Chrissy Teigen در پاسخ به آلیسون روم را حفاری در او و ماری کوندو: ‘این یک بد شانسی’

نیوزویک | No comments

Chrissy Teigen پاسخ به مواد غذایی-نویسنده آلیسون روم اتهام که او پخت و پز Instagram یک “محتوا مزرعه” گفت: “این یک بد شانسی است.”

در مصاحبه با مصرف کننده جدید منتشر شده در پنج شنبه, رومی, اولین انتقاد, شیوه زندگی گورو ماری کوندو را homeware محدوده گفت: “احساس می کند حریص” و به نام Kondo فروش-گفت: “من دوست دارم لعنت ب**** شما f****** فقط به فروش می رسد بلافاصله!”

روم و سپس در ادامه می گویند که او “وحشت” توسط Teigen را cookware محدوده و Instagram صفحه: “مانند آنچه Chrissy Teigen انجام داده است تا دیوانه به من. او تا به حال موفق cookbook. و سپس آن را مانند: رونق خط در هدف. رونق در حال حاضر او دارای یک Instagram صفحه ای که دارای بیش از یک میلیون و پیروان آن را فقط مانند, مردم در حال اجرا یک محتوای مزرعه برای او.

“که horrifies من و این چیزی است که من همیشه می خواهم به انجام است. من نمی آرزوی آن است. اما مانند که از خنده در حال حاضر ؟ چرا که او یک تن از f****** پول است.”

اما دیروز Teigen پاسخ در توییتر گفت: انتقاد او اصابت کرد و او هرگز “بوده است تا bummed با کلمات از یک همکار غذایی-عاشق.”

Teigen در توئیتر خود نوشت: “این یک بد شانسی و به من ضربه سخت است. من را ساخته اند [روم] و دستور العمل های برای سال در حال حاضر خریداری اشپزی او را حمایت اجتماعی و ستایش او در مصاحبه. من حتی امضا به اجرایی تولید نشان می دهد او در مورد انجام در این مقاله است.”

مدل و هوس: گرسنگی برای بیشتر نویسنده در ادامه به دفاع از او Instagram صفحه هوس توضیح داد که او شروع به این دلیل است که او می خواست چیزی برای خودش که آرام او را و او و دیگران را شاد. در پاسخ به روم گفت: “مردم در حال اجرا یک محتوای مزرعه برای او” Teigen گفت: این یک ماشین اما اجرا شده توسط خودش و دو نفر دیگر از زنان است.

Teigen در ادامه گفت: “من نمی ‘فروش’ ساخت رویاهای من به حقیقت می پیوندند. به cookware خط برای رسیدن به بخشی از این روند آغاز تا پایان برای دیدن چیزی از طرح در دست من عشق است ،

Chrissy Teigen
Chrissy Teigen حضور 2019 Baby2Baby جشن و سرور ارائه شده توسط Paul Mitchell در 3LABS در نوامبر 09, 2019 در کالور سیتی کالیفرنیا
Axelle/Bauer-Griffin/گتی

Teigen بود به خصوص صدمه دیده است او به عنوان “واقعا دوست داشتم همه چیز در مورد آلیسون” و ساخته شده بود روم را نیویورک تایمز دستور العمل های. “آن شده است پیش فرض برای مقابله با این همه اما من نمی توانستم نه چیزی می گویند. من می دانم واقعی اشک من قرار دادن به کار من و آن را واقعا سخت به کسی که سعی کنید به طور کامل ابطال آن است. کسی که من واقعا دوست داشتم,” او اضافه شده است.

روم در پاسخ به Teigen در توییتر گفت: “من واقعا متاسفم من باعث درد شما با آنچه من گفتم. من نباید مورد استفاده شما /کسب و کار خود و (یا ماری!) به عنوان مثال برای نشان دادن آنچه که من می خواستم برای خود من حرفه ای آن را سبک و بی دقتی و من خیلی متاسفم”

“به عنوان یک زن که طول می کشد پایین زنان دیگر به هیچ وجه چیزی که من و فکر نمی کنم آن را مال شما یا (من بدیهی است که موفق به برقراری ارتباط موثر است که). من امیدوارم که ما می توانیم ملاقات یک روز, من فکر می کنم ما احتمالا می خواهم همراه است.”

رومی افزود: “من می خواهم برای روشن شدن این من نیستم که برای هر کسی که موفق به خصوص زنان است. من در تلاش بود برای روشن است که من مدل کسب و کار را شامل نمی شود یک خط تولید محصول است که [آثار] بسیار خوبی برای برخی از, اما من نمی بینم کار برای من است.”

اما رومی نیز برای انتقاد از حمله به دو زنان آسیایی در حالی که مقایسه او پتانسیل کسب و کار به Gwyneth Paltrow را با نام تجاری شیوه زندگی: “و آیا جهان دیگری نیاز گوک?”

بازیگر و فعال Jameela جمیل در پاسخ به Teigan در توییتر و گفت: “مرد… این یک بد شانسی است. آن را نیز همیشه بسیار ناخوشایند و کلیشه به یک زن سفید کوبیدن زنان رنگ ساختمان مارک های بزرگ و موفق بودن در کسب و کار. آیا او فراموش کرده ام به ذکر مارتا استوارت وسایل آشپزی و یا آن را فقط دو آسیایی, زنان او را عصبانی؟”

جمیل سپس با اشاره به این که روم تصمیم به انتقاد از دو آسیایی, زنان بدون ذکر هر گونه مردان یا زنان سفید که خود نیز آورده وسایل آشپزی محدوده: “آن را سخت به چشم پوشی از یک زن سفید trashing تنها زنان از رنگ در حذف.

“او اشاره نمی مارتا استوارت, Jamie Oliver, گوردون رامسی, Gwyneth Paltrow, Marco Pierre سفید داشتن اشپزی/برندها/وسایل آشپزی/Instagrams ، فقط دو زنان آسیایی, Chrissy و ماری.”

علاوه بر این زمانی که این مصاحبه برای اولین بار منتشر شد رومی نقل شده است که گفت: “لطفا به من خرید برش هیئت مدیره” که خوانندگان آن را به عنوان سرگرم کننده از Kondo لهجه, اما این مقاله بوده است ویرایش و اصلاح اضافه شده است که گفت: یک خط شده بود “اشتباه” است و پس از اصلاح شده است.

روم توییتی که او نه تمسخر کسی را لهجه و او گفت: “لطفا به” در اشاره به یک کتاب آشپزی و شوخی در داخل و گفت که او در حال حاضر احساس می کند “خجالت” را برای گفتن آن است. Kondo هنوز رتبهدهی نشده است در پاسخ به روم نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>