این داستان است که شرکت منتشر شده با دین امتیوی.

زمانی که تیت بهار کلیسای باپتیست لغو آن در فرد خدمات برای مبارزه با کروناویروس در آرلینگتون تگزاس, کشیش کورتیس جیمز می خواستم برای ایجاد یک هفتگی مطالعه کتاب مقدس برای کودکان و نوجوانان در وزارت او.

شکستن پیچیده کلام ابتدایی و مدرسه بچه ها به درک هیچ کار آسان است. نگاهی به دور فرد در تعاملات اضافه کردن حواس او را پرت و برخی می گویند آن را تقریبا غیر ممکن است. اما جیمز در بر داشت یک راه: با ایجاد یک جهان در داخل محبوب لگو مانند تصویری بازی Minecraft که بچه ها در حال حاضر نوجوانان, استفاده می شود به بازی.

یکشنبه این کلیسا است که میزبانی یک شکار تخم مرغ عید پاک در داخل دنیای مجازی. کلیسا وزارت در خدمت حدود 30 بچه ها که شرکت در یک هفتگی مطالعه کتاب مقدس در داخل کمیته مبارزه با سانسور. در حال حاضر صدها نفر ثبت نام کرده اند برای شرکت در شکار تخم مرغ از سراسر کشور با بیش از افزوده در هر روز است. ملی Esports انجمن شنیده در مورد پروژه خود را و کمک به گسترش شکار. سپس برنامه نویسان کامپیوتر از عنوان دور به عنوان استرالیا و جمهوری چک داوطلب وقت خود را خوشحال به کمک برخی از تشویق به بچه ها به دام افتاده در داخل خانه.

“ما امن بزرگتر سرور” جیمز گفت. “اما ما تا به حال هیچ ایده که این امر مثل آن است.”

با وجود هفت متحده اجازه می دهد مذهبی معافیت برای تجمعات تنها 3 درصد از کلیساها در آمریکا برنامه ریزی برای برگزاری فرد در عید پاک, خدمات, با توجه به LifeWay نظرسنجی از کشیشان پروتستان. بسیاری از کلیساها در حال گرفتن خلاق با عبادت در فاصله درخواست عبادت به وضع نخل و شاخه های خود را در جلوی خانه به عنوان پیروان عیسی را برای درمان او را مانند یک پادشاه ورود به اورشلیم در یک خر; قرار دادن عروسک و یا عکس از اعضای کلیسا در pews نشان داده شده در طول آنلاین موعظه و توزیع کیسه های پلاستیکی تخم مرغ پر شده با آب نبات و آیات کتاب مقدس برای خانواده ها با کودکان به حیاط خلوت شکار تخم مرغ.

تقریبا در سراسر کشور stay-at-home سفارشات تست اینکه آیا کلیساها می تواند به حفظ ارتباط با جوامع خود را به منظور جلب آنها به داخل درهای خود را هنگامی که آن را امن برای انجام این کار دوباره—و یا با سرعت خود را کاهش است.

روشن است که مسیحیت است که به آرامی اما به طور پیوسته از دست دادن مؤمنان در ایالات متحده به ویژه در میان کاتولیک ها و اصلی پروتستان مانند پیروان کلیسا های اسقفی و Lutherans. تنها 65 درصد از آمریکایی ها به نام خود مسیحیان در سال 2019 از 77 درصد از یک دهه قبل از آن 26 درصد شناسایی به عنوان بیخدا اگنوستیک یا چیزی در خصوص افزایش از 17 درصد به مرکز تحقیقات پیو.

St.Patrick's
شهر نیویورک سنت پاتریک در مارس 18. در پالم یکشنبه بیش از 150 ، 000 نفر آنلاین تماشا کاردینال تیموتی دولان به جرم در کلیسای جامع.
گتی/Noam Galai

دانشگاه نوتردام جامعه شناس مسیحی اسمیت گفت: کسانی که را متوقف کرده اند و حضور در کلیسا در طول همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد بازگشت در حالت عادی نرخ, اگر چه خطر از دست دادن پیروان است که احتمالا بیشتر برای کاتولیک ها نسبت به گروه های دیگر مانند سفید پروتستان های انجیلی یا سیاه و پروتستان ها.

