سابق US Coast Guard افسر زندان محکوم شد 13 سال برای انباشت سلاح برای انجام یک ادعا سفید supremacist حمله.

مقامات گفت: Christopher حسون, 50, بود برنامه ریزی برای هدف قرار دادن سیاستمداران لیبرال و اخبار پخش.

دادستان گفت این بود که “تروریسم داخلی” اما ما قانون ندارد این طبقه بندی به عنوان یک متمایز جرم بدون یک حمله در حال انجام.

حسون التماس کرد گناه را به سلاح گرم و مواد مخدر به اتهام.

زمانی که او دستگیر شد و در بهمن ماه سال گذشته ماموران در بر داشت کش از 15 سلاح گرم – که به عنوان یک داروی کاربر حسون بود ممنوع از داشتن و دو غیر قانونی اسلحه صدا خفه کن. او همچنین در اختیار داشتن مواد مخدر ترامادول بدون نسخه پزشک.

قبل و در طول صدور حکم شنیدن دادستان و دفاع وکلای sparred در مورد اینکه آیا یا نه حسون رفته اند به ارتکاب جرم قتل.

سابق ستوان از بهار نقره ای الهام گرفته شده بود نژادپرستانه جرم قاتلان از جمله آندرس بریویک و “در نظر گرفته شده برای قصاص دقیق بر اقلیت ها و کسانی که او در نظر گرفته خائن” دادستان به دادگاه گفت.

او ایجاد یک صفحه گسترده اکسل با یک لیست از اهداف که شامل 12 برجسته دموکرات در کنگره و تعدادی از CNN و MSNBC روزنامه نگاران.

آمریکا وکیل رابرت هور افزود که اگر او تا به حال دستگیر شده زمانی که او بود: “ما در حال حاضر خواهد بود شمارش اجساد متهم قربانیان به جای سال از متهم در زندان زمان”.

حسون وکلا اما استدلال کرد که دادستان به حال بیش از حد تهدید او مطرح شده.

که کریستوفر حسون?

حسون یک هواپیما مکانیک با دریایی سپاه در جنگ اول خلیج فارس و بعد از آن رفت و به خدمت در ویرجینیا گارد ملی قبل از پیوستن به گارد ساحلی در سال 1996.

در ماه های منتهی به بازداشت خود در سال گذشته حسون مستقر شد در گارد دفتر مرکزی آن در واشنگتن است.

در این زمان او انباشته از سلاح در آپارتمان خود در بهار نقره ای. زرادخانه خود را شامل شش اسلحه هفت تفنگ دو تفنگ ساچمه ای بیش از 1000 دور از مهمات و چاقو و نارنجک دود و تاکتیکی دنده.

با توجه به FBI او نیز تا به حال 30 ویال از یک رشد انسانی هورمون یک استروئید است که دادستان گفت: او فکر آن را “افزایش توانایی خود را برای انجام حملات”.

حسون مورد مطالعه ساخت بمب و تیرانداز از خفا دفترچه راهنما و همچنین نژادپرستانه و ضد یهودی نوشته ها – از جمله مانیفست جرم قاتل نروژی آندرس بریویک که به کشته شدن 77 نفر در سال 2011 در دو حملات تروریستی. او به قتل هشت نفر با یک اتومبیل بمب گذاری در مرکز اسلو و سپس کشته شدن 69 نفر دیگر بسیاری از آنها نوجوانان در یک اردوگاه جوانان حزب کارگر.

حسون را جستجوهای وب در تیرباران های دسته جمعی و جنگ بیولوژیکی باعث تحقیقات توسط گارد ساحلی پس از آنها پرچم تا نرم افزار کار خود را با کامپیوتر.

در طولانی یادداشت به خود ما رسانه ها گزارش می دهند که او نوشت: “لطفا من را خشونت که من ممکن است به از بند باز کردن آن را نزد سر خود را. راهنمای من نفرت ماندنی در این جهان است.”

حسون وکلا به دادگاه گفت او در حال توسعه اعتیاد به مواد مخدر و این بود مسموم ذهن خود را در برابر مردم از دیگر اقوام است. این باعث شد او را به fantasise در مورد انجام حملات خشونت آمیز آنها گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im