار در بریتانیا در دریای شمال نفت خروجی. یک بحرانزده اوپک است که نیاز به بحث در مورد در عین حال بیشتر خروجی کاهش وحشتناک تعجب به عنوان همیشگی پترو-خشکسالی بر تولید در این منطقه را در سال ششم.

“آن را در حال حاضر روشن است که کروناویروس یک رویداد جدی خطر برای کل جهان است و شرایط مالی در حال محکم کردن بسیار به سرعت گفت:” ادوارد هریسون از اعتبار Writedowns.

این کانال مالی سرایت اجرا می شود از این بیماری همه گیر از طریق قیمت نفت به یک “بازار خرس تار و مار” در گسترده تر بخش انرژی و از آنجا به نامعقول ما اوراق قرضه. “عملکرد بالا است که در آن لاستیک, بازدید, جاده,” او گفت:.

Coronavirus نوع Black Swan کاتالیزور که داری ایالات متحده آمریکا در دفتر تحقیقات مالی (OFR) frets در مورد. آخرین ثبات گزارش گفت: شرکت های بزرگ اوراق قرضه یک حادثه در حال انتظار برای یک ماشه. نسبت به اوراق قرضه را با بدهی به درآمد نسبت بالاتر از شش رسیده است 30pc بالاتر از قبل از لیمن اوج.

تیوی تعدادی از سرمایه گذاری درجه اوراق بهادار رتبه BBB یا پایین تر افزایش یافته است پنج برابر از سال 2008 بسیاری از نشسته درست در بالای آشغال. اگر ترس طول می کشد نگه دارید وجود دارد به احتمال زیاد به یک آبشار از تنزل رتبه و ‘فرشته’ تنظیم کردن آتش از فروش توسط صندوق اوراق قرضه.

بازار کالا گرفته اند بحران در چانه زیرا آنها فوری barometers از تقاضای واقعی. بازارهای سهام هستند به جای مایکروسافت خاموش ووهان ویروس به عنوان رسانه ای, سر و صدا, شرط بندی که چین کارخانه را بازگشایی در 14 فوریه یا حوالی پکن به عنوان به ارمغان می آورد این بیماری تحت کنترل است.

این یک شجاع فرض و من فقط می توانم تعجب تحلیلگران نشان می دهد که ميزان عفونت ممکن است باطله کردن بر اساس در هر روز داده های رسمی. آنها آگاه شگفت آور حساب Kafkaesque واقعیت در ووهان هوانگگنگ و به زودی بدون شک 35m-قوی كلان شهر چونگ کینگ که در آن بریتانیا فقط بسته کنسولگری خود را?

آنها خواندن اعزام توسط Caixin یا جنوب چین صبح پست آشکار جان کمبود تست کیت و قصه های از راه رفتن دچار (حمل و نقل شده است تعطیل) صف برای ساعت ها در بیمارستان ها تنها به اعراض و به خانه فرستاد به مرگ تشخیص داده نشده.

این یک نگاه اجمالی از حقیقت در مورد ناپدید می شوند. تبلیغات پلیس دستور داده اند که کسانی که در درون مستقیم خود را رسیدن به انجام یک “بررسی سرمقاله”. داستان های در حال سانسور به شدت. خارجی ها خواهد بود سکوت زیرکانه در راه است.

تیاو coronavirus اعداد آشکارا داستان. به مراتب بیشتر فوت کرده اند از رسمی شمارش 493. یک لانست مطالعه در هفته گذشته توسط دانشگاه هنگ کنگ برآورد شده است که مقامات چینی را انجام نگرفته اپیدمی ده برابر است. بر این اساس گسترش نرخ 2.68 در هر مورد و دو برابر شدن مجموع اعداد هر 6.4 روز همسان شناخته شده سفر حرکات در چین و در سطح جهانی پس از وقوع.

آن را محاسبه و حتی پس از آن که رقم واقعی برای ووهان شد به احتمال زیاد به 76,000 و چونگکینگ چانگشا نانچانگ در حال حاضر سرند با این بیماری است. “مستقل و خود کفا شیوع بیماری در شهرستانها عمده در سطح جهانی می تواند تبدیل به امری اجتناب ناپذیر است ،

دیدگاه های متفاوت اما قابل توجه است که چگونه بسیاری از کارشناسان جهانی – زمانی که تحت فشار سیاسی – می گویند در حال حاضر ممکن است خیلی دیر به متوقف کردن گسترش. “این بسیار انتقال و آن را تقریبا به طور قطع در حال رفتن به یک بیماری همه گیر” گفت: Anthony Fauci, سر, ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

این همان هشدار دهنده از یک “به طور فزاینده ای نگران” پیتر Piot سر از لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است. این خطر وجود دارد که آن را تبدیل به بومی و گردش در همه جا مانند آنفولانزا و کنترل باد مخالف برای کشورهای ثروتمند با خوب مراقبت های بهداشتی اما یک شمشیر از Damocles داشتن بیش از آفریقا یا جنوب آسیا است.

Tدر اینجا یک تناقض ذاتی در بازار nonchalance. بله این امکان وجود دارد که چین به 50 میلیون مستند و استفاده از نظارت و قدرت اجباری خواهد شد و روند “تماس با ردیابی” ابتلا به اندازه کافی از افراد آلوده قبل از آنها می تواند گسترش آن بیشتر است. چنین hi-tech توتالیتر پاسخ به یک اپیدمی شده است هرگز قبل از محاکمه.

اما بیشتر به طور کامل در چین اجرا این بیشتر به اقتصاد جهانی شوک است به احتمال زیاد. چگونه می توانید گیاهان صنعتی واقعا بود بازگشایی شد هفته آینده ؟ در عین حال اگر آن را طول می کشد تا یک ماه دیگر از آن می شود به تدریج سخت تر برای جلوگیری از بین المللی آسیب های اقتصادی و افزایش خطر یک لحظه مینسکی در چین را بیش از حد قوی تر سیستم نگه می دارد در حال افزایش است.

ما در خائنانه. مردم بانک دیگر نمی تواند تکان دادن انگشتان دست خود را و آتش فوری رشد. بدهی های اشباع و اعتبار ضعیف تقاضا را باردار تا انتقال پولی کانال. شدید کاهش نرخ بهره و تزریق پول با ویژگی های چینی’ را تهدید می کند به مجموعه ای از یک یوان اسلاید و در نهایت تکرار 2015 بحران ارز.

در حال حاضر بازارهای جهانی باقی می ماند در Pavlovian حالت. همیشه وجود خواهد داشت بیشتر چینی محرک. عمو Xi همیشه بعد از همه. نزدیک چین-مراقب – و برخی بسیار تیز دانشمندان – گمان می برند که این آخرین سراسیمگی از خوش بینی است که فقط یک آرامش قبل از رعد و برق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de