بافق اتوبوس ربایی بازماندگان بطور منظم احساس وحشتناک خود را مصیبت

تولید شده توسط Chris جوان Ritzen جورج Osterkamp, مید سنگ و گری زمستان

[این داستان برای اولین بار پخش شده در اکتبر 12, 2019. آن را به روز رسانی در 11 ژوئیه سال 2020 است.]

آن را یکی از بزرگترین ربایی در تاریخ ایالات متحده است. یک اتوبوس مدرسه با 26 کودکان متوقف شد توسط سه نفر از افراد مسلح مسلح به عنوان آنها در خانه رهبری از Dairyland مدرسه ابتدایی در کالیفرنیا شهر بافق. این افراد با پوشیدن جوراب شلواری بیش از چهره خود را.

“جایی که چشم خود شد آن بود که آن را تقریبا نگاه توخالی” به یاد می آورد بازمانده لری پارک فقط 6 سال سن در زمان. “آن را مانند نگاه کردن به مرگ است.”

کودکان و مدرسه خود را راننده اتوبوس منتقل شدند به وانت و رانده شدند نزدیک به 12 غیر قابل تحمل ساعت قبل از زنده بگور شدن در داخل یک کامیون, تریلر, زیرزمینی — به گروگان گرفته شده در تاریکی برای یکی دیگر از 16 ساعت قبل از آنها ساخته شده و دلخراش فرار.

برخی از بازماندگان این 1976 ربایی خود را به اشتراک بگذارید احساسی, داستان های شخصی از شجاعت و کمک به یکدیگر برای زنده ماندن ناشناخته است.

که در آن بچه ها?

فقط در خارج از بافق در 15 ژوئیه 1976, ترسناک سفر آغاز شد.

جنیفر قهوه ای هاید | Survivor: ما شروع به رانندگی پایین جاده …

لری پارک | Survivor: می خواهم بدانم که چگونه آن را می خواهم به احساس به مرگ است.

لری پارک: من خیلی می ترسم به حرکت می کند.

بیست و شش وحشت زده کودکان – برخی به عنوان جوان به عنوان 5 – بودند خیره کردن بشکه از اره کردن تفنگ ساچمهای. سه مرد نقاب دار تا به حال ربوده Dairyland ابتدایی اتوبوس مدرسه. یک تفنگ ساچمهای یکی سوار اتوبوس و یکی به دنبال پشت در ون سفید آنها استفاده می شود برای جلوگیری از جاده ها است.

جنیفر قهوه ای Hyde: ادوارد … مدام به خود بچه ها فقط آرام بنشینید انجام آنچه آنها می گویند. … ادوارد صحبت شد در لحن خشن و است که به طور معمول نبود ادوارد که ما می دانست و دوست داشت.

جنیفر قهوه ای Hyde: اتوبوس رفت و از جاده را به یک خشک سنگهایی.

لری پارک: به این بیشه بامبو که بلندتر در واقع از اتوبوس.

chowchilla-hiacked-bus.jpg
ربایندگان سوار ربوده اتوبوس مدرسه به خشک رودخانه و پنهان آن را در درخت برس. آالمدا کانتی D. یک دفتر

جنیفر قهوه ای Hyde: و سپس به من نگاه کرد یکی از طرف ویندوز من دیدم که یکی دیگر از ون که پارک شده بود وجود دارد …

صوتی: JENNIFER BROWN, سن 9: …آنها پارک اتوبوس. و دیگری سبز — وجود یک ون سبز پایین وجود دارد در انتظار ما است.

حتی در سن 9 جنیفر کوچک قهوه ای به نظر می رسید که از وحشت آن روز باید مستند شده است. او بعد از این ضبط با مادرش:

صوتی: JENNIFER BROWN, سن 9: و آن دو بچه ایستاده از درب به درب ون با اسلحه با هوس بر سر بنابراین ما نمی خواهد اجرا شود. … و سپس دیدن آنها کشیده ون راست به درب اتوبوس.

ربایندگان جمع را حیرت زده کودکان از این اتوبوس به آن دو ون.

جنیفر قهوه ای Hyde: ما تا به حال به پرش از اتوبوس به ون.

صوتی: JENNIFER BROWN, سن 9: بنابراین آنها نمی خواهد ببینید, هر پا را چاپ می کند.

جنیفر و 10 ساله و برادر جف بلافاصله از هم جدا شوند.

صوتی: جنیفر قهوه ای سن: آنها در زمان خاموش. … و من مدام به دوستان من که من می خواستم جف.

جنیفر و لری پارک مجبور شدند به دوم ون در حال حاضر مربا بسته بندی شده با کودکان و راننده اتوبوس اد ری. تهدید آنها ربا با تفنگ ساچمهای.

لری پارکو پیاده روی به سوی آن بشکه در روز است که تفنگ به نظر می رسید مانند آنها آنقدر بزرگ است که آنها فقط می خواهم به من تا.

داخل ون ربایندگان تا به حال ساخته شده موقت زندان سلول های نصب چوب قاب سازی و حتی نقاشی ویندوز. هیچ کس می تواند در داخل یا خارج.

جنیفر هاید: این زمین تاریک است.

لری پارک: به عنوان یک کودک 6 ساله … تنها راهی که من می توانم توصیف این تاریکی است که آن را در تلاش بود به من.

ربایندگان sped کردن با کودکان در قفس در تلفن همراه خود زندان است.

جنیفر قهوه ای Hyde: و من احساس می کردم یک حیوان رفتن به کشتارگاه.

که در اطراف جنیفر و جف مادر جوآن قهوه ای آمد به خانه از محل کار به خانه خالی.

جوآن قهوه ای: این کودکان وجود ندارد. هیچ کره بادام زمینی بر ضد هیچ صندلی وجود دارد و … آنها فقط وجود دارد نیست.

