محققان گفت: کوبه برایانت هلیکوپتر banked چپ و ناگهان فرود در سرعت های تا 5000 متر در هر دقیقه در آن نهایی 12 ثانیه هنگامی که آن را سقوط به کالاباساس دامنه کوه کشتن همه نه روی. مقامات پزشکی قانونی را باید مثبت شناسایی کوبه برایانت بدن همراه با سه نفر از هشت نفر دیگر از قربانیان است.

به تازگی منتشر شده و جزئیات در حال حاضر در کمک به مردم و محققان قطعه با هم پرواز نهایی دقیقه است.

هلیکوپتر حامل برایانت و خود 13-year-old daughter جی جی نیست که یک زمین اجتناب سیستم و یا یک جعبه سیاه و سفید که آن را سقوط به شیب زمین در هوای مه آلود صبح روز یکشنبه هر چند فدرال تحقیق در این مورد را پیدا کنید برخی از سرنخ در خرابه – از جمله اپل و نگهداری سوابق در میان باقی مانده است.

جدید تلفن همراه تصویری به نظر می رسد برای نشان دادن برایانت هلیکوپتر گردان در نزدیکی فرودگاه Burbank قبل از حادثه.

“این بود که یک انرژی بالا تاثیر سقوط” ملی ایمنی حمل و نقل عضو هیئت مدیره گفت. او گفت: CBS News’ Kris Van Cleave که تحقیقات اولیه نشان می دهد هلیکوپتر “در یک قطعه زمانی که آن را تحت تاثیر زمین” به جای شکستن در آن فرود. پرواز بود و تنها چند دقیقه از آن مقصد.

حدود 35 دقیقه پس از برخاست هواپیما, خلبان, Ara Zobayan خواسته کنترل ترافیک هوایی برای پیگیری او در رادار – اما او بنا به گزارش پرواز بیش از حد کم رو به وخامت آب و هوا.

چهار دقیقه بعد Zobayan radioed که او صعود به “رفتن به بالای لایه” از ابرها. او رسیده 2,300 پا در بالقوه خیره کننده مه. هلیکوپتر نهایی ثبت سرعت در حدود 184 کیلومتر در ساعت.

محققان در کالیفرنیا اعلام کرد آنها باید پس از حذف همه خرابه از محل سقوط آنها به عنوان کار برای حل این رمز و راز غم انگیز.

© 2020 CBS Interactive, Inc. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im