Chris Cuomo می گوید او Coronavirus تب خیلی بد بود او Hallucinated دیدن پدرش

ایسنا میزبان Chris Cuomo, تجربه توهم خود را از مرحوم پدر سابق فرماندار نیویورک ماریو کومو در حالی که پایدار تب بالا با توجه به اثرات COVID-19.

کومو اعلام کرد او تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در روز سه شنبه. او ادامه داد: رادیو و تلویزیون خود را نشان می دهد کومو زمان نخست در حالی که قرنطینه در زیرزمین. در شب چهارشنبه را نشان می دهد او در توصیف خود دلخراش تجربه برخورد با این ویروس که شامل یک شب بی خوابی مربوط توسط تب ناشی از توهم.

“من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن” کومو گفت. “من تا به حال یک تب شما تا به حال یک تب. اما 102, 103, 103 به علاوه… است که نمی خواهد ترک. و آن را مانند کسی بود ضرب و شتم من مثل پینیاتا. من لرزیدند آنقدر که… من سون من دندان.”

“من تمام شب من به شما گفتن من توهم” او ادامه داد. “پدر من بود صحبت کردن به من. من از دیدن مردم از مردم من تا به حال دیده می شود برای همیشه لطفا برای. آن freaky به, آنچه که من را از طریق رفت شب گذشته. و آن را ممکن است دوباره اتفاق می افتد امشب.”

Chris Cuomo
ایسنا میزبان Chris Cuomo, تصویر خارج اد سالیوان تئاتر در شهر نیویورک در مارس 2, 2019.
گیلبرت santa’s adventures/GC تصاویر/گتی

ماریو کومو درگذشت 2015 در سن 82. او محبوب بود شکل دموکراتیک در سیاست برای بسیاری از سال و یک چهره معروف در سراسر کشور و در سراسر جهان در خدمت داشتن سه دوره متوالی به عنوان فرماندار نیویورک از سال 1983 تا 1994.

Chris Cuomo برادر اندرو فعلی فرماندار نیویورک. این جفت ارز به نظر می رسد با هم به بحث در مورد این بیماری همه گیر در کومو زمان نخست شب قبل از این روزنامه نگار را تشخیص. روز بعد اندرو پرداخت ادای احترام به برادر کوچکترش و انتخاب خود به ادامه پخش از زیرزمین خانه خود را.

“چه شجاع, شجاع ترین چیزی که به انجام” فرماندار گفت: در طول روزانه خود را COVID-19 جلسه. “همین دلیل است که او نشان می دهد تاریخ و زمان آخرین شب: ‘من coronavirus اما من اینجا هستم من انجام من نشان می دهد. من نمی افتد بیش از, من نمی فروپاشی آن را یک حکم اعدام است.’ تجلیل به او. من پاپ افتخار خواهد بود. من شما را دوست دارم،”

اگر چه نشانه های او شده است احساس به علت این ویروس می تواند بدتر و او انتظار دارد که روزهای سختی را در پیش رو کومو اصرار داشت که او در حال انجام است چرا که همسرش کریستینا و سه فرزند خود را که تا کنون آزمایش منفی با برنامه ای برای ادامه حفظ سختگیرانه قرنطینه تا زمانی که بهبودی کامل حاصل شود.

“بزرگترین ترس من در حال عبور از این به Cristina و بچه ها” کومو گفت. “حتی اگر من احساس می کنم راه بدتر از من دیروز از نظر علائم آن را به یک روز بزرگ است. آنها [تست شده] و منفی است که بهترین چیزی که من تا کنون شنیده ام.”

نیوزویک رسیده به سی ان ان از نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im