درگیری های قومی و مذهبی در هنگ کنگ مقننه به عنوان معترضان به اتهام

تلگراف | No comments

هنگ کنگ سیاسی بحران بازگشت به مرکز صحنه در روز دوشنبه به درگیری های خشونت بار در مجلس و گروهی از برجسته معترضان متهم شدند برای شرکت در سال گذشته شد.

چهار ماه از آرام اعمال شده توسط توده بازداشت و coronavirus همه گیر است و هم پاشید در هفته های اخیر به عنوان تنش افزایش می یابد در یک شهر هنوز marbled توسط بخش.

در میان کسانی که در دادگاه روز دوشنبه به شنیدن رسمی اتهامات 72 ساله رسانه ها, سرمایه دار خیلی مهم جیمی لای بنیانگذار ضد استقرار, روزنامه, روزانه اپل و مارتین لی هشتاد ساله مدافع سابق کمک کرد که نوشتن این شهر اساسی است.

گروه 15 نیز شامل قانونگذاران سابق مارگارت Ng, آلبرت هو Leung Kwok-آویزان, Au, Nok-حین و فعلی مجلس لئونگ یی چانگ.

آنها به اتهام سازماندهی و در نظر گرفتن بخشی در غیر قانونی مجامع تابستان گذشته. پنج صورت جدی تر به اتهام تحریک که حمل تا پنج سال در زندان است.

همه بودند یو بی اس در بازار و برخی با استفاده از ظاهر به انتقاد از دولت است.

پرسیده شده توسط یک قاضی اگر او را درک اتهامات فعال اجتماعی رافائل وانگ فریاد زد: “من درک می کنم این است که سیاسی دادستان است.”

این دستگیری ها را موجب انتقاد از بریتانیا در اتحادیه اروپا و سازمان ملل متحد حقوق بشر بدن – دومی گفت که غیر خشونت آمیز فعالان نباید تحت پیگرد قانونی برای حضور در unsanctioned تظاهرات.

هنگ کنگ دولت می گوید: پلیس در حال پیروی از قانون در حالی که پکن ستایش تعقیب.

اتهامات آمد در یک روز دیگر از هرج و مرج در داخل شهر خانه کمیته بدن است که کمک می کند تا مورد مداقه قرار دادن اسکناس با معترض طرفدار دموکراسی قانونگذاران کشیده از اتاق توسط ماموران امنیتی و لغو کردند بین رقیب اردوگاه.

این دومین بار در دو هفته است که درگیری های شکسته به عنوان طرفدار دموکراسی حامیان سعی کنید به کمین یک قانون است که ممنوعیت توهین به چین سرود ملی.




معترض طرفدار دموکراسی قانونگذاران کشیده شد از اتاق


اعتبار: گتی ایماژ AsiaPac

این کمیته شده است بدون یک رهبر از اکتبر هیچ معنی اسکناس را ساخته اند آن را به مجلس برای رای گیری از جمله سرود ملی لایحه.

طرفدار دموکراسی قانونگذاران استفاده کرده اند filibustering برای جلوگیری از رای گیری برای صندلی های جدید.

اما در روز دوشنبه طرفدار پکن اردوگاه نصب شده خود را کمیته صندلی مسلح با خارجی از نظر حقوقی گفت: آنها تا به حال قدرت برای پایان دادن به بن بست.

طرفدار دموکراسی اردوگاه گفت: این حرکت در یک کودتا با استناد به قانونی نظر قوه مقننه خود وکلا.

تحت یک توافق با بریتانیا قبل از این شهرستان در بازگشت به چین, هنگ کنگ یک نیمه-منتخب مجلس قانونگذاری و آزادی های نهان در اقتدارگرا سرزمین اصلی تا 2047.

خواهان دموکراسی اند snowballed در سال های اخیر در آمریکا که در پکن است که قبل از موعد مقرر فرسایش هنگ کنگ آزادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>