به عنوان یک ساعت تبدیل به دو پدر و مادر نگران و شروع به کمک کردن به پلیس جابجایی اتوبوس مدرسه, مسیر متقاطع ده ها تن از جاده های روستایی است.

جوآن قهوه ای: جایی که بودند کسانی که کودکان ؟ بیست و شش نفر از آنها و یک راننده اتوبوس? هیچ جا.

و سپس درست قبل از غروب آفتاب یک پلیس خلبان خال خال بزرگ, اتوبوس, در مورد هفت مایل در خارج از بافق خبر در خشک سنگهایی.

کلانتر اد بیتس | Madera County, California: شما را تنها دیدن آن را از هوا.

Madera County Sheriff اد بیتس با عجله به صحنه است. معاونان او در حال حاضر یافت اتوبوس خالی است. کودکان و راننده خود را رفته است.

تایر برداشت موجود در شن و ماسه منجر مستقیم به جلوی درب اتوبوس.

کلانتر اد بیتس: بدیهی است که کسی تا به حال حمایت خود را از خودرو به درب اتوبوس.

کلانتر بیتس متقاعد شده بود که کودکان از بافق تا به حال تبدیل شدن به قربانیان بی پروایی نشان دادن و عجیب و غریب, جرم آدم ربایی است.

کلانتر اد بیتس: من به فرماندار. من گفتم: “من نیاز به برخی از کمک کردن در اینجا.”

کلانتر اد بیتس: من تا به حال پدر و مادر همه مونتاژ وجود دارد در ایستگاه های آتش نشانی. … , شما فقط می تواند نگاه در چهره خود و اضطراب و ترس وجود دارد.

کلانتر اد بیتس: من به آنها گفتم من به نام اف بی آی است. … و ناگهان همه از یک من 30 ماموران اف بی آی وجود دارد.

chowchilla-kidnappers-white-van.jpg
شگفت زده شدند جمع از اتوبوس خود را به دو ون. آنها مجبور به پرش از اتوبوس به کامیون های به طوری که آنها نمی خواهد ترک هر گونه رد پا. آالمدا کانتی D. A. دفتر

به عنوان کلانتر بیتس ادامه داد: برای گسترش تحقیقات کودکان در ادامه به رنج می برند در داخل سوزان, pitch-black وانت.

جنیفر قهوه ای Hyde: نمی دانم که در آن ما می رویم. نمی دانم آنچه را که آنها قصد انجام این کار با ما. … ما را از آنچه به نظر می رسید مانند ساعت بر ساعت بر ساعت.

لری پارک: و من به یاد داشته باشید که من نگه داشته در حال سقوط در خواب … و آینده را بیدار. … من رویای … مورد – [طول می کشد یک مکث طولانی] — من می خواهم در مورد رویای بودن در جنگل که در آن خانواده خواهد رفتن به کمپینگ.

جنیفر قهوه ای Hyde: همه ما سعی کردم به راحتی هر یک از دیگر.

صوتی: JENNIFER BROWN, سن 9: و چند تا از دوستان که 5 و 6 آنها آمد و شروع به تخمگذاری بر من و گریه. و من به آنها گفتم شجاع بود چرا که آن را به خوب …

پس از آن وانت شروع به کم کردن سرعت. بچه ها می تواند احساس آن کشیدن جاده گردش از یک سمت به سمت دیگر بر روی زمین ناهموار قبل از آمدن به توقف پس از نزدیک به 12 غیر قابل تحمل ساعت.

لری پارک: آنها با باز کردن درب و آنها در زمان اد ری از اول. آنها درهای عقب. و پس از آن هیچ چیز وجود ندارد. وجود دارد بدون صدا.

جنیفر قهوه ای Hyde: و من به یاد داشته باشید آنها فقط گرفتن بچه ها برای اولین بار بود که داخل درب … آنها را باز کرد و آنها را برداشت شخص دیگری است. … یکی از ما کردن و بستن درب. یکی یکی آنها را به یکی از ما کردن و بستن درب …

لری پارک: و آنها فقط انجام آن است. آنها را باز کردن درب …آنها می خواهم یک بچه. آنها می خواهم نزدیک درب. این می تواند یک زن و شوهر از دقیقه, و سپس آنها را باز کردن درب دوباره.

جنیفر قهوه ای هاید … و من نگه داشته scooting به پشت وانت و من فکر کردم شاید اگر من پنهان در گوشه ای از آنها نمی خواهد برای من آمده است.

اما آنها بود.

“سوراخ”

پس از تقریبا 12 ساعت خسته کننده در تاریکی ربایندگان کشیده جنیفر از یکی از ون.

جنیفر قهوه ای Hyde: من نمی دانم اگر آن را در بیابان در ساحل. در کنار یک کوهستان? من تا به حال هیچ ایده که در آن ما شد. من حتی نمی دانند که اگر ما در کالیفرنیا است.

صوتی: JENNIFER BROWN, سن 9: یک مرد از ما خواست نام ما. گفت ما آن را به او. یکی از پسر پرسید ما سن و سال ما. و ما او را در سن و سال ما.

جنیفر قهوه ای Hyde: و سپس به من نگاه کرد. آنها تا به حال یک نردبان چوبی را به یک سوراخ در زمین است. … و پس از آن من به یاد داشته باشید آنها را به من گفتن شما نیاز به صعود به پایین وجود دارد. شما نیاز به رفتن به پایین وجود دارد. و من فکر کردم “اوه آنها ارسال ما را به جهنم.” من نمی دانم که در آن ما می رویم.

پایین زیرزمینی, جنیفر خودش را در یک کامیون تریلر. در واقع ربایان دفن آن است. اد ری و بقیه کودکان را از او ون وجود دارد بیش از حد.

جنیفر قهوه ای Hyde: من همیشه به آن اشاره به عنوان “سوراخ”.

