تعداد مطلق از مردم در چین مجبور به کار از خانه برای جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus توفنده سبب شیوع پیام و ویدئو کنفرانس ابزار.

با بسیاری از دفاتر بسته کارگران و کسب و کار در چین در حال هجوم آوردند به سیستم عامل مانند WeChat کار و زوم است که بنا به گزارش ها دیده می شود, رکورد مصرف. WeChat چین معادل WhatsApp گفت: شبکه های آن سقوط کرد و پس از کاربران هولناک پلت فرم با توجه به South China Morning Post.

این افزایش تقاضا در آن WeChat ابزار کار آمد در دوشنبه اولین روز بازگشت به کار برای برخی در چین پس از مقامات تمدید قمری تعطیلات سال جدید. این موج جزر و مدی از کاربران نیز به طور موقت زدم WeChat ویدئو کنفرانس از ویژگی های است که پس از بازسازی شده است. DingTalk مشابه برنامه همچنین گزارش اختلال در خدمات پس از بیش از 200 میلیون کاربر در چین سعی کرده بود با ارسال پیام با توجه به گزارش.

Coronavirus می تواند منجر به کاهش رشد اقتصادی چین

ووهان منطقه در هوبئی استان که در آن ویروس است که فکر سرچشمه گرفته است در مجازی مستند با مقامات چینی سفارش نزدیک به 50 میلیون نفر برای محدود کردن حرکات خود را. شرکت های بزرگ از Facebook به گلدمن ساکس نیز در حال گفتن خود را در چین مبتنی بر کارکنان به محل کار از خانه و محدود کردن همه کارگران سفر به و از کشور است.

Coronavirus بیشتر

بیشتر در Coronavirus

این ویروس به کشته شدن حداقل 565 مردم همه به جز دو نفر از آنها در چین است. بیش از 28000 نفر آلوده شده با این ویروس اکثریت قریب به اتفاق آنها در چین است.

Coronavirus مجبور است آنچه که به طور موثر در مقیاس بزرگ آزمایش در کار از خانه است و خواهد بود یک آزمون به حدی از راه دور بهره وری کارگران. برخی از تکنولوژی بازیکنان از جمله زوم و ارتباطات و بهره گیری در رشد تقاضا برای خدمات خود را. این شرکت قیمت سهام است که 26 درصد از اواخر ژانویه از جمله تیز 15% افزایش در روز دوشنبه.

گزارش از داخل ووهان چین — مرکز شیوع کروناویروس

برخی از مطالعات علمی نشان داده اند که افزایش عملکرد در میان کارکنان است که مجاز هستند و یا نیاز به کار از خانه. یک 2015 مطالعه از دانشگاه استنفورد نشان داد 13 درصد افزایش عملکرد در میان کارکنان مرکز تماس در یک آژانس مسافرتی کار می کرد که از خانه برای نه ماه.

ابزار ارتباطی نیست تنها نوع از فن آوری های مردم در چین با استفاده از یک مرتبه به مقابله با توقیف کسب و کار و محدودیت های مسافرتی. آنلاین فیلم و بازی سیستم عامل نیز دیده می شود افزایش استفاده با توجه به وال استریت تحلیلگران.

“[T]او تعطیلات گسترده مردم در خانه ماندن و آنها در حال رفتن به ترس برای رفتن به خارج برای مدتی” دیوید دای یک تحلیلگر با سرمایه گذاری شرکت تحقیقات برنشتاین گفت: سرمایه گذاران در یک تحقیق داشته باشید. “به طوری که آنها لازم نیست که مقدار زیادی از گزینه ها جز برای سرگرمی های آنلاین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im