به عنوان نگرانی بیش از coronavirus رشد می کند سخت-آمار سفر و صنعت از جمله شرکت های هواپیمایی و همچنین جرم حمل و نقل عمومی در حال رفتن به طول های بزرگ برای اطمینان از بررسی شرایط در تلاش برای کاهش نگرانی های عمومی به عنوان بیشتر و بیشتر مردم انتخاب برای جلوگیری از سفر. نیویورک قطار مترو شمالی ridership پایین است 48 درصد در حالی که در واشنگتن وجود دارد که نزدیک به 100,000 کمتر مردم در مترو چهار شنبه نسبت به هفته قبل.

“من هیچ نگرانی از سیستم روزانه” از دی سی مترو سر از ایمنی ترزا Impastato گفت: CBS News’ Kris Van Cleave.

واشنگتن دی سی انبوه سیستم حمل و نقل فعال کرده و دو مرحله از آن همه گیر طرح که شامل افزایش سرعت تمیز کردن.

“مردمی باید استفاده از سیستم اگر آنها بیمار” Impastato هشدار داد. “اما در این مرحله ما نمی فکر می کنم که مردمی باید وحشت.”

در شهر نیویورک, ملت, شلوغ ترین جرم سیستم حمل و نقل تمام 741 راه آهن و ایستگاه های مترو در حال ضد عفونی دو بار در روز. خدمه نیز ضد عفونی مترو و راه آهن خودرو و همچنین اتوبوس ها هر 72 ساعت است.

با وجود آن بالا جرم حمل و نقل رسمی پاتریک Foye گفت: عمومی “اگر شما می توانید در اطراف بدون سوار مترو آن را انجام دهد. اگر راه دور است که یک گزینه آن را انجام دهد.”

نیویورک حمل و نقل متروپولیتن نیز منتشر شد بیانیه ای که روی آن نوشته شده “ما طرح های احتمالی برای هر سناریوی ممکن است. هیچ قصد تعطیل و یا کاهش خدمات به این زمان است. این است که به سرعت در حال تحول وضعیت و ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر.”

لس آنجلس مترو خدمه در حال مصرف مشابه اقدامات ضد عفونی کننده و پاک کردن تمام سطوح آن 1.1 میلیون روزانه سواران ممکن است.

“به عنوان دور به عنوان شما می توانید از دیگر مسافران در جرم حمل و نقل بهتر است شما در حال رفتن به انجام” CBS اخبار پزشکی کمک کننده دکتر دیوید Agus هشدار داد. او به نام “اجتماعی فاصله” یک کلید احتیاط و توصیه می شود که ساعت شلوغی مسافران را به خوبی انجام دهید برای رفتن به محل کار یک ساعت زودتر “هنگامی که آن را نه به عنوان شلوغ است.”

هواپیمایی که مجبور به قطع پروازها به عنوان محدودیت های مسافرتی و مسافر لغو تاثیر صنعت نیز مصرف اضافی اقدامات بهداشتی. بر خلاف قطار و اتوبوس و خطوط هوایی چرخه در هوای تازه هر دو به چهار دقیقه و استفاده از بیمارستان های درجه فیلترهای هوا برای جدا کردن باکتری ها و ویروس ها.

“ما باید بسیار تمیز هواپیما که در حال ضد عفونی و مقادیر هر شب بسیار کاملا” غربی مدیر عامل شرکت Gary کلی گفت.

وقتی پرسید که آیا او هواپیمایی ساخته شده است هر گونه تغییر در روال تمیز کردن در نور از coronavirus او گفت: آنها را انجام داد.

“ما در حال استفاده از انواع مواد ضد عفونی کننده, ما در حال انجام دقیق تر برای تمیز کردن هر سطح. به طوری که کاملا دقیق تر از ما به طور معمول انجام دهد اما آن چیزی که ما احساس می کنیم نیاز به انجام,” او گفت:.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus محدودیت های مسافرتی را تحت تاثیر قرار نیست راه دور مسافرت داخلی تا کنون, اما در روز پنج شنبه او را رد نکرد محدودیت سفر که اگر این ویروس را از دست می شود در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de