چین چین مواجه نبرد برای قدرت بیش از coronavirus بحران

فوران خشم در چین بیش از مرگ coronavirus دکتر لی Wenliang شمار یک چالش جدی برای حزب کمونیست و به “مردم را رهبر” پینگ است.

سانسور به معنی بسیاری نمی دانند ممکن است که مقامات چینی در حال حاضر آگاه باشید که coronavirus آلوده انسان در اوایل دسامبر. اما پس Dr Li مرگ آنها را می دانیم که یک پوشش خود اجازه داده است این ویروس را به خارج شدن از کنترل است.

آنها می دانند که با وجود داشتن تا به حال برای مقابله با سارس و آنفولانزای مرغی ویروس ها در گذشته از دو دهه دولت چین عمل نمی کند بی درنگ برای مهار و از بین بردن ویروس جدید هنگامی که آن را برای اولین بار پدید آمده در Huanan بازار در شهر ووهان.

مردم خشمگین هستند چرا که خود دولت رویکرد – به سرکوب گزارش برای بیش از دو هفته در ماه ژانویه به منظور از بین بردن جلسات و ضیافت مهم به حزب کمونیست – قرار دادن سلامتی و تندرستی در خطر است. بسیاری نیز در تصاویر دیده می شود از مقامات ارشد پوشیدن کفش مشخصات ماسک محافظ در حالی که کادر پزشکی باید با فولاد هستند.

دکتر لی فوت کرد در خط مقدم مبارزه با این ویروس بدون حفاظت کافی در حالی که رهبران زنده در ایمنی پکن با ماسک به یدکی. این امواج خشم می تواند به بی ثباتی سیستم و تهدید خود را نگه دارید و بر روی قدرت.

این نمی خواهد آمد به تصویب. خشم عمومی اجازه داده نخواهد شد برای تبدیل به یک جنبش اجتماعی دقیقا به این دلیل که تهدید بسیار جدی به قدرت که می شود.

وجود دارد برخی از درون حزب کمونیست که دوست نداشتن جهت سفر به این کشور تحت Xi. برخی ممکن است گرامی چشم انداز که coronavirus شکست می تواند تضعیف یازدهم و او را مجبور به تغییر رویه. اما آنها خود را در معرض خطر بیش از حد. حزب مسئول همه چیز در همه جا در چین است. آنها بیش از حد از منافع به خطر که قدرت به چالش کشیده.

به عنوان یک حزب جدا یازدهم نمی تواند به نظر می رسد ضعیف است. انطباق خشم عمومی یا صدای مخالف در درون حزب است نشانه ای از ضعف است. به عنوان او روشن ساخته شده است زمانی که او به قدرت رسید در سال 2012 او به دبیر کل به ریاست وفات حزب کمونیست حکومت در چین است.

یازدهم نمی خواهد اجازه می دهد عزای عمومی برای دکتر لی برای استفاده در روشی مشابه به عزاداری نسبتا لیبرال رهبر سابق Hu Yaobang در سال 1989 بود که باعث تظاهرات عظیم به پایان رسید تنها با قتل عام میدان تیان آن من. یازدهم قصد منعکس شده است در ترکیب کمیته او منصوب به اتهام بحران است. در حالی که یک عضو از نه مسئولیت بهداشت عمومی بیشتر از بقیه در حال تبلیغ و یا کارشناسان امنیتی.

از آن خواهد شد در حالی که قبل از یازدهم می توانید برنده خود را “مردم جنگ” در برابر coronavirus. اما او را به از دست دادن هیچ زمان در تصرف روایت بیش Dr Li مرگ است. هر کسی که بخواهد به سرند بیش Dr Li مورد نیاز خواهد بود به انجام این کار “patriotically”.

بیایید دعا کنیم که یازدهم می یابد یک راه بهتر برای مهار این ویروس از محکم کردن کنترل. تا آن زمان قیمت شهروندان چینی و دیگران مجبور به پرداخت سوار خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im