Interior of the hole
راننده اتوبوس اد ری و کودکان گرفته شد از ون و فرستاده شده به یک سوراخ در داخل یک کامیون تریلر به خاک سپرده شد 12 فوت زیر زمین است. جیمز پالمر / AP

“48 ساعت” به دست آمده به ندرت دیده می شود عکس از داخل سوراخ.

لری پارک: وجود دارد یک جدول تنظیم در پشت … آن احاطه شده بود با کوزه های آب آشامیدنی و سپس بر روی میز وجود دارد مواد غذایی مختلف.

جنیفر قهوه ای Hyde: جعبه غلات و کره بادام زمینی و قرص نان. … آنها تا به حال ساخته شده است توالت در چرخ چاه. آنها تا به حال برش سوراخ در ’em برای توالت.

جنیفر قهوه ای Hyde: ما می تواند بشنود طرفداران. ما می دانستیم که وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از تهویه.

مایکل مارشال, 14 بود و هنوز هم در دیگر ون با برخی از جوانترین کودکان.

مایکل مارشال | Survivor: من فقط به یاد داشته باشید بچه ها رو نگه دارید از من بودند و برگزاری بر روی من. و فقط ترس از خود را – شما می دانید که ما همه فقط می ترسم از ما عقل.

به عنوان آنها قبل از آدم ربایان برداشته کودکان یکی یکی. مایکل و جوانترین 5 ساله مونیکا Ardery شد آخرین آنهایی که در سمت چپ در ون.

Michael Marshall: این فقط من و او.

نمی دانستند چه اتفاقی افتاده است به کودکان دیگر و یا اگر آنها حتی زنده مایکل می گوید که او نمی تواند تحمل به دست مونیکا به آدم ربایان. هنگامی که آنها باز درب دوباره او رفت.

مایکل مارشال: من تا به حال او را دست از معدن و پاره و پارگی آنها را از هم جدا می گویند آن را خوب خواهد بود. و با آنها و ترک او. … که سخت بود.

chowchilla-adult-arry-park.jpg
“من به یاد داشته باشید این فقط رفت و تیره. … و سپس شما فقط شنیدن مواد گرفتن پرتاب بر ما … ما بودند که زنده به گور” گفت: بازمانده مایکل مارشال.

مایکل مارشال: به عنوان به زودی به عنوان من در آن نردبان و در زمان یک گام پایین … و من شنیده بقیه بچه ها می گویند: “این مایک. … این Mikey. مایکل است.” و من متوجه شدم که همه زنده بود.

و به او تسکین طولانی نیست پس از مونیکا آمد بالا رفتن پایین نردبان. آنها همه با هم دوباره.

مایکل مارشال: ما خوب است. ما خوب است. ما خوب است. بنابراین در حال حاضر تا کنون ما همه حق است.

اما حس امداد کوتاه بود.

جنیفر قهوه ای Hyde: قبل از من آن را می دانستند نردبان رفته بود. آنها انداخت یک رول کاغذ توالت پایین و گفت: “ما خواهید بود برای شما.” و آن بود.

ربایندگان پس از آن پوشش داده شده و با باز کردن سوراخ ادم رو پوشش می دهد.

مایکل مارشال: من به یاد داشته باشید این فقط رفت و تیره. … و سپس شما فقط شنیدن مواد گرفتن پرتاب بر ما … ما بودند که زنده به گور.

آنها به خاک سپرده شد 12 فوت زیر زمین است.

لری پارک: اد ری و مایک مارشال آنها نگاه در هر گوشه ای هر دیوار … برای یک مسیر فرار. آنها زیر پوشش کوره و تحت فشار قرار دادند تا در آن است. و آنها نمی تواند آن حرکت می کند. بنابراین اد ری مشخص شد که در آن زمان برای هر کس به گرفتن برخی از بقیه.

دقیقه و ساعت علامت.

مایکل مارشال: … این امر می تواند سکوت و پس از آن کسی خواهد مجسمه نیم تنه از گریه و سوراخ فقط می خواهد فوران. همه گریه.

Michael Marshall: این چیزی است که ساخته شده من گریه نمی شد که قادر به خداحافظی به مادر من. … و من به یاد آخرین باری که من او را دیدم [عاطفی] و آرزو من می توانستم به او گفت خداحافظ.

رادیو فردا: گزارش ها در بسیاری از این بعد پدر و مادر و سایر خانواده از کودکان از دست رفته خود را به پست فرماندهی در مرکز شهر بافق به سعی کنید به شدت به درک برخی از این دلیل از این جنون. کارول مارشال 14-year-old son مایک دیگری بود در اتوبوس.

خبرنگار: هر گونه شانس در همه این می تواند وحشتناک جعل یا شوخی که کسی در حال پخش است ؟

کارول مارشال: من تصور می کنم شانس وجود دارد. من امیدوارم که همه در آن است.

این یکی از بزرگترین ربایی در تاریخ ایالات متحده است.

ایسنا گزارش: تا کنون بوده است وجود دارد هیچ کلمه ای از هر مکان …

کلانتر اد بیتس: دو به شدت لادن [sic] وسایل نقلیه گرفته بود 26 کودکان و راننده اتوبوس. که آسان به انجام است. و چگونه آنها را کنترل کنیم? و چه چیزی را با آنها انجام دهد ؟

به عنوان محققان تشدید جستجوی خود را, جنیفر و جف مامان جون منتظر تلفن به امید شنیدن اخبار در مورد فرزندان او.

جوآن قهوه ای: من به یاد داشته باشید بعد از آن روز دعا و گفت: به خدا که اگر شما آنها را به عقب … من به شما قول می دهم که من و سپس من متوقف شود چرا که وجود دارد هیچ چیز من می تواند ارائه دهد در ازای فرزندان من است.

