دانشمندان اولین ارزیابی کمیت نقش تغییرات آب و هوایی در اخیر استرالیا bushfires.

گرمایش جهانی افزایش, خطر, داغ, آب و هوا خشک است که به احتمال زیاد به علت bushfires حداقل 30 درصد از آنها می گویند.

اما این مطالعه نشان می دهد این رقم به احتمال زیاد بسیار بیشتر است.

آن را می گوید که اگر درجه حرارت جهانی افزایش 2C به عنوان به نظر می رسد به احتمال زیاد چنین شرایطی رخ می دهد که حداقل چهار برابر بیشتر است.

تحلیل انجام شده توسط جهان آب و تخصیص کنسرسیوم.

  • یک راهنمای تصویری به استرالیا bushfire بحران
  • تغییر آب و هوا: جایی که ما در هفت نمودار

همکاری نویسنده گیرت Jan van Oldenborgh سلطنتی هلند هواشناسی موسسه در د بیلط هلند به بی بی سی گفت حتی این مطالعه تخمین های بسیار محافظه کار بودند و نگران کننده است.

“سال گذشته برای پیشگیری از آتش سوزی سیستم در استرالیا که بسیار خوب آماده برای bushfires بود و زور زدن. آن را در محدوده آنچه در آن می تواند مسئولیت رسیدگی به با داوطلبان کار برای هفته ها در پایان گفت:” پروفسور ون Oldenborgh.

“به عنوان جهان گرم این وقایع تبدیل خواهد شد به احتمال زیاد بیشتر و بیشتر رایج است. و این چیزی است که ما آماده هستیم.”

در طول 2019-2020 آتش فصل در استرالیا, شکستن رکورد درجه حرارت و ماه از خشکسالی شدید سوخت یک سری از عظیم bushfires در سراسر کشور است.

حداقل 33 نفر کشته و بیش از 11 میلیون هکتار (110,000 کیلومتر مربع یا 27.2 میلیون هکتار) از خار جنگل ها و پارک ها در سراسر استرالیا سوخته است.

اگر چه آن را حس می کند که انسان ناشی از گرمایش جهانی است به احتمال زیاد منجر به بیشتر bushfires اختصاص دادن یک شکل است که افزایش خطر پیچیده است.

چرا که عوامل دیگر به طور مستقیم مربوط به تغییر آب و هوا نیز ممکن است نقش مهمی. این موارد شامل افزایش استفاده از آب در ساخت زمین خشک کن گرمایشی شهری اثرات و یا ناشناخته عوامل محلی است.

با این وجود پروفسور ژان ون Oldenborgh و 17 همکار دانشمندان آب و هوا از شش کشور به آن بهترین شات خود را. “این به مراتب پیچیده ترین مطالعه انجام شده ما,” او گفت ،

بیشتر بخوانید درباره bushfires:

محققان دریافتند که مدل های آب و هوا به طور مداوم دست کم گرفت مشاهده شد افزايش دما در جنوب شرق استرالیا و بنابراین نمی تواند با دقت اشاره کردن یک شکل برای افزایش خطر از تغییر آب و هوا. آنها بودند اما قادر به اذیت کردن حداقل خطر.

“ما نشان می دهد که تغییرات آب و هوایی قطعا باعث افزایش خطر شدید آب و هوا است که باعث می شود فاجعه بار بوش آتش (که در جنوب شرق استرالیا را تجربه کرده است) در چند ماه گذشته بیشتر به احتمال زیاد حداقل 30٪.

“اما ما فکر می کنم آن می تواند بسیار بیشتر است. ما نمی دانیم که چگونه خیلی بیشتر. این می تواند مقدار زیادی بیشتر است.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

پروفسور ون Oldenborgh است در میان کسانی که در تلاش برای پیدا کردن اگر آب و هوای فعلی مدل های کامپیوتری واقعا دست کم گرفته تاثیر گرمایش جهانی – و اگر آنها در حال کار کردن چگونه به آنها درست باشد.

او همکاری نویسنده پروفسور Friederike اتو از دانشگاه آکسفورد گفت: این کار نیاز به ایجاد یک تصویر دقیق تری از خطر بوش آتش.

“ما تنها به کاهش محدود در پاسخ به این سوال که تایید تغییر آب و هوا است که در واقع یک راننده مهم – هم محلی – و این که ما نیاز به ادامه به آزمون مدل های ما در دنیای واقعی,” او توضیح داد.

این امر آنها را بهبود بخشد بنابراین ما می توانیم بالاتر-اعتماد به نفس ریسک اطلاعات در مقیاس که در آن مردم زندگی می کنند و تصمیم گیری”.

دنبال Pallab در توییتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im