دانشگاه کلمسون از بین بردن سابق معاون رئیس جمهور آمریکا و صریح سفید supremacist John C. Calhoun نام از مدرسه افتخارات کالج زیر یک طومار آغوش NFL ستاره DeAndre هاپکینز و Deshaun واتسون. این دانشگاه در روز جمعه اعلام کرد هیئت امنا رای دادند در حمایت از تغییر نام.

افتخارات دانشکده در حال حاضر خواهد شد تغییر نام دانشگاه کلمسون افتخارات کالج پس از اینکه به Calhoun, افتخارات دانشگاه, پس از سال 1982. رئیس دانشگاه Smyth McKissick در بیانیه ای گفت که این تصمیم “اذعان دارد که در حال حاضر زمان برای حرکت رو به جلو با هم.”

“دانشگاه کلمسون طولانی-جشن تاریخچه سنت و تعالی اما ما باید درک کنیم وجود دارد ارقام مرکزی در Clemson تاریخ که آرمان و عقاید و اعمال را نمایندگی دانشگاه ارزش های اصلی از احترام و تنوع” McKissick گفت.

Calhoun بود که معاون رئیس جمهور تحت John Quincy Adams, دولت, بود, بنده مالک یک مدافع برده داری و حتی متعلق به کشت و زرع بر روی زمین که در آن دانشگاه می ایستد امروز با توجه به Clemson زیستی صفحه Calhoun. مدرسه خود را مشخص Calhoun به عنوان یک “سرسخت مؤمن در سفید برتری.”

هاپکینز در روز دوشنبه نشان داد که او به عمد حذف این دانشگاه نام خود را از بازیکن قبل از معرفی بازی های NFL چرا که او “احساس این ظالمانه شکل” در طول سه سال در کلمسون. واتسون که همچنین با حضور در دانشگاه به مدت سه سال توییتی که “مدرسه باید افتخار برده صاحب John C. Calhoun در هر راه است.”

هر دو بازیکن تایید درخواست درخواست Calhoun نام برداشته شود که تا به حال بیش از 20 ، 000 امضا از جمعه. سازمان دهندگان این طومار به طور خاص اشاره به دانشگاه رئیس جمهور نظرات اخیر است که آن را نمی خواهد تحمل نژادپرستی “در هر صورت” – و نوشت که “زمان برای عمل سر رسیده است.”

دانشگاه کلمسون رئیس جمهور جیم Clements روز جمعه گفت که او می خواهد به مدرسه به یک “محل که در آن همه دانش آموزان ما کارکنان و مهمانان احساس خوش آمدید.”

“کار ما در این منطقه است که به دور از به پایان رسید اما ما متعهد به ساخت و ساز در پیشرفت ما در زمینه تنوع و فراگیر به عنوان ما در تلاش برای خدمت به کل دولت و ملت” او گفت:.

این اولین بار نیست Calhoun نام حذف شده است از برجسته دانشگاه. در سال 2017 دانشگاه ییل تغییر نام یکی از آن مسکونی کالج که تا به حال نام خود را پس از سال ها بحث و تظاهرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de