آنها تا به حال شده است در سوراخ برای تقریبا 12 ساعت و شرایط رو به وخامت است.

chowchilla-jennifer-brown-hyde.jpg
جنیفر قهوه ای Hyde بود (9) در زمان آدم ربایی است. “من کمی مغز شروع به درک مفهوم ممکن است ما واقعا نمی رفتن به خانه.”

جنیفر قهوه ای Hyde: ما خورده بود ، … طرفداران در هواکش متوقف شده است.

جنیفر قهوه ای Hyde: من کمی مغز شروع به درک مفهوم ممکن است ما واقعا نمی خونه.

لری پارکوجود دارد که این یکی پسر. … و او نگه داشته لگد زدن بلوک از زیر 4×4 ستون. و به این ترتیب سقف ون شروع شد به غار. درز شکستن بودند. گرد و غبار شد و جریان را از طریق. و من به یاد داشته باشید کودکان فقط جیغ و گریه. … طرف ون رکوع در. … من می دانستم که من که قرار بود به مرگ. من آن را می دانستند.

جنیفر قهوه ای Hyde: ما فکر کردیم و به آنها گفت: — بچه های بزرگتر و ادوارد — اگر ما در حال رفتن به مرگ شد رفتن برای مردن در تلاش برای خارج شدن از اینجا.

فرار

جنیفر قهوه ای هاید | Survivor: به عنوان یک بچه جوان, شما لازم نیست که مقدار زیادی از حس زمان. … هیچ نور خورشید. بنابراین شما نمی تواند بگوید اگر آن روز یا شب. … ما از مواد غذایی ما از آب پشت بام بود غارنوردی در…. این فقط یک وضعیت ناامید.

لری پارک | Survivor: بنابراین اد ری و مایک مارشال … در زمان یک دسته از این تشک است که ما تخمگذار و آنها انباشته آنها را در بالای هر یک از دیگر در سمت راست زیر پوشش کوره.

chowchilla-trailer-ceiling.jpg
کودکان سعی در آرام ماندن به دقیقه و ساعت علامت. پس از اینکه در سوراخ برای تقریبا 12 ساعت شرایط شروع به خراب شدن. سقف آغاز شده و به غار و آنها در حال اجرا از مواد غذایی است. آالمدا کانتی D. A. دفتر

آنها به نوبت در زمان فشار دادن بر روی آن.

مایکل مارشال: … و من به آن همه چیز من و همه بچه ها در حال تشویق من ، شما می دانید که “بیا Mike شما می توانید آن را انجام دهید. شما می توانید آن را انجام دهد.” و سپس همه ناگهانی آنها گفت: “آن را نقل مکان کرد و آن را نقل مکان کرد.”

اما آنها به دور از آزاد بودن. کودکان به سرعت یاد بگیرند که فرار بود آسان نخواهد بود.

ربایندگان قرار داده بود کامیون باتری و گرد و خاک در بالای کوره پوشش و تا به حال ساخته شده یک جعبه چوبی در اطراف آن است. هنگامی که پوشش کوره منتقل شد که جعبه بود فقط به اندازه کافی بزرگ برای مایکل به ایستادگی در.

صوتی: MICHAEL MARSHALL سن 14: ادوارد فشار من از طریق این نیمه پا سوراخ.

مانند جنیفر مایکل مارشال ساخته شده ضبط در مورد تجربه خود را.

صوتی: MICHAEL MARSHALL سن 14: من در بالا از آن, و من شروع به تپش در این جعبه است. شروع به ضربه زدن و تپش ضربه و تپش.

لری پارک: او حفر شده تا او خسته بود و پس از آن او نگه داشته در حفر. وجود ترک در او.

صوتی: MICHAEL MARSHALL سن 14: هیچ یک از ما می دانستند اگر هنگامی که ما از آنها فقط رفتن به ایستاده وجود دارد با تفنگ ساچمه در سر ما و مسائل ما نوع … خیلی می ترسم.

لری پارک: سپس به طور ناگهانی این اشعه نور خورشید [گریه]. این اشعه نور خورشید پایین آمد به باز کردن. و آن را ابتلا به گرد و غبار. و گرد و غبار ذرات شبیه یک دسته از ستاره تیراندازی. … وجود دارد این انفجار که بیرون آمد از ون [مکث] و من می دانستم که ما آزاد بودند. من نیاز به یک دقیقه. [می شود تا از صندلی خود را با غلبه بر احساسات است.]

chowchilla-michael-marshall.jpg
مایکل مارشال, 14 و راننده اتوبوس اد ری انباشت اشیاء بدست آمده تا تشک که در سمت چپ سوراخ و پس از 16 ساعت در تاریکی موفق به حفاری راه خود را به ایمنی. مایکل مارشال

مایکل مارشال [آه و سپس مکث]: هوا و نور آن را بشاش آینده از طریق …

لری پارک: Mike مارشال در واقع شجاع فرد است که او crawled از سوراخ اول.

مایکل مارشال: و من گیر کرده سر من و … من نمی بینم کسی. … من می توانید ببینید ما در تپه ما در درختان بزرگ.

جنیفر قهوه ای Hyde: این نگاه کاملا مانند یک تپه شن و ماسه. هیچ راهی برای بدانید که وجود دارد هر چیزی در زیر. هیچ راهی برای بدانید که ما در آن وجود دارد. … آن را کاملا استتار شده است.

آن را حدود 8 p. m. در 16 ژوئیه هنگامی که اد ری و کودکان پدید آمده است. آنها تا به حال شده است در حدود 16 ساعت است.

جنیفر قهوه ای Hyde: همه ما فقط scurried مانند یک دسته از موش کوچک. و ما شنیده ام برخی از صداهای ماشین آلات و تجهیزات. و پس از آن ما فکر می کردم “اوه خدای من. اگر آنها ؟ اگر ما در حال رفتن حق مردان است که در زمان ما؟”

اما آنها احساس آنها تا به حال هیچ چاره ای جز به رفتن نگه دارید.

