“اگر ما کارگران نمی میرند از coronavirus آنها از گرسنگی می میرند.”

این استارک ارزیابی از چگونگی بیماری همه گیر است که تأثیر صنعت پوشاک از کارخانه پوشاک صاحب Vijay Mahtaney رئیس Ambattur مد هند است.

در زمان عادی ویجی Mahtaney و شرکای خود را Amit Mahtaney و شاون اسلام استخدام در مجموع 18000 کارگران در سه کشور بنگلادش – هند و اردن. اما وقوع است و آنها را مجبور به تعطیل اکثر کسب و کار با فقط یک کارخانه در داکا بخشی از عملیاتی است.

Coronavirus مستندات تنها چیزی که نمی مؤثر بر توانایی خود را به کارگران خود را پرداخت. آنها می گویند مشکل اصلی آنها این است که خواسته های غیر منطقی از مشتریان بزرگ – عمدتا در ایالات متحده و انگلستان است.

“برخی از مارک های در حال نشان دادن حس واقعی از مشارکت و سطح بالایی از اخلاق در تلاش برای اطمینان حاصل شود حداقل به اندازه کافی جریان وجوه نقد به کارگران پرداخت,” Amit Mahtaney مدیر اجرایی دارای دندان گراز پوشاک اردن به بی بی سی گفت.

“اما ما همچنین با تجربه تقاضا برای لغو کالا است که در حال آماده یا در حال کار در حال پیشرفت یا تخفیف برای برجسته پرداخت و کالا در حمل و نقل. آنها همچنین درخواست 30 تا 120 روز پسوند قبلا توافق شرایط پرداخت.”

در یک ایمیل به دست آمده توسط بی بی سی یکی به ما خرده خواسته است برای 30% تخفیف “برای همه اسناد پرداختنی – زمان و یا سفارش” از جمله کسانی که در حال حاضر تحویل داده است.

دلیل آنها استناد است به “دریافت از طریق این دوره فوق العاده”.

“نگرش خود را یکی از حفاظت تنها ارزش سهام بدون هر گونه توجه به پوشاک کارگر رفتار ریاکارانه شیوه نشان دادن بی توجهی کامل به اخلاق مسئول منابع” ویجی Mahtaney گفت.

“با نام تجاری تمرکز بر روی قیمت سهم در حال حاضر به معنی برخی از آنها پول ندارم برای این روز بارانی و در حال آمدن به ضعیف ترین حلقه در زنجیره تامین, درخواست ما برای کمک به آنها را زمانی که آنها می تواند درخواست برای کمک مالی از دولت آمریکا بسته محرک” ویجی اضافه شده است.

این می آید به عنوان تولید کنندگان پوشاک باید ضربه سخت شده توسط دو عمده مسائل مربوط به کروناویروس مستندات.

مشکلات آغاز شده در فوریه زمانی که کارخانه ها نمی تواند مواد اولیه مورد نیاز آنها از کشور چین, جهان بزرگترین صادر کننده منسوجات که حساب برای برخی از $118bn (£67bn) در سال 2018 است.

سپس به چین کارخانجات نساجی بازگشایی در هفته های اخیر – دادن تولید کنندگان پوشاک به امید گرفتن عملیات در مسیر بازگشت تقاضا سقوط به عنوان خرده فروشان مجبور شدند درهای بسته خود را پس از دولتها در سراسر جهان تحمیل مستندات.

بسیار مهم صنعت

چین ممکن است شناخته شده به عنوان کارخانه جهان, اما زمانی که آن را به لباس می آید و بنگلادش و اندونزی و کامبوج و ویتنام و میانمار بازی در حال رشد نقش دارد.

“پوشاک تولید شده است تنوع و دور از چین برای حدود ده سال با توجه به چین هزینه های بالا” با توجه به استنلی Szeto پوشاک ساز اهرم سبک که تامین حق بیمه برندها از جمله Hugo Boss, تئوری, Vince و مربی و همچنین به عنوان آنلاین نام مانند بونوبوها کوک ثابت و Everlane.

این بدان معنی است که تولید پوشاک بسیار مهم صنعت برای بسیاری از آسیا اقتصادهای در حال توسعه با سازمان تجارت جهانی نشان داده است که بنگلادش و ویتنام در میان جهان چهار تا از بزرگترین صادرکنندگان پوشاک. بنگلادش در حال حاضر حساب برای 6.7 درصد از سهم بازار را به دنبال ویتنام با 5.7%.

بنگلادش بیش از چهار میلیون نفر از کارگران صنایع پوشاک و نساجی و پوشاک محصولات ساخته شده تا بیش از 90 درصد از صادرات کشور در سال گذشته است.

کامبوج و سریلانکا نیز با تکیه بر این صنعت بیش از 60 درصد از صادرات خود را با توجه به Sheng Lu در دانشگاه دلاور بخش مد و پوشاک, مطالعات.

صنعت حساب برای بیش از نیمی از مشاغل تولیدی در بنگلادش و 60% در کامبوج با تولید بودن مهم است کارفرما از زنان است.

دانشیار Lu فکر می کند این بیماری همه گیر کوروناویروس می توانید ببینید کشورهایی مانند بنگلادش و ویتنام و کامبوج و هند برش بین 4% تا 9% از پوشاک مشاغل بخش.

است که چرا بخشی از دولت بنگلادش در تلاش است برای کمک به صنعت است.

“آن را ارائه کرده است سخاوتمندانه بسته محرک اقتصادی به شروطي دستمزد تبدیل وام به بدهی های بلند مدت و پیشنهاد بسیار معقول و منطقی نرخ بهره” گفت: Shawn اسلام مدیر عامل گنجشک پوشاک بنگلادش. “در حالی که آن را به اندازه کافی به آب و طوفان آن را کمک خواهد کرد.”

کامبوج دولت همچنین اعلام کرد تعطیلات مالیاتی برای کارخانجات نساجی و پیشنهاد یک دستمزد یارانه طرح برای کارگران است.

چرا که این بیماری می تواند در دراز مدت تاثیر مانند کمبود نیروی کار افزایش قیمت مواد اولیه و کمبود ظرفیت تولید دانشیار گفت: Lu.

پس از در حال رشد فشار و انتقاد برخی از برندها از جمله H&M و زارا مالک Inditex باید متعهد به پرداخت کامل برای سفارشات موجود از تولید کنندگان پوشاک.

“علامت های تجاری باید سود برای سال های بسیاری از تولید در پایین دستمزد کشورهای بدون اجتماعی سیستم های امنیتی و در بسیاری از موارد ساخته شده است تا بزرگ امپراتوری از طریق این مدل کسب و کار” گفت: دومینیک مولر کار پشت برچسب. “دهه از بهره برداری باید در حال حاضر پرداخت می شود برای مراقبت از خود کارگران است.”

مالک کارخانه Amit Mahtaney موافق است.

“خرده فروشان باید برای کمک به. غنی تر دولت کمک مالی از صنعت نیز critical,” او گفت:.

بدون آن او ادعا می کند این صنعت می تواند به طور کامل از بین برود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im