کلیولند عرصه برنامه ریزی برای میزبانی مسابقات NCAA بازی به محدود کردن حضور و غیاب ” این آخر هفته برای مک مسابقات

نیوزویک | No comments


عرصه در کلیولند است که قرار است میزبان اول و دور دوم بازی ها در آینده مردان مارس جنون مسابقات بسکتبال خواهد شد که مردان و زنان در کنفرانس مسابقات بازی این آخر هفته با تعداد بسیار کمی از مردم در آن حضور داشتند.

اواسط آمریکا, کنفرانس, (MAC) با صدور بیانیه ای بعد از ظهر سه شنبه گفت که می خواهد با آن کنفرانس مسابقات بازی های این هفته در موشک وام مسکن FieldHouse اما این تنها “credentialed سازمانی پرسنل دانشجویان ورزشکار و اعضای خانواده credentialed رسانه های رادیو و تلویزیون خدمه و تیم رسمی اعضای حزب مجاز خواهد بود برای حضور برای مسابقات.”

مک مردان و زنان مسابقات بسته خواهد شد به عموم مردم است. مک مقامات به نتیجه گیری های خود پس از بحث در مورد گسترش coronavirus (COVID-19) با دولت های محلی و مقامات بهداشت با نگرانی که این ویروس می تواند در اجتماعات بزرگ.

“ایمنی از همه این است که ما بزرگترین نگرانی است. از ژانویه, من اعلام کرده اند که هر گونه تصمیم گیری خواهد به دنبال مشاوره از دولت و مقامات دولتی و پزشکی حرفه ای. پس از بازخورد ما دریافت امروز ما را به انجام این عمل است که در تراز با توصیه فرماندار DeWine,” اواسط آمریکا در کنفرانس کمیساریای دکتر جان Steinbrecher گفت.

Empty Basketball Court
مشاهده جزئیات بسکتبال Nike Swoosh لوگو در دادگاه در تاریخ 8 دسامبر 2018 در سیراکیوز نیویورک.
عکس برت کارلسن/گتی ایماژ

دور اول از مک مسابقات شد در پردیس سایت. این مسابقات در حال حاضر نوبت به موشک وام مسکن FieldHouse با یک چهارم نهایی در روز شنبه نیمه نهایی در روز جمعه و قهرمانی در روز شنبه. برنده این کنفرانس مسابقات می شود به صورت خودکار پیشنهاد به 68-تیم NCAA مسابقات که هفته آینده آغاز می شود.

کلیولند نیز به مجموعه میزبان اول و دور دوم بازی در موشک وام مسکن FieldHouse هفته آینده, اما وجود دارد هیچ کلمه ای هنوز در مورد اینکه آیا کامل تخصیص طرفداران خواهد بود و مجاز به ورود و یا فقط محدود پرسنل مانند مک مسابقات است. هر NCAA tournament سایت رسمی میزبان و مک مجموعه میزبان برای اولین بار دو دور در کلیولند.

این خبر همان روز که آیوی لیگ لغو آن کنفرانس مسابقات در مجموع نامگذاری ییل مردان قهرمان و کنفرانس نماینده در مسابقات NCAA.

Coronavirus است که همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19 که برای اولین بار شناسایی شده در شهر ووهان است که در استان هوبی چین است. این ویروس آسیب دیده بیش از 118,000 مردم در سراسر جهان و مسئول بیش از 4200 مرگ و میر در سراسر جهان عمدتا در چین است. این ویروس شروع به گسترش به سرعت بیشتر در ایالات متحده با 808 موارد گزارش و 28 و میر در ایالات متحده با توجه به تحقیقات توسط دانشگاه جانز هاپکینز. این ویروس باعث شده است تا به مردم کمتر سفر از طریق فرودگاه و یا مشتاق به میان جمعیت زیادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>