جنیفر قهوه ای Hyde: ما شروع به راه رفتن به سمت تجهیزات است که ما شنیده می شود. … ما شاهد تسمه نقاله و بیل و بزرگ ماشین آلات … آن نگاه مانند “Flintstones.” … و همه این مردان با کلاه های سخت آمد و به ما و نگاه ما مانند “شما که هستید؟” … و من به یاد داشته باشید ادوارد گفت: “ما از بافق. و ما از دست داده است.”

این ربایان دفن آنها در یک معدن سنگ در لیورمور کالیفرنیا 100 مایل دورتر از بافق. هنگامی که پلیس رسید که شواهد آنها عکس گرفت هر کودک. سپس آنها را حمل و نقل آنها را به نزدیک ترین محل است که می تواند آنها را نگه دارید — سانتا ریتا مرکز توانبخشی محلی زندان است.

جنیفر قهوه ای Hyde: من به یاد داشته باشید که در اتوبوس و شما می توانید ببینید زندان سیم. … و شما فکر می کنید خوب “آنها ما را به زندان است.”

جنیفر قهوه ای Hyde: آنها در زمان ما به چه شبیه کلاس های درس. … آنها ما به ارمغان آورده سیب و نوشابه.

chowchilla-jennifer-brown-after-escape.jpg
در سانتا ریتا مرکز توانبخشی کودکان داده شد سیب و نوشابه و بررسی توسط پزشکان است. Jennifer Brown, 9, است تصویر در مرکز. آالمدا کانتی D. A. دفتر

صوتی: JENNIFER BROWN, سن 9: آنها تا به حال به این coveralls. … و همه این بچه های کوچک به اونا و ما تا به حال به رول شلوار حدود 10 فوت است. و ما نورد اسلحه و ما همه نشسته وجود دارد — برخی از اونا نمی رول اسلحه ما و ما آنجا نشسته زدن ما اسلحه. ما گفت: “هی ما می تواند پرواز!?”

بیش از چند ساعت بعد اد ری و کودکان مورد بررسی قرار گرفت توسط پزشکان است. آنها نیز مورد سوال توسط پلیس. اما آنها می تواند به آنها بگویید بسیار کمی در مورد آدم ربایان.

جنیفر قهوه ای Hyde: چگونه شما را توصیف کسی که هوس بیش از چهره خود را?

پس از چهار ساعت بازجویی آنها در نهایت اجازه به خانه بروم.

مایکل مارشال: آنها ما را در یک تازی … همراهی ما را به بافق.

لری پارک: آن زمان برای پدر و مادر. من فقط می خواستم پدر و مادرم.

آن را به حال شده است تقریبا 36 ساعت پس از خود را به ضربه مصیبت آغاز شد.

جنیفر قهوه ای Hyde: صحنه بود و اراذل و اوباش صحنه … اخبار دوربین های دیجیتال و تلویزیون چراغ.

صوتی: JENNIFER BROWN, سن 9: همه اعلام کرد و گفت: “شما همه راست جنیفر” و همه این مسائل و به من گفت: “آره. من خوب هستم.” سپس هر زمان که ما رو به این اتاق من پیدا کردم پدر و مادرم.


صوتی: MICHAEL MARSHALL سن 14: ما کشیده تا به بافق و من خوابیده بود. … هنگامی که من از اتوبوس همه شروع به عکس گرفتن از من و گفت: “سلام مایک چگونه شما انجام می دهند ؟ چه شد گودال بود؟”

chowchilla-larry.jpg
بازمانده لری پارک 6 بعد از اینکه پیوست با پدر و مادر خود را. “من در نهایت احساس امنیت دوباره,” او گفت:. عکس از آسوشیتدپرس

لری پارک: این مرد از من انجام اتوبوس. و او مرا مادر من و من گفت: “سلام مادر” و خوابش بر روی شانه او. …. من احساس می کردم در نهایت امن [عاطفی].

ایسنا گزارش: تا کنون پس از ربودن یک کمی بیش از یک هفته پیش پدر و مادر و بستگان 26 کودکان شده اند و هزینه های زیادی از شب بی انتظار برای هر توسعه های جدید و امیدوار است که مقامات به زودی دستگیری …

جوآن قهوه ای: ما تا به حال هیچ ایده چه بچه های ما بوده است. هیچ وجه. اما شما می دانستم که همه چیز درست نبود در جهان خود را.

هارولد DOW | فردا نیوز: چگونه آن را احساس می کنید یک ستاره فیلم ؟

JENNIFER BROWN, سن 9: من نمی دانم. من هرگز یک ستاره فیلم قبل از.

فردا گزارش جدید: برای 9 سال Jennifer Brown, تجربه اجازه داده است او هنوز هم به دیدن جهان با شفقت.

هارولد DOW | فردا نیوز: آیا شما فرض کنید که آنها را انجام دهد چیزی شبیه به آن ؟

جنیفر قهوه ای: من نمی دانم. آنها نمی باید به اندازه کافی دارم.

جنیفر قهوه ای Hyde: در آن زمان آدم ربایان بودند هنوز هم در بزرگ است. من فکر نمی کنم من آرام و هیچوقت کابوس برای روز اگر نه ماه.

جوآن قهوه ای: او تا به حال کابوس وحشتناک. … او را اجرا جیغ به اتاق خواب ما و او نیست حتی بیدار … و او را به ما بگویید بعد که او خواب است که آنها را به صف کردند و به ضرب گلوله.

لری پارک: یک شب … من خواب بود که من …. شد سقوط این حفره و من در تلاش بود به بیرون. … شروع کردم به جیغ مادر من. مامان در آمد. … و همه من می توانم انجام شد گریه. و همه او می تواند انجام دهد این بود که به من نگه. وجود دارد هیچ چیز بیشتر است که می تواند انجام شود.

