چاک شومر متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از ‘پنهان کردن حقیقت” پس از گزارش ادعا می کند پنس را کنترل عمومی Coronavirus پیام

رهبر اقلیت سنا چاک شومر روز پنج شنبه در انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش برای پنهان کردن حقیقت در مورد جدید کروناویروس از آمریکایی ها پس از کاخ سفید گزارش نقل مکان کرد به سفت شدن پیام در مورد این بیماری توسط مقامات بهداشتی و دانشمندان است.

یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن tapped معاون رئیس جمهور مایک پنس به رهبری ایالات متحده coronavirus پاسخ در یک شنبه در کنفرانس خبری چند unnamed مقامات گفته نیویورک تایمز این است که کاخ سفید به کارگردانی دولت مقامات بهداشتی و دانشمندان به هماهنگی تمام بیانیه های عمومی در مورد ویروس ها با استفاده از پنس ،

در پاسخ شومر مکرر منتقد از مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم کرد که رئیس جمهور از تلاش برای پنهان کردن حقیقت در مورد کوروناویروس از آمریکایی ها. “رئیس جمهور تهمت درس آموخته اند که باید که چین انجام داد: پنهان کردن حقیقت باعث می شود همه چیز خطرناک تر است. مردم آمریکا نیاز به شنیدن فیلتر حقیقت از کارشناسان بهداشت و درمان,” بالا دموکرات توییتی این بعد از ظهر در کنار یک لینک به بار مقاله.

نیوزویک رسیده به کاخ سفید برای نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دیروز اعلام کرد که پنس را مسئول کاخ سفید Coronavirus نیروی کار و گزارش به طور مستقیم به او در حالی که HHS وزیر الکس آذر شنود گذاشته شده است به نیروی کار است رئیس. “من قصد دارم برای قرار دادن معاون رئیس جمهور مایک پنس در اتهام گفت:” یک اتاق از خبرنگاران “و او را برای رفتن به کار با حرفه ای پزشکان و هر کس دیگری که در حال کار است. تیم درخشان است.”

Schumer
رهبر اقلیت سنا چارلز شومر (D-NY) صحبت می کند و در این سناتور دموکرات کنفرانس مطبوعاتی در مراقبت های بهداشتی کاهش بودجه در مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه در 11 فوریه سال 2020 در واشنگتن, DC.
Tasos Katopodis/گتی

“مردم این کشور می تواند اعتماد به نفس است که تحت رهبری شما و ما ادامه خواهد داد برای آوردن کامل منابع فدرال در هماهنگی با دولت ما و شرکای محلی” گفت: کارگردانی این تبصره به پنس که برنامه ریزی شده بود منجر به یک جلسه در ماده پنج شنبه.

مقامات درگیر در کاخ سفید هماهنگی دولت coronavirus پیام ادعا می کند که نتیجه مورد نظر است نه برای کنترل آنچه کارشناسان می گویند اما برای اطمینان از هماهنگی. می آید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او را در مواجهه انتقاد در هفته های اخیر بیش از آزادی در تناقض با اطلاعات جدید در اطراف این ویروس و یک بازه زمانی برای آن واکسن.

صبح مشورت نظرسنجی انجام شده بین فوریه 24-26 و شنبه منتشر شد نشان داد که 56 درصد از رای دهندگان ثبت شده مورد بررسی تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این بیماری جدید شکل پایین 5 درصد از دو هفته قبل.

صبح روز پنجشنبه در سراسر جهان موارد از کروناویروس که باعث بیماری COVID-19, بالغ 82,446 یک حدود 1,000 افزایش از صبح روز چهارشنبه با توجه به یک ردیاب نگهداری توسط دانشگاه جانز هاپکینز. علاوه بر این نه کشور جدید خود را اعلام کرد اولین موارد امروز که به افزایش تعداد کشورهای آلوده به 47.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de