چینی رسانه های دولتی خواستار ساخت چین ‘بازدارنده هسته ای’ با توجه به “قلدری ضربه’ از ایالات متحده

نیوزویک | No comments

هو Xijin این editor-in-chief انگلیسی روزانه تلخیص منتشر شده توسط حاکم کمونیست چین حزب خواست ملت خود را به گسترش زرادخانه هسته ای خود را در پاسخ به “قلدری” آمریکا در سرمقاله های جدید.

در مقاله منتشر شده توسط جهانی بار در پنج شنبه, Hu استدلال کرد که چین نیاز به ساخت تا ذخایر خود از سلاح های هسته ای به عنوان یک “عامل بازدارنده” به عنوان مقامات ایالات متحده شده اند به طور فزاینده مهم از دولت چین در میان coronavirus بیماری همه گیر. سردبیر استدلال کرد که این امر “حفاظت از امنیت ملی است.”

“در گذشته چین ذخیره سازی سلاح های هسته ای تلقی می شد کافی برای تولید کافی بازدارنده هسته ای, اما این به آن معنا نیست یکسان سازی خواهد شد به اندازه کافی بزرگ در آینده برای محدود کردن دولت ایالات متحده استراتژیک جاه طلبی و قلدری ضربه در برابر چین” Xijin نوشت.

Chinese nuclear missiles
چین DF-41 هسته ای-قادر به موشک بالستیک قاره پیما هستند دیده می شود در طول یک رژه نظامی در میدان تیان آن من در پکن در 1 اکتبر 2019 به علامت 70 سالگرد تاسیس جمهوری خلق چین
گرگ بیکر/خبرگزاری فرانسه/گتی

ادامه ویرایشگر استدلال کرد که ایالات متحده در حال حاضر “بیشتر احتمال دارد به اعمال تمام قدرت خود را در اختیار آن به سرکوب و ارعاب چین است.” او هشدار داد که “چین نیاز به داشتن قدرت واقعی برای جلوگیری از سیاستمداران ایالات متحده از قمار با آن تسلیحات هسته ای و آسیب رساندن به چین است.”

هو روشن است که او نه یک “جنگ طلب” و نمی خواهند یک جنگ هسته ای. او استدلال کرد که ساخت چین زرادخانه هسته ای خواهد بود معیار دفاعی برای جلوگیری از آمریکا از ضربه اول است. “چین متعهد است نه برای اولین بار برای راه اندازی سلاح های هسته ای و آن را هرگز تهدید غیر هسته ای کشور با زرادخانه هسته ای خود را,” او اضافه شده است.

جهانی بار ویرایشگر قبلا ارسال شده پیشنهاد خود را به چینی پلت فرم رسانه های اجتماعی Weibo. او توییتی در مورد ارسال در روز جمعه.

گفت: “من در رسانه های اجتماعی چینی است که در چین نیاز به گسترش آن تعداد کلاهک های هسته ای به بیش از 1000 به تقویت بازدارندگی هسته ای به ما داده’ افزایش استراتژیک جاه طلبی و انگیزه هدف قرار دادن چین” هو نوشت. “آن را دریافت بیش از 60K را دوست دارد. چین به یمن-اولین-استفاده و آن را دوست دارد صلح است.”

نیوزویک رسیده به سفارت چین در واشنگتن و وزارت امور خارجه برای نظر.

با توجه به 2019 اطلاعات وارد شده توسط کمپین بین المللی برای لغو سلاح های هسته ای چین در حال حاضر دارای حدود 290 سلاح های هسته ای در زرادخانه خود را. ایالات متحده و روسیه به مراتب بیشتر از سلاح های هسته ای با یک گزارش 6,185 و 6,500 بود. فرانسه سوم بیشترین تعداد سلاح های هسته ای در اختیار داشتن فقط یک کمی بیشتر از کشور چین با حدود 300.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo و برخی از جمهوری خواهان شده اند به طور فزاینده مهم از چین به عنوان آنها در تلاش برای سرزنش شرق کشور آسیایی برای خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر. رمان ویروس برای اولین بار کشف شد در ووهان چین و مقامات چینی در ابتدا تحت پوشش شیوع. در ماه مداخله چین مواجه شده است و انتقاد خود را برای عدم شفافیت در مورد شیوع بیماری در حالی که گمانه زنی ها نصب شده است که این ویروس می تواند احتمالا به بیرون درز از یک آزمایشگاه تحقیقاتی.

دانشمندان رد تئوری های توطئه که این ویروس ساخته شده بود اما آنها را رد نکرده و این احتمال وجود دارد که یک ویروس در حال مطالعه ممکن است به بیرون درز از یک ووهان مرکز تحقیقات. مغلوب ساختن پیشی جستن و Pompeo تحت فشار قرار دادند روایت است که این ویروس از یک آزمایشگاه, اما مقامات امنیتی گفته اند که آنها را اثبات ندارد تا تئوری. بسیاری از دانشمندان نیز ابراز شک و تردید با این استدلال که آن را به مراتب بیشتر احتمال دارد که این ویروس شروع به پریدن کرد به طور طبیعی از حیوانات به انسان بدون نشت از یک آزمایشگاه است.

“ما لازم نیست یقین و وجود شواهد قابل توجهی وجود دارد که این آمد از آزمایشگاه. این اظهارات می تواند هر دو درست است” Pompeo گفت: در روز شنبه ،

در ضمن یک داخلی دولت چین سند منتشر شده توسط ایسنا در هفته گذشته هشدار داد که جهانی ضد چین تمایلات رسیده بالا دیده نمی شود پس از سال 1989 را سرکوب میدان تیان آن من. در این سند هشدار داد که عواقب این بیماری همه گیر کوروناویروس حتی می تواند به طور بالقوه منجر به رویارویی نظامی با آمریکا

رای گیری داده ها از مرکز تحقیقات پیو نشان داد که آمریکایی ها به طور گسترده مشاهده چین به عنوان یک تهدید برای ایالات متحده در نظر سنجی که انجام شد از 3 مارس تا 29 نشان داد که حدود 9 در 10 آمریکایی ها نمایش چین جهانی نفوذ و قدرت به عنوان یک تهدید از جمله 62 درصد است که دیدن آن را به عنوان “اصلی” را انتخاب کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>