ربایندگان

در روز پس بچه ها فرار محققان جستجو معدن سنگ و ون که شده بود خود را به آرامگاه زیرزمینی امید آنها را در پیدا کردن سرنخ است که می تواند آنها را به آدم ربایان.

chowchilla-buried-tractor.jpg
“امروز در این معدن سنگ آنها کشف کامیون بود که در زندان و بسیار نزدیک به یک آرامگاه برای 26 کودکان و راننده اتوبوس مدرسه. کشف ‘که’ و ‘چرا’ از همه این است که بسیار سخت تر” گزارش ریچارد Threlkeld برای رادیو فردا. آالمدا کانتی D. یک دفتر

دادستان جیل Klinge | آالمدا کانتی: نگاه آنها به ببینید که چه کسی می توانست کلید معدن. … به منظور دسترسی به دفن این حرکت کانتینر کشف نشده شما را به دسترسی داشته باشند. فرد جنگل تا به حال کلید که معدن.

فردریک Newhall جنگل, 24, پسر صاحب معدن بلافاصله تبدیل به یک فرد مورد علاقه.

دادستان جیل Klinge: …سپس آنها نگاه در دفتر نظارت نوار و شروع به قرار دادن آن همه با هم در آن نقطه است.

ماموران امنیتی گفته محققان آنها را دیده بود سه مرد جوان حفر یک سوراخ بزرگ در معدن سنگ ماه قبل از آدم ربایی است. یکی از آنها گفت: Fred جنگل.

و جنگل تا به حال یک رکورد است. دو سال قبل او متهم شده بود با grand theft auto. دستگیر و با او دو نفر از دوستان خود – جیمز Schoenfeld فرد شریک زندگی در یک ماشین استفاده می شود کسب و کار و جیمز برادر کوچکتر ریچارد. هر سه نفر از خانواده های ثروتمند که زندگی در سان فرانسیسکو بهترین حومه. آنها موفق به فرار با جریمه و مشروط.

دادستان جیل Klinge: آنها جوان است. آنها سفید است. آنها ثروتمند. من فکر می کنم آن اضافه شده یک جزء از شیفتگی به داستان دلیل آن خیلی بعید است که سه نفر از این قبیل را مرتکب چنین بی رحم و جنایت.

محققان اعدام یک حکم به جستجوی فرد وودز’ پدر و مستغلات.

ریچارد THRELKELD | فردا نیوز: دو روز گذشته جنگل و مستغلات شبیه یک اردوگاه مسلح ده ها تن از افسران به دنبال هر چیزی.

آنچه آنها دریافتند وجود یک گنجینه ای از شواهد.

دادستان جیل Klinge: ما قادر به بازیابی یکی از اسلحه بود که در این آدم ربایی است.

چهل و سه سال بعد آالمدا کانتی دفتر دادستان منطقه باز کرده است شواهد خرک به “48 ساعت است.”

دادستان جیل Klinge: این جنایت برنامه ریزی شده بود را برای یک سال و نیم در جزئیات پیچیده.

دادستان جیل Klinge: شما در واقع یک سند با برچسب “برنامه است.” و آن مجموعه … راه رفتن آنها به ارتکاب آدم ربایی و سپس آنها را در سمت راست قرار داده … چگونه آنها را جبران کند و یا مقابله با آنچه می تواند به اشتباه.

آنها همچنین بهبود یک پیش نویس از یک باج توجه داشته باشید.

دادستان جیل Klinge: پیش نویس باج توجه داشته باشید می گوید: 2.5 میلیون دلار اما در واقعیت آنها برای درخواست 5 میلیون دلار از ایالت کالیفرنیا است.

chowchilla-ransom-draft.jpg
محققان اعدام یک حکم به جستجوی فرد وودز’ پدر املاک و پیدا کردن گنج از شواهد – از جمله kjdnappers’ برنامه ریزی دقیق و این پیش نویس از باج توجه داشته باشید. آالمدا کانتی D. A. دفتر

اما آدم ربایان که هرگز قادر به ارائه تقاضای خود را.

دادستان جیل Klinge: آنها سعی کردند به تماس بافق اداره پلیس. از آنجا که از تعداد تماس های تلفنی است که در آینده در سراسر جهان … تلفن خطوط این ماجرا بودند. نمی تواند آنها را از طریق دریافت کنید. بنابراین آنها در زمان چرت زدن. و زمانی که آنها از خواب بیدار آنها را دیدم در خبری که بچه ها پیدا کرده اند. بنابراین آنها هرگز قادر به درخواست باج.

ریچارد THRELKELD | فردا نیوز: و پس از جستجو در سراسر کشور برای این سه مرد …

حکم بازداشت صادر شد. ریچارد Schoenfeld تبدیل خود را در. فرد جنگل و جیمز Schoenfeld فرار کالیفرنیا, اما نه برای مدت طولانی.

هارولد DOW | فردا نیوز: James Schoenfeld دستگیر شد در سحرگاه امروز. پلیس می گویند او زد, سخت, سراسر غرب ایالات متحده اما او به خوبی اجرا. … فردریک جنگل دستگیر شد توسط Royal Canadian Mounted Police این بعد از ظهر فقط در سراسر ایالت واشنگتن مرز در ونکوور.

جنیفر قهوه ای Hyde: من به یاد داشته باشید تماشای تلویزیون … فکر آنها خیلی جوان است.

امید است که کودکان می تواند شناسایی آدم ربایان با صدای مظنون شدند و با قرار دادن تصویری در ترکیب اولیه و خواسته به تکرار عبارات ربایندگان استفاده می شود:

ریک SCHOENFELD: به پشت اتوبوس.

