شهر مخالف فرماندار کالیفرنیا Newsom اقامت-صفحه اصلی سفارش با اعلام همه کسب و کار ضروری ‘

شورای شهر در کولینگا کالیفرنیا در روز پنج شنبه رای به اعلام تمام کسب و کار “ضروری” به طوری که آنها می تواند بازگشایی بلافاصله ایالت با وجود محدودیت هنوز هم در جای خود با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“همه کسب و کار در شهرستان کولینگا محدودیت های اعلام شده و طبقه بندی شده به عنوان” ضروری کسب و کار و مجاز به باز باقی می ماند برای مدت زمان محلی و دولت اضطراری” شهرستان قطعنامه بخوانید. چهار رای گیری اعضا تصویب قطعنامه با شهردار ران کاوشگر مصاحبه تنها رای در برابر آن است.

این شهر کوچک که در کولینگا مقامات برآورد جمعیت حدود 18,000 تنها تایید پنج COVID-19 تا کنون موارد با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Fresno County مقامات بهداشتی. Countywide فقط بیش از 800 نفر تشخیص داده شده بود با این ویروس که از جمعه.

California Governor Gavin Newsom
فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در کالیفرنیا وزارت بهداشت در 27 فوریه سال 2020 در ساکرامنتو ، روز جمعه Newsom اعلام کرد که دولت تا به حال وارد مرحله بعدی آن از بازگشایی با برخی از فروشگاه های خرده فروشی مجاز به بازگشایی برای منظقه وانت.
جاستین سالیوان/گتی

با توجه به قطعنامه شورای شهر تصمیم گیری ساخته شده بود با توجه به هر شهر اختیارات قانونی که برای تعیین کسب و کار و طبقه بندی شده به عنوان “ضروری” در میان کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش دهید. همه کسب و کار را انتخاب کنید که برای باز کردن باید انجام دهند در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله, مشاوره کارکنان برای شستن دست به طور منظم و استفاده از ضد عفونی کننده دست, قطعنامه گفت. کسب و کار نیز دستور به ایجاد استراتژی برای ضد عفونی کردن استفاده می شود معمولا سطوح.

هر چند کارکنان تشویق به پوشیدن ماسک یا صورت دیگر پوشش در حالی که در محل کار حل نیست به طور خاص به آن نیاز دارد.

قطعنامه ای تصویب شد یک روز قبل از فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom اعلام کرد دولت شد و از ورود به مرحله بعدی آن از بازگشایی با برخی از فروشگاه های خرده فروشی مجاز به بازگشایی برای منظقه وانت به تولید و انبار شغل نیز از سر گرفته و با ایمنی و بهداشت تغییرات در محل.

هر چند Newsom تقدیر کالیفرنیا’ تلاش برای کاهش گسترش این ویروس تا کنون او هشدار داد ممکن بود یک تجدید حیات می تواند رخ دهد. “COVID-19 خواهد بود در حال حاضر در جوامع ما تا زمانی که یک واکسن یا درمانی و از آن خواهد شد تا همه ما به تغییر رفتار ما و از بین بردن فرصت ها برای این بیماری به گسترش” Newsom گفت: در انتشار اخبار پنج شنبه. روز جمعه مقامات بهداشتی تایید کرده بود 62,512 COVID-19 موارد و 2,585 مرگ و میر در سطح ایالت.

در این جلسه که در طی آن کولینگا شورای شهر تصویب آن قطعنامه councilmembers در مورد پیشنهاد آشکارا با اعضای جامعه است که به نام با ابراز اشتیاق برای بازگشایی اقتصاد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و دیگران بیشتر ابراز تردید با انجام این کار.

“ما واقعا می توانید در ادامه به توجیه بسته شدن کولینگا بر اساس هر گونه تهدید است که می آید در عظیم 0.03 درصد ؟” یکی از ساکنان منطقه خواسته در طول جلسه مجازی. “اگر من تا به حال یک 0.03 درصد شانس ضربه بودن امروز با ترک خانه من, شما نمی خواهد پیدا کردن من بر روی نیمکت.”

در همین حال یکی دیگر از اعضای این جامعه به نام در به هشدار در برابر سریع بازگشایی که به مبارزه طلبیده ایالت سفارشات هشدار می داد که کارفرمایان عامل با دولت مجوز صادر شده—مانند سالن ها و آرایشگران—می تواند باز کردن کسب و کار خود را به جریمه از دولت اگر آنها مراقب بودند به رعایت کالیفرنیا بازگشایی دستورالعمل.

در کولینگا شورای شهر پاسخ نمی دهند به نیوزویک‘s درخواست برای نظر در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de