شبکه کلیسا پرده برنامه به نگه دارید, خدمات, مارس 31 صرف نظر اجتماعی فاصله مقررات

نیوزویک | No comments

شبکه ای از کلیساهای پروتستان در کالیفرنیا در حال برنامه ریزی برای از سرگیری برگزاری فرد در خدمات کلیسا در مه 31, صرف نظر از هر گونه بهداشت عمومی اقدامات با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

اگر چه اکثر کالیفرنیا کلیساها باید در انطباق با محدودیت و سازگار با استفاده از روش های مانند برگزاری خدمات آنلاین تعداد زیادی از کلیساها باید متعهد به توقف همکاری با باز کردن درهای خود را در پایان ماه. تاریخ مارس 31 انتخاب شد زیرا آن را نشانه مسیحی جشنواره پنطیکاست.

وکیل Robert H. تایلر است که به نمایندگی از بسیاری از رهبران کلیسا و می گوید که بیش از 1000 شبان را امضا کرده اند اعلام بازگشایی در تاریخ جیوه اخبار گزارش شده در روز پنج شنبه.

شبان باید اصرار داشت که فرد مذهبی باید خدمات تلقی “ضروری” با وجود خطرات بهداشتی ناشی از گروه های زیادی از مردم جمع آوری در فضاهای محصور با این استدلال که کلیساها در خدمت نیازهای حیاتی که نیاز به بودن در تماس نزدیک.

“شما کلیساها در سانتا آنا و لس آنجلس تغذیه مردم و برآوردن نیازهای خود را” کشیش جیم Domen بنیانگذار گروه کلیسای ایران گفت: سن برناردینو خورشید. “چگونه می Costco باز بماند اما نه کلیسا؟”

Domen است که شناخته شده برای ترویج بی اعتبار “ex-گی” تبدیل درمان و توصیف خود را به عنوان یک “سابق همجنسگرا,” ادعا می کند که خود نشان دهنده بیش از 1000 شبان در کالیفرنیا است.

COVID-19 church protest
یک گروه از معترضین دست انداختن اجتماعی فاصله دستورالعمل به تقاضا است که کلیساها مجاز به بازگشایی میان COVID-19 همه گیر در یک تظاهرات در سن دیگو, کالیفرنیا, on May 1, 2020.
سندی HUFFAKER/خبرگزاری فرانسه/گتی

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom چهار فاز بازگشایی برنامه اجازه می دهد کلیساها به بازگشایی در مرحله سوم است که انتظار نمی رود به اثر را به زودی. اما فرماندار داده نشده است تاریخ شرکت برای بازگشایی کلیساها و گفت: “هیچ چیز حک شده در سنگ” در حالی که نشان می دهد که آنها ممکن است اجازه داده شود به رزومه فرد خدمات هر چه زودتر از انتظار می رود.

“جماعت از مردم از دور و گسترده ای با هم در آینده تقریبی در یک فضای محصور در مقیاس یک نقطه واضح نگرانی و اضطراب” Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 7. “ما در حال کار بر روی دستورالعمل های فیزیکی برای فاصله گرفتن و کار کردن با رهبران مذهبی صحبت کردن در مورد شرایط منحصر به فرد است که وجود دارد و اقامت در تاسیسات خود را که ممکن است برخی از بیشتر امکانات رفاهی در آن فضا اتفاق می افتد قبل از آن.”

چندین کلیسا در اطراف کالیفرنیا شکایت علیه Newsom و دولت در تعلیق موقت از خدمات. تا کنون دادگاه طرفه با فرماندار.

کلیساها به دلیل خودداری از رعایت بهداشت محدودیت در میان همه گیر نیز باعث شده حقوقی سردرد مقامات در دیگر نقاط کشور است اما برخی از رهبران آن حمایت نمی کردن در برابر آنچه آنها باور دارند که به طور قابل توجهی خطر برای بهداشت عمومی.

در روز سه شنبه شهردار شیکاگو لری Lightfoot گفت که او ادامه خواهد داد برای به اجرا درآوردن این شهر اقامت در خانه سفارش از طریق حداقل 30 مه حتی برای کلیساها و اصرار دارد که آنها باید اجازه داده شود به این عمل بدون در نظر گرفتن.

“ما نمی خواهیم برای دیدن یک خوشه شکستن به دلیل ایمان به رهبران معتقدند آنها تنها یک راه برای نشان دادن احترام به خدا که آنها را پرستش” Lightfoot گفت. “وجود دارد بسیاری از راه های که در آن ما نشان می دهد ما ارادت به ایمان ما که نمی شامل قرار دادن جسمی مردم در خطر است.”

نیوزویک رسیده به Newsom نظر. این مقاله به روز خواهد شد با هر پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>