جیمز SCHOENFELD: آرام!

فرد جنگل: چگونه شما بچه ها انجام می دهند ؟

بنابراین چه چیزی باعث این جوان به ظاهر خوبی کردن مردان به ربودن کودکان برای پول ؟ جیمز Schoenfeld در نهایت گفت: با وجود پدر و مادر خود را’ ثروت که او و فرد جنگل بودند در بدهی های جدی است.

chowchilla-mug-combo.jpg
ربایندگان از سمت چپ فرد Woods, James Schoenfeld مرکز و برادر کوچکترش ریچارد Schoenfeld آملدا

او توضیح داد: “ما نیاز به چندین قربانیان برای دریافت چند میلیون نفر و ما برداشت کودکان از آنجا که کودکان در حال ارزشمند است. دولت خواهد بود حاضر به پرداخت باج برای آنها. و آنها نمی مبارزه با عقب.”

کلانتر اد بیتس: من فکر می کنم که دو Schoenfelds آن را فقط در خالص اجبار توسط فرد جنگل. فرد جنگل و … در نظر شخصی خود من و من یک مدرک کارشناسی ارشد, من فکر می کنم او مخالف. برخی ممکن است او را یک بیمار روانی.

با شواهد علیه آنها جنگل و Schoenfelds گناه التماس کرد به 27 فقره آدم ربایی برای باج گیری و سرقت. اما آنها حاضر به اعتراف به گناه به هشت فقره از بدن آسیب برساند. کسانی که به اتهام ارسال خواهد آنها را به زندان ابد بدون امکان آزادی مشروط. پس از 16 ماه از ربوده شدن, جنیفر مایکل و برخی از دیگر کودکان با آن مواجه آدم ربایان در دادگاه. آنها شهادت دادند که علاوه بر ضربه روحی آنها تا به حال دچار فیزیکی زخم مانند کاهش کبودی و سوختگی.

جنیفر قهوه ای Hyde: و آدم ربایان نشسته بودند به سمت چپ من در یک جدول. … من نمی خواهم به آنها نگاه کنید. من به یاد داشته باشید به پدر من آدامس چون من به او گفتم من به من آدامس در آنها.

خبرنگار در دادگاه: شما می گویند که آنها می خواهم به شما این خنده دار نگاه کنید. آنچه که شما احساس می کنید?

جنیفر قهوه ای: ترس.

جنیفر قهوه ای Hyde: من شهادت من. من در جواب سوالات من. و من سمت چپ که دادگاه با سر بالا برگزار شد. و هیچ راهی وجود دارد که من به آنها اجازه دیدن من گریه.

WALTER CRONKITE | CBS EVENING NEWS ANCHOR: قاضی کالیفرنیا امروز تحمیل اجباری زندگی در زندان بدون آزادی مشروط در آن سه مرد جوان که ربوده 26 بافق مدرسه کودکان …

جوآن قهوه ای: زندگی در زندان بدون امکان آزادی مشروط. بود که همه ما مورد نیاز است. این چیزی است که ما مورد نیاز است.

جنیفر قهوه ای Hyde: من به یاد داشته باشید که آنها در حال رفتن به زندان … آنها در حال رفتن به انجام این کار به هر کس دیگری. و این همه که من نیاز به دانستن.

زندگی در بافق بود به حالت عادی بازگشت. بازماندگان فکر خود را به کابوس شد و در نهایت بیش از. اما این فقط آغاز است.

ترسناک جدید, واقعیت

فقط پنج هفته پس از دفن زنده شجاع فرزندان بافق و خود را راننده اتوبوس اد ری شد مورد ستایش قرار داد به عنوان قهرمانان. حتی یک سفر به دیزنی لند.

لری پارک: و هر کس فکر می کردم که عالی بود چون خاطرات خوبی از دیزنی لند را تحت الشعاع قرار خاطرات بد از آدم ربایی است.

chowchilla-survivors.jpg
بسیاری از بازماندگان از بافق, آدم ربایی برای جمع آوری یک عکس در اد ری روز جشن در 22 اوت 1976. ری مدرسه, اتوبوس, راننده, است که در تصویر پشت ردیف مرکز در کنار مایکل مارشال. جنیفر قهوه ای Hyde

و وقتی که آدم ربایان شد و محکوم به زندگی در زندان بدون امکان آزادی مشروط در فوریه 17, 1978 حقوقی مصیبت به نظر می رسید که در نهایت بیش از.

جنیفر قهوه ای Hyde: در راه شما سعی می کنید به حالت عادی. اما … وقتی که شما از طریق چیزی که پس از سانحه, آن را سخت به عقب برگردید و یک بچه عادی دوباره.

بازماندگان تلاش برای حرکت رو به جلو است. اما فقط چهار سال پس از آدم ربایی – یک نقطه عطف مهم این بدان معنی است که حتی بیشتر از تروما است.

دادستان جیل Klinge: ربایندگان’ وکلا به دادگاه تجدید نظر یافته از بدن آسیب برساند. و دادگاه استیناف لغو آن است. و در حالی که اذعان وحشتناک ماهیت جرم اعلام کرد که دچار صدمات نیست افزایش به سطح آسیب جسمی تحت قانون.

حکم خود پرتاب شد. فرد جنگل و Schoenfeld برادران بودند resentenced به زندگی با امکان آزادی مشروط.

لری پارک: من احساس مثل من خیانت شده بود توسط سیستم قضایی.

لری و دیگر بازماندگان آن مواجه ترسناک واقعیت جدید: چشم انداز ده ها تن از آزادی مشروط جلسات برای سال آمده و روزی, آزادی برای آدم ربایان.

دادستان جیل Klinge: آن را بسیار دشوار است برای بازماندگان است.

فقط شش سال پس از آدم ربایی, رژه آزادی مشروط جلسات آغاز شد.

