مسابقه است برای یک coronavirus واکسن به عنوان سازمان ملل دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر است که مجبور است در مقیاس بزرگ مستندات در سراسر اروپا و در بخش هایی از ایالات متحده آمریکا

سفیر سابق ایالات متحده به چین حداکثر Baucus گفت نیوزویک که اهمیت سیاسی بالقوه واکسن ممکن است منجر دولت چین به قطع گوشه و کنار در شکار برای یک.

“خطر بزرگ در اینجا این است که چین را حرکت بیش از حد به سرعت به توسعه یک واکسن و آن را ناامن,” او گفت: با توجه به این امر می تواند کمتر احتمال دارد در ایالات متحده که در آن بدن مانند غذا و دارو نظارت به طور کلی تنگ تر قوانین و مقررات. مسابقه به واکسن است “شمشیر دو لبه” Baucus اضافه شده است.

بیش از 247,000 مردم در حال حاضر تحت تاثیر قرار شده است با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. شده اند وجود دارد بیش از 10 ، 000 مرگ و میر در حالی که بیش از 86,000 مردم که تا کنون بدست آمده است.

کارشناسان هشدار داده اند که واکسن به احتمال زیاد نمی تواند برای بیش از دوازده ماه هر چند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها این باورند — و بدون شواهد و مدارک — که یکی می تواند هر چه زودتر آماده.

در حالی که دانشمندان کار نسبت به واکسن مغلوب ساختن پیشی جستن است درگیر در جنگ لفظی با چین هر متهم دیگر از mismanaging بحران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است برای انتقاد به طور مداوم با اشاره به این بیماری به عنوان “چینی ویروس” افزایش نگرانی که لفاظی می تواند تشویق تبعیض علیه چینی ها و مردم است. هر دو این مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان جهانی بهداشت هشدار داده اند, از جمله خطرات.

و در چین, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian جلب آمریکایی خشم پس از نشان می دهد که ارتش ایالات متحده شد و به سرزنش برای شیوع در ووهان. آمریکا را احضار سفیر چین در واشنگتن به توضیح سخنان.

دیگر آمریکا دشمنان مانند روسیه و ایران نیز promulgating دروغ و تئوری های توطئه در مورد COVID-19 شیوع.

دولت چین بود برای انتقاد از خود را آهسته در پاسخ به همه گیری که اولین ظهور در ماه دسامبر. سوت دمنده خاموش شد و پرسنل پزشکی با توجه ناکافی پشتیبانی در حالی که برخی — از جمله وزیر امور خارجه مایک Pompeo — پیشنهاد پکن بود که به طور کامل شفاف بیش از مقیاس و شدت مشکل است.

بعد دولت معرفی دشوار اقدامات محدود کننده برای کمک به مبارزه با ویروس’ گسترش و موارد جدید در حال حاضر کاهش — هر چند کارشناسان هشدار داده اند از موج دوم ممکن است زمانی که محدودیت های آرام هستند. وجود دارد در حال حاضر شده است بیشتر coronavirus عفونت و مرگ و میر در خارج از چین از داخل به عنوان نشان داده شده در زیر ana ortega infographic.

Number of COVID-19 cases compared to recoveries
تعداد COVID-19 موارد نسبت به بهبود.

دانشمندان چینی — مانند همتایان بین المللی خود — در حال حاضر به منظور توسعه یک واکسن برای COVID-19. اگر چین برنده واکسن نژاد, از آن خواهد شد قابل توجه “پر در کلاه” Baucus گفت. “چین می خواهد به نشان می دهد به جهان است که در آن سیستم برتر است,” او توضیح داد. “آنها بسیار افتخار است که آنها را در آن در حال حاضر.”

Roderic اون وی از چتم هاوس اتاق فکر گفت: نیوزویک از آن خواهد بود “دوست داشتنی” برای چین اگر آن دانشمندان برای اولین بار به منظور توسعه یک واکسن. این مفهوم خواهد بود “نه تنها که چینی سیستم شگفت آور موثر است اما همچنین که غربی سیستم های شگفت آور و بی اثر است.”

آن است که “یک ماده از غرور ملی” برای آمریکا و کشورهای عربی برای مقابله با COVID-19 موثر سه راه پیشنهاد شده است. “این مسابقه برای یک واکسن است که به سادگی بی طرفانه و مسابقه برای یک واکسن وجود دارد نشانی از تمایل به یک بار کامل از لایههای سیاسی به آن متصل است.”

Baucus — که همچنین به عنوان یک سناتور مونتانا برای نزدیک به 36 سال — گفت: آن را “غم انگیز” است که ایالات متحده و چین در حال squabbling در زمان بحران جهانی و پیشنهاد تف باعث می شود هر دو طرف نگاه “خرده.”

هم واشنگتن و پکن از دست رفته فرصت برای همکاری و کاهش COVID-19 گسترش, او گفت:.

Baucus بود که در خدمت به عنوان سفیر در طول 2014 شیوع ابولا و به یاد می آورد که چگونه آمریکایی ها و چینی ها با هم کار می کرد به سرعت گسترش در غرب آفریقا است. “وجود دارد یک سابقه در اینجا برای کشورهای ما با هم کار کنند,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز شکست را در رهبری جهانی نقش Baucus گفت. “کشورهای دیگر در جهان به دنبال ایالات متحده رهبری است. رک و پوست کنده آن بوده است کشویی چند سال گذشته است.”

برخی از که به ناروا خود را با نام تجاری از سیاست Baucus توضیح داد. “رئیس جمهور تهمت است که امریکا برای اولین بار,” او گفت: هیچ چیز نیست که رئیس جمهور را “خودخواه” غریزه “نمی شود سخاوتمندانه تمایل او این است که به سهم خود تمایل نیست به همکاری با کشورهای دیگر است.”

اون وی اشاره کرد که “تبلیغ” در هر دو طرف “به نظر می رسد می توان گفت یک سیستم بهتر از دیگری است.” او استدلال کرد که پکن و واشنگتن باید با تمرکز بر روی توسعه یک واکسن موثر برای همه “که به نظر من برای بهتر انجام می شود در یک تعاونی به جای متضاد راه است.”

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل در طول و بعد از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.
coronavirus, race, vaccine, china, US
این فایل عکس گرفته شده در تاریخ 11 مارس سال 2020 نشان می دهد یک آزمایشگاه techician کار بر روی یک آنتی بادی خنثی سازی تست در coronavirus MERS در یک آزمایشگاه بین المللی واکسن موسسه در سئول, کره جنوبی.
اد جونز/خبرگزاری گتی ایماژ/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net