آب و هوا کمپین گروه انقراض شورش نوشته شده فیلم در رسانه های اجتماعی گزارش نشان فرانسه پلیس ضد شورش dousing فعالان در فرودگاه اعتراض با اسپری فلفل.

ویدیو نشان می دهد یک افسر پاشش چند نفر به عنوان آنها با سلاح های خود را قفل شده است و مسدود کردن جاده ها در سایت در جنوب شرقی منطقه شامبری.

تظاهرکنندگان خواستار شدند برای کاهش پروازها در فرودگاه.

هیچ پروازها مختل شد اما این اعتراض منجر به ساخت تا از ترافیک.

یک صف از اتومبیل های مورد 7km (4 کیلومتر) طولانی تشکیل شده در ورودی فرودگاه پس از ده ها تن از معترضان وارد در 11:00 به وقت محلی (10:00 GMT) در روز شنبه.

افسران ژاندارمری فرانسه نامیده می شدند به حذف تظاهرکنندگان بودند که امتناع از درخواست را ترک کنند.

در فیلم پست شده در رسانه های اجتماعی یکی از اعضای نیروهای امنیتی با استفاده از یک قوطی به طور مداوم اسپری معترضان در تلاش برای به زور آنها را به حرکت می کند.

“در حال حاضر [فعالان] مسدود کردن شامبری فرودگاه هستند که با گاز کشته شده توسط پلیس” انقراض شورش گفت: در یک توییت حاوی فیلم.

کمپین گروه گفت: اعضای آن بودند شرکت در “تظاهرات مسالمت آمیز” همراه با اعضای ضد جهانی شدن جنبش Attac و محیط زیست, موسسه خیریه, دوستان زمین.

در حالی که در اتومبیل بودند مانع از ورود به سایت تظاهرکنندگان اجازه عبور و مرور به تصویب, اخبار outlet France Bleu گزارش شده است.

ساعت بعد فعالان رای دادند برای پایان دادن به اعتراض خود و ترک این سایت. آنها ارائه شده پلیس با جزییات و بازداشت شدند و گزارش شده است.

انقراض شورش به راه انداخته شد در سال 2018 می خواهد دولت برای اعلام “آب و هوا و زیست محیطی اضطراری” و اقدام فوری برای رسیدگی به تغییر آب و هوا.

همراه با کاهش پروازها از شامبری فرودگاه کسانی که شرکت در روز شنبه در اعتراض داشتند و خواستار افزایش مالیات سوخت و احتمالی بسته شدن فرودگاه.

شما همچنین ممکن است علاقه مند می شود:

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im