“من فکر می کنم نیروهای وجود دارد که می تواند کار کند و در برابر کلیسا مشارکت به عنوان یک نتیجه از این بحران” اسمیت گفت. “من حدس می زنم فقط یک حدس است که آن را نمی خواهد هر چیزی را تغییر دهید یا بزرگ راه. حداقل مگر اینکه همه چیز واقعا بد برای مرگ و میر و اقتصاد است.”

بسیاری از کلیساها در حال دیدن بالاتر مشارکت آنلاین از آنها می تواند جا را پناهگاه خود.

در یک نظرسنجی در مارس 6, 44 درصد از شبان گفت: حضور خود را آنلاین بوده است بالاتر از حد نرمال (29 درصد گفت: بسیار بالاتر و 24 درصد گفت: کمی بالاتر) با توجه به Barna گروه های انجیلی در رای گیری شرکت می باشد. هفده درصد گفت: حضور خود را در واقع همان بعد از سوئیچ آنلاین و 29 درصد گفت: حضور پایین است.

تیت کلیسای باپتیست که شمارش 400 تا 450 مردم عادی یکشنبه قبل از اقامت در خانه سفارشات در ایالات متحده تا به حال 439 views آن جمعه خطبه on Facebook. نشویل را کوه. Zion Baptist Church یک تکنولوژی رو به جلو megachurch و یکی از قدیمی ترین و بزرگترین سیاه جماعت در ایالات متحده می بیند هفتگی حضور و غیاب 10000 و تا به حال بیش از 12,000 نظرات خود را Facebook live stream یکشنبه گذشته.

در حالی که کوچکتر کاتولیک parishes جریان آنلاین هستند بیشتر احتمال دارد به از دست دادن پیروان به بزرگتر قلمرو مذهبی اسقف اعظم کانال های بزرگ کلیساهای کشیدن هستند در نمایش بیش از 50 بار خود را گنجایش.

در پالم یکشنبه بیش از 150 ، 000 نفر به تماشای کاردینال تیموتی دولان به جرم در نیویورک کلیسای جامع سنت Patrick که صندلی 2,400. بوستون کلیسای صلیب مقدس که صندلی تا 1,700 مردم زندگی می کنند جریان آخرین روز یکشنبه انبوه به بیش از 100 ، 000 صفحه نمایش. کلیسای جامع ملی واشنگتن با ظرفیت 4000 نفر در آن pews تا به حال نزدیک به 74,000 نمایش در یوتیوب آن تصویری از همان روز جرم است. در گفتگوی زنده بینندگان استقبال یکی دیگر از سی منطقه و فراتر از آن از جمله چند تن از اعضای نزدیک اسقفی کلیسا.

“آرامش خداوند از سن دیگو!” مایکل Tierney نوشت: در حالی که به لحاظ اجتماعی فاصله گروه کر می خواند به ارگان موسیقی و چهار کشیش دست تکان داد شاخه های نخل در هوا ایستاده بیش از 6 فوت جدا از یکدیگر در نزدیکی محراب.

“نعمت از لانگ آیلند نیویورک” ژان Dougherty پاسخ داد. دیگران chimed در از آلاسکا, ویرجینیا, North Carolina, New Hampshire, کنتاکی و می سی سی پی در چند دقیقه.

“برکات برای جهان!” کاربر نام آنجلینا نوشت. “همه ما باید به خدا!”

یوتیوب اهمیت جلوه تعداد بینندگان بسته به اینکه چگونه بسیاری از خانواده ها و خانواده های به اشتراک گذاری صفحه نمایش همان. آن را نیز ممکن است به دست بالا گرفتن بینندگان اگر همان شخص به تماشای انبوه بیش از یک بار و تعداد نمایش نمی اندازه گیری چه مقدار از این سرویس اغلب 40 دقیقه تا یک ساعت طول یک فرد تماشا.

