چینی مرکزی ایستگاه تلویزیونی نخواهد هوا NBA بازی زمانی که فصل رزومه

نیوزویک | No comments

چین Central Television (CCTV) اعلام کرد که آنها نمی خواهند هوایی NBA بازی زمانی که فصل رزومه, با توجه به بیانیه منتشر شده در روز سه شنبه.

“در مورد اخیر شایعات در مورد پخش NBA بازی مربوط به فرد مسئول از کانال های ورزشی کلی ایستگاه به وضوح اظهار داشت که همانطور که در حال حاضر دوربین مدار بسته کانال های ورزشی هیچ تماس و تعامل با NBA. در مورد مسائل مربوط به چین حاکمیت دوربین مدار بسته کانال ورزشی نگرش جدی است روشن و ثابت و وجود خواهد داشت هیچ جایی برای ابهام و مانور” این بیانیه در ادامه با توجه به الماس لئونگ از ورزشی.

اخیر شایعاتی که در این بیانیه ذکر شده ناشی از NBA نامگذاری مایکل Na به عنوان مدیر عامل جدید از NBA چین است. نه پسر Ma Guoli که رهبری دوربین مدار بسته, ورزشی برای 16 سال است. بسیاری بر این باورند که Na را استخدام می تواند منجر به NBA reuniting با دوربین مدار بسته, ورزش, اما کسانی که گمانه زنی ها تعطیل شد با روز سه شنبه در بیانیه ای.

این تصمیم توسط دوربین های مدار بسته به شرح زیر کانال برش NBA بازی از آن برنامه در ماه اکتبر 2019 پس از یک صدای جیر جیر از Houston Rockets صاحب داریل Morey که در آن وی با بیان حمایت خود را از اعتراض در هنگ کنگ.

NBA China
نرم افزار-هنگ کنگ فعال دست از تی شرت-پیراهن قبل از لس آنجلس لیکرز باز کردن فصل در بازی برابر لس آنجلس کلیپرز در خارج از مرکز استیپلز در اکتبر 22, 2019 در لس آنجلس ،
ماریو تاما/گتی

“مبارزه برای آزادی ایستاده با هنگ کنگ” Morey نوشت: در یک صدای جیر جیر که حذف شد در مدت کوتاهی پس از, اما موجب, طوفان از اختلاف بین NBA و چین است. تظاهرات ناشی از پیشنهاد استرداد یک قانون است که اجازه می دهد مقامات برای بازداشت و استرداد مجرمان می خواستم در سرزمین های مانند تایوان و هنگ کنگ است.

زیر صدای جیر جیر خود را چندین چینی متعلق به شرکت قطع روابط خود را با NBA NBA و کمیسر آدم نقره ای تایید کرد که دولت چین مقامات به نام برای Morey را شلیک.

در ماه فوریه و نقره و صحبت در مورد تاثیر مالی NBA با تجربه پس از اختلاف با چین و گفت که لیگ را از دست داده بود بیش از 300 میلیون دلار درآمد از چین است.

با وجود این تصمیم توسط دوربین مدار بسته, NBA باقی مانده در برزخ با توجه به از سرگیری فصل است که متوقف شده رمان coronavirus همه گیر به نقره ای است و در عین حال به طرح یک طرح NBA را از سر گرفت. در مقایسه لیگ اصلی بیس بال پیشنهاد کرده است یک برنامه به شروع فصل آن در ماه جولای در حالی که NFL منتشر شد برنامه خود را برای فصل آینده در هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>