یک شهروند آمریکایی گیر در ووهان می گوید وحشت در حال افزایش است در شهر قرنطینه از 11 میلیون به عنوان دولت ایالات متحده کار می کند به حدود 1000 آمریکایی گزارش گیر در قفل شده پایین شهر ،

“من فقط آرزو می کنم من می توانم خانواده من خاموش,” جاستین Steece گفت: CBS اخبار در روز دوشنبه. “ما نیاز به رفتن به امریکا است.”

او و همسرش لینگ زندگی می کردند در ووهان برای حدود یک سال و نیم. فقط سه هفته پیش او به هنگام تولد به نوزاد خود را پسر Colm.

“لینگ نمی تواند حرکت کند چرا که او تا به حال یک c-بخش بنابراین او تنها می تواند انجام این کار بسیار در این لحظه در حالی که او به طور کامل بهبود,” او گفت:. “من باید به بیرون رفتن من برای به دست آوردن غذا من را مجبور به انجام چیزهای شبیه به آن و بزرگترین ترس من این است که من را مریض نمی دانستند و پس از آن به خانه می آیند و گسترش آن به لینگ و نوزاد است.”

سفارت ایالات متحده سرسختانه شهروندان آمریکایی از ووهان در میان شیوع کروناویروس

همسر خود را نمی کند و در عین حال باید یک ویزای آمریکا و Steece نمی تواند ترک ووهان را به پایان برساند او مدارک تحت مستند. “در غیر این صورت من باید تخلیه با بقیه مردم و بدست شوهر و بچه outta here,” او گفت: CBS News.

به عنوان دولت چین نژادها را امتحان کنید و شامل مرگبار ویروس Steece گفت: تلاش نیست واقعا کسی احساس بهتر. “چه شما ببینید چه دولت چین گفت; “آه آن را آرام و مصمم’ شهروندان هستند و در واقع گوشی کمی بیشتر از آن است که” او گفت:.

وزارت امور خارجه به اجاره یک پرواز به تخلیه آمریکایی ها از ووهان در روز سه شنبه اما Steece و خانواده اش نمی تواند در آن است. آن را حمل کنسولگری ایالات متحده کارکنان از ووهان و برخی از دیگر شهروندان آمریکایی است. سفارت ایالات متحده در پکن گفت: مسافران در این پرواز به سان فرانسیسکو باید “پیش بینی” در حال نمایش زمانی که آنها زمین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im