“یکی از چیزهایی که من ديده ام در مورد داده ها در این هفته است که حتی اگر کلیساها شروع به می گویند آن را نمی ممکن است تا ماه ژوئن و یا بعد از [زمانی که آنها می توانید ملاقات دوباره] هنوز هم وجود دارد این کلی تشویق خوب است که رهبران بیان در مورد ثبات محیط زیست گفت:” دیوید کینامن جمهور Barna ، “در داده ها وجود دارد یک حس است که شبان در حال تلاش برای نگه داشتن خود را تا چانه, اما آنها همچنین فکر آنها نیاز به آماده برای آنچه که ممکن است سخت ترین ماه وزارت هر یک از ما تا به حال.”

در حالی که بسیاری از کلیساها توجه به سوابق حضور و غیاب خود را نگرانی اصلی است که معمولا در زندگی معنوی از مؤمنان در حال حاضر فعال در جامعه خود و چه اعضای خود را فراموش یکشنبه بین جلسات. به عنوان ایالات متحده همچنان از ورود یک پست-مسیحی مرحله بسیاری از مسیحیان شبیه خود را به کوچک مانده از تبعید یهودیان به بابل باستان که کتاب مقدس می گوید با موفقیت منتقل سنت خود را با وجود مهاجرت مردم خود مدل غالب فرهنگ سکولار.

“جوان مسیحیان تبدیل شدن به یک انعطاف پذیر شاگرد به معنی درگیر شدن در نظر معنوی شکل گیری شیوه های فراتر از حضور در کلیسای” کینامن نوشت: در مورد وای خروج از کلیسا. “اگر ما می خواهیم به دنبال عیسی با تمام قلب و ذهن و روح و قدرت همه ما در مدرن تبعید باید با در نظر گرفتن مجموع ورودی و خروجی از ایمان ما. ورودی می تواند به سادگی نمی تواند چند صد ساعت از منفعل حضور در کلیسا در یک سال است.”

Rhema Trayner که منجر به یک جنبش کلیساهای خانگی به نام احیای راه است عمیقا در مورد چگونه بسیاری از مردم در حال خروج از ایمان است. او معتقد است که کلیسای غرب تبدیل شده است consumeristic یک محل برای افرادی که به نشستن و دریافت پیام با “آمد و غذا خوردن را ترک کنید و ذهنیت است.”

“این عجیب و غریب فصل کلیسا که در آن مردم را مجبور به انجام آن آنلاین است که واقعا جالب است چرا که من فکر می کنم مردم را پیدا خواهد کرد آنها نمی گم هر چیزی در همه به جز برای مردم,” او گفت:. “عبادت خود را بر روی خود را باید پربار تر از جلسه در اتاق شلوغ. آن را می توانید برجسته فردی فقدان ایمان است.”

او گروه های کلیسا در حدود 12 تا 25 نفر به طور معمول جمع آوری در داخل خانه اما باید نقل مکان کرد و به جلسات آنلاین در طی شیوع ویروس.

“اغلب این بار در تاریخ است که کاتالیزور برای احیا و بیداری” Trayner گفت. “این یک بیدار شدن از مردم برای تحقق بخشیدن به هیچ تعجب می کنم که چرا ما به اعتماد ثروت جهان چون یک هفته است که می تواند سقوط از هم جدا. آن را به ارمغان می آورد مؤمنان به جای عمیق تر بنیاد زیرا این تنها چیزی است که نمی تواند متزلزل است از مسیح است. آن را به ارمغان می آورد مردم را به ایمان واقعی.”

Meagan کلارک توسط سردبیر در دین امتیوی. او که قبلا گزارش شده در خرده فروشی و اخبار اقتصادی بین المللی کسب و کار بار نوشت و حقوق بشر و دین داستان از هند به صورت چند رسانه مانند هند اکسپرسسیم و رفته.در. او در توییتر دنبال کنید, @MeaganKay.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im