Chris Cuomo, انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از Coronavirus پاسخ می گوید: “بیشتر اجازه دادن به سیاست تقویت ما بدترین غرایز’

ایسنا میزبان Chris Cuomo محکوم کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به COVID-19 همه گیر اصرار رئیس جمهور شده است “دروغ گفتن در مورد واقعیت” از بحران در طول جلسات روزانه.

کومو پخش شده است نشان می دهد او کومو زمان نخست در انزوا از زیرزمین خانه خود را پس از اعلام او قرارداد این ویروس یک هفته قبل است. در سه شنبه شب را نشان می دهد او در زمان مغلوب ساختن پیشی جستن به وظیفه برای آنچه که او گفت: نادیده گرفتن حقایق و تمرکز بر سیاست در طول اضطراری است.

“می تواند وجود داشته باشد نه بیشتر اجازه دادن به سیاست تقویت ما بدترین غرایز. ما نیاز به ساخت در بهترین ما غرایز. و که گفت: در حالی که من میخواهم همه شما را به انجام است که مرد در بالا حاضر به تغییر گفت:” کومو.

میزبان پس از آن بازی یک کلیپ از روز سه شنبه جلسه توجیهی نشان دادن رئیس جمهور در پاسخ به یک سوال در مورد نادیده گرفتن یک یادداشت او داده شد در ماه ژانویه است که توصیه می شود “مهاجم مهار” ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن توجیه اخراج این یادداشت و زودتر پیش بینی که COVID-19 موارد خواهد بود “را به صفر” تنها در روز با اصرار او بود “تشویق کننده برای این کشور” که “نمی خواهید به ایجاد خرابی و شوک و هر چیز دیگری.”

“که دقیقا همان چیزی است که رهبری است. هر کسی می تواند به مردم آنچه را که آنها می خواهند بشنوند و آن را آسان” کومو گفت: در پاسخ به این کلیپ. “و سپس شما می دانید چه می کنید ؟ دقیقا همان جایی که ما در حال حاضر. که بیشتر از نادان بیانیه ای از رهبری من تا کنون شنیده ام.”

“است که روشن فکر از او:” من یک تشویق کننده,” او اضافه شده است. “بنابراین من قصد دارم به دروغ به شما در مورد این واقعیت است که پدر و مادر خود را به شما عزیزان و بچه های خود را در صورت. من قصد ندارم برای آماده سازی راه من باید دلیل آن را تقویت مزخرف من به شما گفتن و من قصد دارم امیدوارم که شما خوب با آن است. ما رو به انجام بهتر از آن است.”

عصر ایران به خارج از کاخ سفید اما نه دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

Chris Cuomo
ایسنا میزبان Chris Cuomo ادامه داده است به پخش شبانه اش نشان می دهد در حالی که مبارزه با COVID-19 در انزوای خانه اش زیرزمین.
دانیل Zuchnik/WireImage/گتی

کومو نیز برافراشته در برابر سیاست موثر بر نمایش بر تاثیر این ویروس به ویژه تلاش برای به حداقل رساندن COVID-19 همه گیر با مقایسه آن را به H1N1 “آنفولانزای خوکی” همه گیر است که اتفاق افتاده است در حالی که رئیس جمهور سابق باراک اوباما در قدرت بود.

“اجازه دهید در معرض چیزی است که شما بوده ام به دروغ در مورد بیش از حد طولانی: این “اما آنفولانزای خوکی’ B. S. گفت:” کومو. “از آن زمان یک سال برای این ویروس در سال 2009 به ادعای مقدار از زندگی ما از دست داده ایم در کمتر از دو ماه. آیا شما را در درک که در حال حاضر ؟ آیا شما را در درک که چگونه به سرعت چیزی می تواند شما را بکشند رابطه مستقیم به چگونه مرگبار آن چیزی است ؟ جلوگیری از نادیده گرفتن حقایق برای استفاده سیاسی. دریافت واقعی گذشته است.”

با وجود تهمت را زودتر پیش بینی است که این ویروس می تواند به سرعت موجود و کشور خواهد بود “باز” در عید پاک یکشنبه کومو گفت او انتظار دارد که برای بیمار باقی می ماند و سپس “برای برخی از زمان” پس از آن.

او اضافه کرد که او با دست زدن به این ویروس نسبتا خوب اما تا به حال تجربه شده است برخی از افسردگی با توجه به تجدید حیات از تب و عدم اطمینان در مورد این دوره از بیماری خود و بازیابی.

“این سخت است که یک تب به مدت 20 ساعت در روز آن را فقط می پوشد شما را از لحاظ احساسی گفت:” کومو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im