دادستان جیل Klinge: هر بار که یکی از آدم ربایان برای آزادی مشروط و … این باعث شده همه ترس خود را و تروما از ربوده.

دادستان Klinge به کار گرفته شده در این جلسات از سال 2007.

دادستان جیل Klinge: آنها در همان اتاق و آن اتاق بزرگ با ربا.

برای هر سه آدم ربایان Klinge می گوید وجود داشته است حدود 60 آزادی مشروط جلسات به تاریخ.

دادستان جیل Klinge: در آن طول می کشد قربانیان به بعد این اتفاق افتاده است به عقب به زمانی که آنها 5 یا 10 یا 6.

دادستان جیل Klinge: یکی از چیزهایی که همیشه چوب با من این است که آنها هرگز نمی خواهد می دانم که آنها می شده اند و یا آنچه در زندگی خود شده اند که اگر آنها تا به حال ربوده شده است.

لری پارک: در زمان من 10 سال از من فقط یک کودک عصبانی.

رشد لری پارک خشم اغلب تبدیل به خشم. پدر و مادر خود را از ترس او قادر به خشونت قرار می گیرد و او را در یک مرکز برای جوانان مجرم زمانی که او 15.

لری پارک: زمانی که من 21 بود من با استفاده از مت. من سیگار ترک. من انجام شده بود اسید. … و من فقط عصبانی است.

مایکل مارشال: من می توانید ببینید سال جلوتر از من بود. و سپس پس از ربودن من نمی تواند فردا.

مایکل مارشال, قهرمان که هرگز ترک حفاری در زیر زمین زندان سمت چپ بافق برای تبدیل شدن به یک گاوچران بازار مال فروشان و راه خود را از دست.

مایکل مارشال: من به رختخواب رفت در 18 مست و آویزان بیش و بیهوش شدم. و از خواب بیدار شدم حدود 48, شما می دانید, با خماری تار.

کلانتر اد بیتس: قربانیان هستند که بودن و همیشه خواهد بود.

و آنها را تماشا بی اراده به عنوان ریچارد Schoenfeld برای اولین بار بود به حبس در ژوئن 2012, 36 سال پس از آدم ربایی. سه سال بعد جیمز Schoenfeld شد paroled.

دادستان جیل Klinge: تا آنجا که من می دانم که آنها را در هر نوع مشکل و من می دانم که آنها را به بازگشت به زندان است.

همان را نمی توان گفت برای فرد جنگل.

fred-woods-parole-hearing.jpg
فرد جنگل در آزادی مشروط heaing در اکتبر 8, 2019. او درخواست تجدید نظر رد شد برای آن زمان 17. ایسنا/جورج Osterkamp

دادستان جیل Klinge: Fred جنگل رفتار در زندان چیزی است که نگه می دارد و او در زندان است.

طولانی در نظر گرفته می شود سر دسته در پشت این آدم ربایی, جنگل بارها گرفتار شده است با پورنوگرافی و تلفن های همراه در زندان است.

دادستان جیل Klinge: و این مجاز نیست. … و یکی از بهترین شاخص های ناتوانی به اطاعت از قوانین در جامعه است که شما نمی توانید اطاعت از قوانین در زندان است.

آن را 28 ساعت پس از ترور که همیشه با کودکان در حال حاضر میانسال بزرگسالان است. امروز, مایکل, جنیفر و لری موفق به پیدا کردن راه هایی برای به دست آوردن با زندگی.

لری پارک: شفا همچنان اگر شما آن را اجازه می دهد.

لری پارک 49 صاحب یک کسب و کار نوکر و داوطلبان به عنوان یک کشیش در کلیسای محلی. کابوس خود را در نهایت متوقف شده است. و او هوشیار است.

لری پارک: من نه سال و هوشیار است.

او متانت بود و انگیزه تجلی در مورد آدم ربایان.

لری پارک: من خشم برای آنها … مرگ من بود. … یک شب من تخمگذار در بستر … و من گفت: “خدا به من کمک کنید به آنها را ببخش.”

لری ملاقات مردان را تکان داد دست خود را و هم آنها را ببخشد.

chowchilla-park-kidnapper.jpg
پس از سال ها از خشم و تنفر لری پارک ساخته شده و صلح و بخشش خود آدم ربایان. در اینجا او در تصویر با ریچارد Schoenfeld بود که حبس خود را در ماه ژوئن 2012, 36 سال پس از آدم ربایی. لری پارک

لری پارک: این زندگی من را تغییر [گریه]. … چیزی بیش از من شسته. … و آنجا بود که صلح مانند من هرگز شناخته شده است. من می دانستم که آن روز که من خوب خواهد بود.

تا زمانی که به تازگی جنیفر قهوه ای Hyde, یک, همسر, مادر و معاون اجرایی او می گوید نمی تواند خواب بدون nightlight.

جنیفر قهوه ای Hyde: من تا به حال خانواده و خانواده کلیسا … و همکاران است که باید قطعه قطعه کمک کرد و من را به عقب با هم. … من می خواهم مردم بدانند که آن دختر کوچک که ربوده شد و زنده به گور موفق به یک زندگی فوق العاده.

مایکل مارشال, 57, شوهر, پدر, و در حال حاضر از راه دور راننده کامیون تلاش می کند به فکر می کنم در مورد آدم ربایان.

مایکل مارشال: آنچه در آنها قرار داده و از طریق چیزی است که من نمی توانم — نمی توانم ببخشم.

او شده است هوشیار 8 سال با کمک از خود و خانواده خود را درمان سگ آبی.

مایکل مارشال: من او را نجات قبل از او یک سال بود. و در حال حاضر او نجات من در هر روز است.

در روز سه شنبه اختطاف فرد جنگل رد شد آزادی مشروط. او واجد شرایط برای آزادی مشروط دوباره در پنج سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de