سابق گارد ساحلی ستوان بود که متهم به کامپایل یک لیست آمار از سیاستمداران دموکرات و شخصیت های رسانه ای محکوم شد جمعه به بیش از 13 سال در زندان با توجه به بیانیه ای از وزارت دادگستری. این تصمیم پس از 50 سال کریستوفر حسون pled گناه به چهار جنایات در ماه اکتبر.

ایالات متحده منطقه قاضی George J. هازل محکوم حسون به 13 سال و چهار ماه برای اتهامات از جمله در اختیار داشتن سلاح گرم توسط یک معتاد و غیر قانونی کاربر از یک ماده کنترل و در اختیار داشتن یک ماده کنترل. او بازداشت شده پس از دستگیری او در تاریخ 15 فوریه 2019.

“آقای حسون برگزار شد نژادپرستانه و نفرت انداز و با او صحبت کرد نژادپرستانه و نفرت سخنرانی گفت:” ایالات متحده وکیل Robert K. هور که اعلام کرد این تصمیم است.”اما آقای حسون عبور از خط بین افکار نژادپرستانه و سخنرانی نژادپرستانه او عبور خط به نژادپرستانه و خشونت آمیز است.”

روند اخبار

دادستان ادعا حسون تا به حال خود را شناسایی به عنوان یک سفید “ملی” برای بیش از 30 سال بود و حمایت برای “متمرکز خشونت” در تلاش برای ایجاد یک میهن با توجه به این بیانیه.

وقتی حسون دستگیر شد, عوامل صدها قرص از مواد مخدر ترامادول در کوله پشتی خود را در محل کار و خانه ، در خانه اش ماموران همچنین در بر داشت هفت تفنگ دو تفنگ ساچمه چهار تپانچه دو تپانچه یک مونتاژ اسلحه صدا خفه کن یک جدا اسلحه صدا خفه کن و مجلات و صدها نفر از مهمات.

حسون همچنین از طریق پست الکترونیکی خود را اعلامیه از جرم قاتلان از جمله آندرس بریویک و تد Kaczynski با توجه به اسناد دادگاه به آنها استناد کرد. او همچنین ثبت نام به صورت آنلاین تیرانداز از خفا و ماهر فروم و خرید high-end حوزه و یک تفنگ تک تیرانداز.

“رویای من از یک راه برای کشتن تقریبا هر فرد بر روی زمین” او نوشت در کامپیوتر, رادیو فردا که قبلا گزارش شده است. او گفت که “باید جدی نگاه مناسب اهداف فردی را که بیشترین تاثیر را.”

در میان این اهداف در یک لیست در یافت حسون کامپیوتر بودند مجلس نانسی پلوسی, MSNBC لنگر Chris Hayes و سناتور دموکرات کامالا هریس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de