چینی رسانه های دولتی آمریکا تظاهرات نشان می دهد “شرم و ننگ’ از سیاستمداران و هرج و مرج ارزش

چینی رسانه های دولتی به نظر می رسد به مسخره دولت ایالات متحده در حالی که این استدلال که اعتراضات گسترش در سراسر کشور نشان می دهد “شرم و ننگ” از نمایندگان مجلس به عنوان به خوبی به عنوان “هرج و مرج ارزش است.”

جهانی باریک انگلیسی زبان روزنامه منتشر شده توسط حاکم کمونیست چین حزب مشترک سرمقاله خود با عنوان “‘منظره’ گسترش از H. K. به آمریکا” در روز یکشنبه. این مقاله در مقایسه با تظاهرات در هنگ کنگ به کسانی که در حال وقوع در سراسر ایالات متحده نشان می دهد رهبران آمریکایی بودند ریاکارانه به انتقاد پکن از تلاش برای سرکوب تظاهرات در منطقه ویژه اداری.

“ایالات متحده شده است یک کشور با شدید تبعیض نژادی که در آن های مختلف آن قدرت ایجاد نابرابری…هر یک جرقه می تواند شروع یک دشت آتش” سرمقاله گفت.

نقشه کشی به موازات بزرگ تظاهرات در هنگ کنگ طرفدار دمکراسی شده اند که با حمایت دولت ایالات متحده در این مقاله نشان می دهد که رهبران آمریکایی تا به حال انتظار می رود تظاهرات توده ای در خانه به عنوان به خوبی.

George Floyd
مردم در اعتراض به مرگ جورج فلوید نگه دارید تا پلاکارد در خیابان نزدیک کاخ سفید در 31 ماه مه در واشنگتن ،
مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی

“اما دولت آمریکا و کنگره و همچنین انگلستان به سادگی وام کمک به دست به تظاهرات خشونت آمیز [در هنگ کنگ] که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با اهداف اولیه و ستایش آنها را به عنوان یک” دید زیبا به صورت چاپگر.’ بدیهی است که آنها انتظار نداشتند چنین منظره ای زیبا به گسترش بسیار سریع آن می تواند دیده می شود در حال حاضر از خود ویندوز” مقاله گفت.

“آنچه که در ایالات متحده استفاده می شود به طور مستقیم این نمایشنامه باید که چین و کشورهایی که در امور داخلی آمریکا دخالت کرده است در انتشار بیانیه و حمایت از ‘شورش مردم آمریکا’ تماس در دولت ایالات متحده برای تعامل جدی گفت و گو و مذاکره با معترضان و اصرار دولت آمریکا به اعمال محدودیت در تلاش برای بازگرداندن نظم” آن را ادامه داد.

“تظاهرات در آمریکا مانند یک آینه است که منعکس کننده شرم و ننگ از سیاستمداران ایالات متحده و همچنین ریشه دار سیاسی اختلال و هرج و مرج ارزش در آمریکا”

عصر ایران رسیده است به وزارت امور خارجه و سفارت چین در واشنگتن دی سی برای اظهار نظر ،

اعتراضات به شهرستانها در سراسر ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید پس از او بازداشت شده توسط پلیس در مینیاپولیس دوشنبه گذشته. یک ویدیو از این حادثه رفت و ویروسی آنلاین نشان سفید افسر پلیس درک چوین سنجاق زانو خود را در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت. فلوید بارها و بارها مادرم بودی “نمی توانم نفس بکشم” به عنوان تماشاچیان افزایش نگرانی و اصرار افسر متوقف شود.

Hong Kong protest
پلیس نگهبانی در یک جاده برای جلوگیری از معترضان طرفدار دموکراسی از مسدود کردن جاده ها در مونگ کوک منطقه هنگ کنگ در مه 27
اسحاق لارنس/خبرگزاری فرانسه/گتی

چوین و سه نفر دیگر از افسران درگیر در این حادثه شد بعد از اخراج توسط مینیاپولیس اداره پلیس. چوین نیز بوده است به اتهام قتل, در حالی که بسیاری از نمایندگان مجلس و فعالان خواستار اتهامات واصل شود و در برابر افسران دیگر نیز درگیر است.

چین با انتقاد از آمریکا می آید و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت محکوم چین برای قرار دادن به جلو جدید امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ, که به طور قابل توجهی محدود کردن نسبی آزادی و آزادی منطقه ویژه اداری شهروندان برخوردار بوده اند در زیر “یک کشور دو سیستم” سیاست. هنگ کنگ مستعمره سابق بریتانیا منتقل شد به پکن را تحت کنترل 1997 توافقنامه ای که با هدف حفاظت از منطقه آزادی و حفظ استقلال خود را.

در پاسخ به چین جدید امنیت ملی قانون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت لغو هنگ کنگ ویژه تجارت وضعیت و انتظار می رود که برای اجرای یک سری از تحریم های جدید بر روی برخی از مقامات چینی. وزیر امور خارجه مایک Pompeo هفته گذشته گفت که “هیچ فرد معقول و منطقی می تواند ادعا امروز که دلار هنگ کنگ حفظ درجه بالایی از استقلال از چین داده حقایق بر روی زمین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im