کوهن رفت و برگشت به زندان به خاطر او بود “مبارز” SDNY می گوید

این افسر عفو مشروط شده اند مسئول مایکل کوهن نظارت در حالی که در خانه حبس گفت: در دادگاه تشکیل پرونده پنج شنبه که کوهن “مبارز” در جولای 9 جلسه که فرود آمد رئیس جمهور سابق شخصی وکیل در زندان است.

کوهن شکایت کرد در این هفته منتشر خواهد شد بازگشت به صفحه اصلی سلول استدلال او انتقام در برابر برای نوشتن یک کتاب است که می تواند انتقادی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما وکلای مدافع برای دولت گفت که کوهن مقاومت به شرایط خانه حبس بود و به همین دلیل او به عقب فرستاده شد به Otisville فدرال تادیبی موسسه قرار گرفته است و حدود 70 مایل در خارج از شهر نیویورک است.

“در این جلسه با مشروط شدن افسران [کوهن] در زمان موضوع را با تقریبا هر ارائه در این توافق نامه مربوط به شرایط و ضوابط خود را در خانه حبس” تشکیل پرونده می گوید. “به جای درخواست شد remanded به FCI Otisville به دلیل رفتار مبارز در طول جلسه خود را در مشروط شدن در جولای 9, 2020, که شامل اعتراض به تقریبا هر مدت و وضعیت FLM [فدرال محل نظارت] توافق که افسر عفو مشروط ارائه شده به او.”

این توافق که کوهن خواسته شده بود به امضای شامل محدودیت در نوشتن خود را و ظاهر عمومی: “هیچ نامزدی از هر نوع با رسانه ها از جمله چاپ و تلویزیون و فیلم و کتاب و یا هر شکل دیگر رسانه ها/اخبار” توافق می خواند.

افسر که پیش نویس کوهن را در خانه حبس توافق آدم Pakula گفت: بر اساس توافق در یک نمونه به دست آمده از یک همکار با تجربه نظارت بر مشخصات بالا زندانیان و او بود آگاه نیست, کوهن نوشتن یک کتاب است. Pakula دقیق چند تا از ایرادات کوهن مطرح شده در مورد شرایط او را مجبور به رعایت در حالی که خدمت خود را از جمله صفحه اصلی.

“در حالی که من آگاه بود که کوهن با مشخصات بالا, اهل بیت, در زمان من پیش نویس FLM توافق من آگاه بود که کوهن نوشتن یک کتاب است. من پیش نویس FLM توافق بدون ورودی از BOP و یا هر کسی که در قوه مجریه” Pakula گفت: در یک بیانیه همراه.

دادگاه پرونده همچنین گفت که کوهن “رایگان به کار بر روی کتاب خود را در حالی که زندانی.”

کوهن طرح دعوی در دادگاه گفته بود که او برگزار می شد در سلول انفرادی. دولت پر کردن دادگاه گفت که او در 14 روز در قرنطینه استاندارد جدید برای همه زندانیان است که به منظور محافظت از زندانیان دیگر از بالقوه عفونت است. تشکیل پرونده گفت: دو نفر از 63 زندانیان در نظر گرفته “فعال COVID-19 موارد است.”

دولت به دادگاه پرونده اشاره کرد که کوهن خال خال شده بود ناهار خوری در رستوران منهتن و گفت: در حالی که یک عامل در بازگشت او به زندان آن را تضعیف کوهن استدلال که او نگران سلامت خود را.

در دسامبر 2018 کوهن بود و محکوم به سه سال به صورت مالی و مالی مبارزات انتخاباتی جنایات و دروغ گفتن به کنگره در مورد دخالت خود را در تلاش برای ساخت “برج ترامپ” در مسکو در طول مبارزات انتخاباتی 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de