واشنگتن — چینی سفیر ایالات متحده Cui Tiankai سرزنش ادعا می کند در مورد ریشه های coronavirus تماس با هر نظریه آن است که مربوط به سلاح های بیولوژیکی پژوهش “کاملا دیوانه” و هشدار و چنین اتهاماتی می تواند هم بزنید تا تبعیض نژادی و بیگانه ستیزی.

“من فکر می کنم این درست است که بسیاری هنوز ناشناخته است و دانشمندان ما — دانشمندان چینی آمریکایی, دانشمندان, دانشمندان از کشورهای دیگر — در حال انجام بهترین خود را برای یادگیری بیشتر در مورد ویروس” Cui گفت: در “رویارویی با ملت است.” “اما آن را بسیار مضر آن را بسیار خطرناک به هم بزنید تا سوء ظن شایعات و گسترش آن در میان مردم است. برای یک چیز, این ایجاد وحشت. یکی دیگر از چیزی است که آن را فن تا نژادی تبعیض و بیگانه ستیزی تمام این چیزهایی که واقعا آسیب تلاش های مشترک ما برای مبارزه با ویروس.”

Cui شد در پاسخ به یک ادعا از حزب جمهوری خواه و سناتور تام پنبه از آرکانزاس که توییتی در اواخر ماه گذشته که ووهان شهر که در آن شیوع بیماری مرگبار آغاز شده “است و چین تنها ایمنی زیستی سطح-چهار فوق العاده آزمایشگاهی که با این نسخهها کار با کشنده ترین پاتوژن شامل بله coronavirus.”

پنبه به شدت انتقاد پکن را از دست داده و شیوع هفته. او اتهام پیوست نظریه های دیگر — که تا حد زیادی افشا و خنثی توسط کارشناسان — که این ویروس ممکن است به ووهان ملی ایمنی زیستی آزمایشگاه و می توانست از چین, جنگ بیولوژیکی برنامه.

Cui گفت که اتهام “کاملا دیوانه” و اشاره کرد در حالی که دولت چین هنوز هم نمی دانم که در آن coronavirus سرچشمه تحقیقات اولیه نشان می دهد آن را از حیوانات.

“البته از همه نوع وجود دارد گمانه زنی ها و شایعات” او گفت:. “افرادی هستند که می گویند که این ویروس ها هستند که از برخی از آزمایشگاه های نظامی و نه از چین شاید در ایالات متحده است. چگونه می تواند ما معتقدیم همه این چیزهایی؟”

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش روز شنبه شده اند وجود دارد 811 مرگ و میر در چین از coronavirus و 37,198 موارد تایید شده.

در ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل بیماری گزارش شده 12 مورد تأیید در شش متحده است. سفارت ایالات متحده در پکن در روز شنبه را تایید کرد آنچه به نظر می رسد برای اولین بار مرگ یک آمریکایی از این بیماری گفت: 60 ساله شهروند ایالات متحده درگذشت, در بیمارستانی در ووهان در فوریه 6.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im