سی ان ان Chris Cuomo می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن نقص هستند تأثیر Coronavirus پاسخ و ‘ساخت ما بیمار’

ایسنا میزبان Chris Cuomo است گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “دو تعریف نقص” در حال به خطر انداختن دولت فدرال در واکنش به شیوع کروناویروس در طول خود را نشان می دهد کومو زمان نخست.

“در دنیایی از شک در اینجا این است که یک چیز مطمئن است. اگر دولت فدرال و ایالات متحده آن را دریافت نمی, هم, بهتر, شما را ببینید بیماری و مرگ در این کشور مانند شما هرگز قبل از,” او گفت:. “و در حالی که تعداد فزاینده ای از شهرداران و فرمانداران نیاز به وجود یک مشکل مداوم در بالا: مغلوب ساختن پیشی جستن. دو تعریف نقص در آشکار نمایش. آنها به معنای واقعی کلمه ساخت ما بیمار است.”

او با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن ناآگاهانه نظرات خود را در طول بحث بسته شدن بخش و همچنین یک کلیپ از رئیس جمهور ظاهر می شود در فاکس نیوز به شک یک درخواست برای اطلاعات بیشتر هواکش از فرماندار نیویورک اندرو کومو.

این هفته از ایالات متحده پیشی ایتالیا و چین برای تبدیل شدن به کشور با کروناویروس موارد در جهان با بیش از 101,240 موارد است. بیش از یک سوم از موارد در نیویورک قریب به اتفاق دولت های سیستم بهداشت و درمان.

“او جهل” کومو گفت. “او احساس نمی کند. او را باور نمی کند. آنچه در مورد این. زمانی که شما رفتن به جنگ شما سربازان آنچه که نیاز دارید قبل از آنها در زیر آتش ؟ بله درست است ؟ همین کار را با کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“آنها نیاز به شخصی (personal protective equipment) در حال حاضر. آنها نیاز به دستگاه تهویه مصنوعی در محلات در حال حاضر تا زمانی که آنها را اجرا و یا وجود دارد بیشتر در آماده است. یا از او دریافت نمی کند که صحبت می کند که به یک درجه ای از جهل است که در بیشتر تهدید از هر چیز COVID-19 توانید انجام دهید و یا آن را فقط دوم خود را تعریف نقص در نمایش تکبر.”

coronavirus, covid19, testing, getty
پرسنل پزشکی امن یک نمونه از یک فرد در یک درایو از طریق COVID-19 تست ایستگاه در یک Kaiser Permanente تسهیلات در روز 12 مارس سال 2020 در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است.
جاستین سالیوان/گتی تصویر

کومو نیز نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ در جمعه کنفرانس مطبوعاتی که در آن او پرسید: فرمانداران باید بیشتر قدردان هشدار داد رهبران سخت ضربه متحده به صلیب او.

“ما پول دولت ما قدرت ما است. ما آن را به شما داد. ما همین حالا در خدمت شما. شما به ما خدمت می کنند. ما باید بسیاری از موارد در جهان, چرا ؟ چرا که ما یک جمعیت وجود دارد مقدار زیادی از تراکم در محل ما عمده سفر خارجی هاب” کومو گفت.

“اما همچنین به این دلیل که ما انجام داده ایم حداقل برای جلوگیری از گسترش. و در بخش های بزرگ که در مغلوب ساختن پیشی جستن. او در این. او دروغ گفته در مورد آن. و در حال حاضر او انجام نمی دهد به اندازه کافی.”

میزبان نیز مورد حمله قرار مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد بازگشایی ما عید پاک.

“که aspirational. آن نادان. هیچ متخصص در هر نقطه می گوید هر چیزی مانند آن. عربستان محدودیت های زندگی ما تحت اکنون” کومو گفت. “تکرار کلمات از رهبران بزرگ را ندارد شما یکی است. انجام کارهای بزرگ هنگامی که آن را مهم است که می کند. و آن زمان است که در حال حاضر. ما می خواهیم هر کس به عمل در حال حاضر. قانون برای دیگران است. این را جدی بگیرد.

وی افزود: “چگونه می تواند ما را شگفت زده می شود که بسیاری به خصوص در ایالات قرمز به نظر می رسد آهسته به علت هنگامی که انسان به آنها نگاه کنید برای راهنمایی به دروغ در مورد آن آهسته راه می رفت و آن را اغراق آمیز خود را با موفقیت و به طور مداوم افزایش یافته و این خطر برای همه ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im