Cinco De Mayo 2020: معاملات در تاکو بل, Chipotle و بیشتر

Cinco de Mayo, مارس 5, یک, تعطیلات, جشن, در مکزیک و ایالات متحده آمریکا

تعطیلات که افتخارات ارتش مکزیکی پیروزی در برابر نیروهای فرانسوی به رهبری ناپلئون سوم در نبرد پوئبلا در مکزیک در سال 1862 بود نمادی از مقاومت در برابر خارجی حکومت. از حدود اواسط قرن 20 به روز شده است به طور کلی در ارتباط با جشن ملی مکزیک, غرور, فرهنگ و میراث فرهنگی.

شهر پوئبلا بعدها تغییر نام داد Puebla de Zaragoza, به افتخار ایگنکیو زاراگزا کلی که رهبری این ارتش در جنگ. امروز خانه شهر موزه ردیابی تاریخ نبرد در حالی که در میدان جنگ خود را نیز حفظ شده است به عنوان یک پارک.

در مکزیک این روز جشن گرفته است در پوئبلا با رژه سخنرانی و گاهی reenactments از سال 1862 نبرد. تعطیلات نیز می بیند چند تبلیغات مکزیکی مواد غذایی و مشروبات الکلی در آمریکا

در اینجا ما نگاهی به برخی از بهترین معاملات مجازی و حوادث در ارائه به جشن Cinco de Mayo.

Cinco de Mayo معاملات و رویدادها

تاکو بل مکزیک فست فود زنجیره ای, راه اندازی جدید خود را در خانه تاکو بار غذا معامله در روز جمعه در وقت برای Cinco de Mayo جشن. ارائه خدمت شش نفر و شامل “8 چیپس آرد, 12 ترد تاکو پوسته 6 اونس. چیپس ناچو چاشنی گوشت گاو خرد شده کاهو refried لوبیا nacho, پنیر, سس پنیر چدار, پنیر, گوجه فرنگی, کاهش چربی خامه ترش, سس داغ بسته و دستمال برای $25,” این شرکت اعلام کرد در یک بیانیه است.

این شرکت همچنین راه اندازی یک سری از کارت های دستور غذا را از “تاکو بل تست آشپزخانه” فراهم می کند دستورالعمل در مورد چگونگی ساخت تاکو بل غذاهای کلاسیک و همچنین به عنوان “تاکو بل-الهام کوکتل و mocktails” مانند تاکو بل توت فرنگی های وحشی Tequila Sunrise. کارت های دستور غذا را در دسترس خواهد بود در تاکو بل وبلاگ از آوریل 3.

Chipotleدیگری مکزیکی فست فود زنجیره ای ارائه شده است رایگان Adriano بلانکو ظرف با خرید هر غذای اصلی در مارس 5 با استفاده از کد QUESO55. آن را نیز تمدید آن تحویل رایگان برای سفارشات $10 یا بیشتر از طریق Chipotle برنامه و Chipotle.com از طریق مه 10 شرکت را تایید کرد, در بیانیه ای.

تاکو Molino, مکزیکی رستوران مستقر در کارولینای جنوبی ارائه شده است Cinco de Mayo درایو از طریق خانواده غذا معامله را برای چهار تا شش نفر در 75 $به علاوه مالیات شرکت تایید بر روی آن حساب رسمی توییتر.

Bartaco, مکزیکی, رستوران زنجیره ای است که با داشتن یک “all-day مجازی کینکو جشن” در مارس 5, میزبانی در شرکت Instagram account.

مجازی Cinco de Mayo, پارتی مستلزم فعالیت های مختلف از جمله تظاهرات پخت و پز, صنایع, زندگی آنلاین, کلاس یوگا, زندگی تناسب اندام جلسه با بری Bootcamp زنده DJ music مجموعه و دیگر “شگفتی های خاص در طول راه” این شرکت اشاره می کند.

این شرکت همچنین با ارائه “کینکو کیت” بسته های مواد غذایی. مشتریان می توانید از یک “گیاهی کیت یا ما carne کیت + اضافه کردن margaritas یا تازه marg مخلوط برای این گروه است. هر کیت شامل 2 تاکو پر کردن (باعث می شود 16 tacos), 3 طرف و سالسا ورد + چیپس” این شرکت گفت: در آن Instagram account. سفارشات باید قرار داده در Bartaco وب سایت ممکن است 4.

Bahama نسیم جزیره پنجره مشبک, آمریکا, رستوران های زنجیره ای میزبانی یک Cinco de Mayo مبارک ساعت Facebook Live رویداد در مارس 5 از 5 بعد از ظهر (به وقت محلی) این برنامه شامل موسیقی زنده از اورلاندو هنرمند پاتریک سیمپسون خواهد شد که درخواست آهنگ.

مشتریان می توانند سفارش “ساعت خوش بسته نرم افزاری” از نوشیدنی و 15 درصد تخفیف در دستور غذا با استفاده از کد 106 در پرداخت از طریق رستوران وب سایت. تخفیف معتبر است از طریق مارس 17. مالیات و حق بیمه را شامل نمی شود و این پیشنهاد شامل مشروبات الکلی.

Cinco de Mayo, Brooklyn, NYC, May 2017
اعضای این جامعه مارس پایین خیابان پنجم در غروب آفتاب پارک محله در طول یک Cinco de Mayo رژه در 7 مه سال 2017 در شهر نیویورک قصبه بروکلین.
گتی ایماژ

سوپر مارکت های زنجیره ای قیمت هلی کوپتر ارائه شده است فروش انواع اقلام مواد غذایی از طریق مه 5 از جمله 15 دلار مرغ غذا برای چهار شرکت تایید کرد در یک پست در آن حساب رسمی توییتر.

این ال سوپر فروشگاه مواد غذایی در آناهایم پلازا در آناهایم, کالیفرنیا نیز با ارائه تخفیف بر روی “کیفیت گوشت تازه تولید, مواد غذایی و نوشیدنی و بیشتر” از طریق مارس 5, با توجه به یک پست در آن حساب رسمی توییتر.

نیوزویک است مشارکت سهامداران. اگر شما خرید با استفاده از لینک های ما, ما ممکن است کسب سهم از فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر