سیتی گذشته از بانک های بزرگ برای شروع کسب و کار کوچک کمک

سیتی گروپ مدیر عامل شرکت مایکل Corbat متعهد در طول یک آوریل 1 ظاهر در CNBC که در بانک مشغول به کار بود non-stop برای کمک به مشتریان از طریق رشد اقتصادی بحران در آورده با شیوع کروناویروس: “ما مطمئن شوید که مشتریان و مشتریان می توانند از کمک های دولت برنامه های” Corbat گفت.

تقریبا دو هفته بعد که اعلام شروع به نگاه مانند یک روز احمق آوریل شوخی. “چند روز پیش رئیس جمهور گفت سیتی شد انجام یک کار بزرگ” شکایت کارلوس مارتین, خود ارضایی, صاحب یک شرکت حقوقی است که یک Citibank کوچک مشتری کسب و کار برای بیش از یک دهه. “آنها در حال انجام یک کار بزرگ است. هر دو آنها به کشیدن پاهای خود را به دلیل آنها نمی بینیم سود [در کسب و کار کوچک کمک کند] و یا آنها بی کفایت.”

آن نبود تا شنبه که سیتی اعلام کرد این امر شروع به ارائه برنامه های کاربردی برای فدرال چک حفاظت از برنامه — 350 $میلیارد دلار وام دولت برنامه ای برای کمک به کسب و کارهای کوچک — ساخت آن گذشته از این کشور چهار بانک بزرگ به انجام این کار. این محرک برنامه ارائه می دهد وام های کم بهره که بخشیده از جمله علاقه به عنوان طولانی به عنوان یک شرکت حفظ می پردازد و کارگران خود را برای هشت هفته. وام در دسترس هستند تا تاریخ 30 ژوئن و سیتی می گوید: آن را به من قرض بدهید تا پس از آن.

بانک مرکزی آمریکا تنها یک ملت بزرگترین بانک ها به مشتریان اجازه می دهد به فایل برنامه زمانی که برنامه باز نزدیک به یک هفته پیش است. جی پی مورگان چیس شروع به مصرف اولیه برنامه های کاربردی چند ساعت بعد.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

سیتی وب سایت از سوی دیگر برای بسیاری از هفته گفت: تنها که برنامه های کاربردی خواهد بود که به زودی دادن هیچ نشانه ای هنگامی که مشتریان را قادر به اعمال می شود. برنامه هنوز در دسترس بر روی وب سایت خود را. به جای آن وجود دارد “مرا” را فشار دهید برای درخواست نرم افزار.

این بانک در روز جمعه گفت که آن را رسیدن به مشتریان است که واجد شرایط برای این برنامه به طور مستقیم و ارائه یک نرم افزار. اما SBA وام در اول بیا اول خدمت اساس. حداقل در حال حاضر بسیاری از مشتریان خود را برای رسیدن به اولیه بانک به درخواست برای وام. که به نظر می رسد که قرار سیتی مشتریان در یک نقطه ضعف. در روز پنج شنبه کوچک کسب و کار دولت اعلام کرد که وام برای بیش از یک سوم از این پول در این برنامه $140 میلیارد دلار در حال حاضر تایید شده است.

Coronavirus’ خرد کردن تاثیر بر روی کسب و کار کوچک در آمریکا

در شب جمعه سیتی گفت: آن را تا به حال دریافت برنامه فقط برای $2 میلیارد دلار وام به مراتب کمتر از بانک مرکزی امریکا و دیگران گزارش شده بود. که می تواند به دلیل سیتی کوچک بانکی واحد کوچکتر از بسیاری از رقبای خود را’ رقابت عملیات.

اما سیتی نیز روز جمعه گفت که تعدادی از آن مورد تایید وام در حال حاضر ساخته شده با مشتریان و دریافت وجوه در حساب های خود را در روز جمعه بعد از ظهر. که به نظر می رسد سریع تر از در دیگر بانک ها که برنامه های کاربردی برای روز اما به نظر می رسد که ساخته شده تعداد نسبتا کمی از وام.

“ما در حال کار با مشتریان ما را به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است به تکمیل و ارائه برنامه های کاربردی خود را و در حال حاضر شروع به توزیع کمک های مالی به مشتریان” یک سیتی سخنگو در بیانیه ای گفت. “زمان دیجیتال راه اندازی پورتال رانده شد تمرکز ما در تست ما روند و منشاء قابلیت.”

بیشتر از همه از بانک های بزرگ شده اند به انتقاد در سایت های رسانه های اجتماعی مانند توییتر این هفته است. سیتی را به نظر می رسید با تمرکز بر این واقعیت است که بانک PPP صفحه اطلاعات که گفت برنامه های کاربردی نمی شد هنوز آماده شد با عنوان “حمایت از کسب و کار کوچک زمانی که آن را مهم ترین.”

روز جمعه تعدادی از پیام ها به نظر می رسد در توییتر از کاربران گفت که آنها تا به حال شده است قادر به درخواست برای یک PPP وام و دریافت کلمه از سیتی آنها پذیرفته شده است.

Sean O’Roake که اجرا می شود یک کارگزاری بیمه در نیویورک گفت که او تا به حال تایید شده برای یک PPP وام از سیتی و این که این فرآیند در کمتر از یک روز.

“مطمئن نیستم که این ناکامی دیگران داشتن” O’Roake در توییتر نوشت. “اما ما روند از نرم افزار به تصویب PPP از طریق سیتی در زمان کمتر از 24 ساعت. من شگفت زده هستم.”

یک سیتی سخنگو گفت: این بانک انتظار دارد که برای رسیده به همه مشتریان خود را با اطلاعات در مورد چگونه به درخواست برای یک PPP وام از طریق بانک تا پایان جمعه.

برای وکیل مارتین هر چند سیتی تلاش برای شروع کاربرد آن در فرآیند زمان بیش از حد طولانی به او کمک کند. مارتین گفت: او ضربه اطلاع دکمه دو بار در هفته گذشته از جمله یک بار در روز جمعه. او همچنین نام خود را به سیتی بانکدار خصوصی و کسب و کار کوچک وام دهنده است که افتتاح حساب خود. در عین حال مارتین می گوید: او هرگز دریافت هر گونه تماس و یا اطلاعیه ها از سیتی.

در بعد از ظهر جمعه تنها پزشک است که دارای تخصص در نمایندگی مشاع تخته داد تا در سیتی. مارتین کاربردی برای PPP وام از طریق Kabbage آنلاین وام دهنده است که او تا به حال هرگز استفاده می شود. Kabbage یکی از چند وام دهندگان برنامه های کاربردی پذیرش از کسب و کارهای کوچک که قبلا نمی مشتریان.

مارتین هنوز هم ندارد وام اما او احساس بهتری در مورد شانس خود را. او به سرعت به یک ایمیل از Kabbage که گفت: درخواست دریافت شده است و در حال پردازش.

“اگر دیگران می تواند سیستم خود را در یک یا دو روز من نمی دانم چرا سیتی نمی تواند و یا نمی خواهد آن را انجام دهد” مارتین گفت. “من تصمیم گرفتم من تا به حال برای رفتن به جایی دیگر و در من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im