کالین پاول اعلام حمایت بایدن گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “نهفته است در همه زمان ها”

واشنگتن — کالین پاول وزیر سابق امور خارجه تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش اعلام کرد که رای گیری برای جو بایدن رئیس جمهور بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر گفت: رئیس جمهور “را زیرفشار” از قانون اساسی “نهفته است تمام وقت.”

“من قطعا نمی تواند در هر راه حمایت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در این سال” پاول گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” در روز یکشنبه. “من بسیار نزدیک به جو بایدن در یک مسئله اجتماعی و سیاسی مهم است. من با او کار می کرد برای 35, 40 سال, و او در حال حاضر نامزد و من خواهد بود رای گیری برای او.”

پاول حمایت بایدن که مسجل دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری در روز جمعه, علائم ادامه از رانش از حزب جمهوری خواه. بازنشسته ژنرال چهار ستاره و رئیس سابق ستاد مشترک ارتش تایید هیلاری کلینتون بیش از آقای ترامپ در سال 2016 رای برای رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2012. او تایید شده آقای اوباما بیش از سناتور جان مک کین ، نامزد جمهوری خواه در لحظه ای سرنوشت ساز در سال 2008 مبارزات انتخاباتی.

روز یکشنبه پاول با انتقاد از رئیس جمهور برای پاسخ به سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید و خشونت پلیس گفت: از اعضای جمهوری خواه کنگره شکست شد برای نگه داشتن آقای ترامپ پاسخگو باشد.

“حزب جمهوری خواه رئیس جمهور فکر می کردند که نوعی از ایمنی آنها می تواند هر چیزی می گویند آنها می خواستند. و حتی بیشتر نگران کننده کنگره خواهد فقط نشستن وجود دارد و نه در هر راه مقاومت در برابر آنچه که رئیس جمهور انجام می دهند” پاول گفته سی ان ان جیک Tapper.

“و یک کلمه, من مجبور به استفاده از با توجه به آنچه که او انجام شده است برای چند سال گذشته — این یک کلمه من هرگز قبل از استفاده من هرگز با استفاده از هر یک از چهار رئیس جمهور من کار کرده ام — او نهفته است. او دروغ در مورد همه چیز” او ادامه داد. “و او می شود دور با آن چون مردم نمی خواهد او را نگه دارید پاسخگو باشد.”

پاول افزود که آمریکا “است و نه یک کشور فقط رئیس جمهور ما یک کنگره ما یک دیوان عالی کشور است. اما بیشتر از همه ما مردم ایالات متحده آنهایی که رای می دهند. آنهایی که رای او را در و آنهایی که رای او را.”

خواسته به توضیح مخالفت خود را به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پاول گفت که او “بوده است نه موثر جمهور.”

“او نهفته است, تمام وقت,” او گفت:.

رئیس جمهور در واکنش به پاول نظرات بعد از آن صبح روز یکشنبه با استناد به پاول نقش در این مورد که عراق تا به حال سلاح های کشتار جمعی به عنوان وزیر امور خارجه در واکنش به حمله ایالات متحده آمریکا به عراق در سال 2003.

“کالین پاول, واقعی, سفت بود که بسیار مسئول گرفتن ما را به فاجعه میانه جنگ فقط اعلام کرد او می خواهد رای دادن به یکی دیگر از سفت خواب آلود جو بایدن” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است. “نمی پاول می گویند که عراق تا به حال ‘سلاح های کشتار جمعی?’ آنها نمی, اما ما به جنگ رفت!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im