کلینتون ارسال بیش از 400 پیتزا به کارکنان بیمارستان

پزشکان و پرستاران در خط مقدم نبرد علیه coronavirus روبرو هستند چالش های بی سابقه ای. برخی از بیمارستان ها به ویژه در نیویورک در حال غرق با بیمارانو کارکنان بیمارستان در حال کار خستگی ناپذیر — گاهی اوقات بدون محافظ مناسب تجهیزات. روز پنج شنبه یک بیمارستان در این منطقه دریافت معنی دار با تشکر از شما حرکت از برخی از معروف نیویورک ساکنان.

“شگفت انگیز !!! من یک دکتر ER در دابز فری نیویورک و فقط دریافت پیتزا از کلینتون ایم” دکتر آنجلا Cirilli که با این نسخهها کار در سنت جان ریورساید بیمارستان و دابز فری طب اورژانس در شهرستان Westchester.

“با تشکر از شما !!!! ما نیاز به رهبران مانند شما در این زمان دشوار است. بسیار قدردانی من نمی دانم چه چیز دیگری به شما در رسیدن به می گویند با تشکر از شما — آنجلا cirilli MD” صدای جیر جیر خود را ادامه داد.

رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون زندگی می کنند در نزدیکی Chappaqua.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

شهرستان Westchester و همسایه شهر نیویورک را تبدیل به دو تا از سخت ترین-آمار مناطق در ایالات متحده در طول شیوع کروناویروس. گفته خانم کلینتون توییتی یک پیام در حمایت از متخصصان پزشکی و دیگر کارگران ضروری است که در حال نگه داشتن ملت رفتن.

“با تشکر از شما برای پزشکی حرفه ای, فروشگاه مواد غذایی, کارکنان, تحویل, رانندگان, داروخانه, کارگران, پست, حامل, آتش نشان, پلیس, پرستاری در خانه, کارکنان, و هر کس دیگری که در حال تلاش برای نجات جان انسان ها و حفظ همه ما رفتن در حال حاضر. با تشکر از شما, با تشکر از شما, با تشکر از شما,” او نوشت.

هنگامی که خبر شدم که کلینتون خود را گسترش داده تشکر در قالب پیتزا, خود, دختر, چلسی کلینتون, مشترک افکار خود را.

“من اول فکر کردم قدردانی برای کارکنان بیمارستان در همه جا” چلسی کلینتون توییتی. “دوم من بود البته او انجام داد. سوم من, من اعتراف بود pizzagate مردمی در حال رفتن به رفتن به اوردرایو به جا این را تئوری توطئه. و من عشق من مادر @HillaryClinton.”

آقای نیک پیتزا در تریتون است که همچنین در شهرستان Westchester گفت: پیتزا آمد از فروشگاه خود را. “با تشکر از شما به بیل و @hillaryclinton برای مراقبت و تغذیه بسیار زحمتکش پزشکان و پرستاران و متولیان امنیتی و کارکنان در بیمارستان های محلی,” کارکنان به اشتراک گذاشته شده در Instagram.

آقای نیک ارسال شده یک عکس از یک پیتزا آنها می گویند کلینتون راه اندازی شده است. “با تشکر از شما برای نگه داشتن جامعه ما امن” توجه داشته باشید در جعبه پیتزا خواندن “از بیل و هیلاری کلینتون.”

CBS اخبار رسیده به Cirilli و آقای نیک را برای جزئیات بیشتر. هرزه برای هیلاری کلینتون تایید پیتزا آمد از زن و شوهر.

“کلینتون فرستاده اند پیتزا به تمام بیمارستان ها در شهرستان وستچستر (بیش از 400 پای) به عنوان یک نشانه قدردانی خود را برای همه چیز حرفه ای پزشکی در حال انجام برای جوامع خود را” هرزه گفت: در یک ایمیل.

خانم کلینتون شده است آوازی در رسانه های اجتماعی در طول coronavirus شیوع اغلب با استفاده از توییتر برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد اقدامات ایمنی و او نیز با انتقاد از رئیس جمهور تهمت دست زدن به بحران است.

“این باور نکردنی است که این است که می توان گفت: اجازه دادن به هزاران نفر از مردم دلیلی رنج می برند و می میرند اشتباه است. آن هم نه یک دستور برای نجات اقتصاد” او توییتی شنبه.

“خواهش می کنم توصیه های پزشکی از یک مرد که نگاه به طور مستقیم در یک خورشید گرفتگی,” او گفت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر با اشاره به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im