نیویورک-بر اساس مجری و فعال Ianne زمینه استوارت به حال یک ایده در دسامبر سال 2018 است. استوارت می خواستم برای جمع آوری پول به استخدام یک سیاه نما سرآشپز برای رفتن به خانه های سیاه نما مردم و طبخ یک وعده غذایی برای آنها در طول فصل تعطیلات.

این ایده موجب جمعی بامیه پروژه که در حال حاضر فراهم می کند, رایگان صفحه اصلی-وعده های غذایی پخته شده — و خیلی بیشتر — به سیاه و سفید ترانس افرادی که ممکن است دچار ناامنی غذایی.

“در ابتدا آن را فقط قرار بود یک پروژه است که ما را به عنوان یک راه خوب برای رسیدگی به این واقعیت است که بسیاری از مردم نمی باید خانه که آنها احساس راحت رفتن به خانه در زمستان,” استوارت که یک غیر دودویی عجیب و غریب, لزبین ترانس زن که ضمایر آنها/او گفت: CBS News. “به طوری که ایده اصلی آن است و آن را تبدیل به چیزی بسیار بیشتر است.”

بامیه پروژه در حال حاضر تسهیل آشپز-وعده های غذایی آماده به بیش از 200 سیاه, ترانس مردم به تاریخ در نیویورک نیوجرسی و فیلادلفیا.

بامیه پروژه با همکاری جامعه فضاهای به ارائه مواد غذایی اگر کسی تجربه بی خانمانی و یا اگر خانه خود را “نمی تواند ما را پشتیبانی آشپز, پخت و پز” با توجه به جمعی سایت.

juneteenth-lugao-ukas-kasberg.jpg
بامیه پروژه بنیانگذار Ianne زمینه استوارت صحبت می کند در طول یک رویداد عمومی. Lugao Ukas Kasberg/ بامیه پروژه

استوارت و جمعی استخدام, سیاه, ترانس سرآشپزها به مردم ارائه لوکس تجربه با یک عضو جامعه که “به نظر می رسد دوست دارد و زندگی” و مانند آنها. این فعال سیاسی گفت: سرآشپزها به طور معمول “واقعا هیجان زده” به درگیر در جمعی کار و اضافه کرد که آن را نیز می تواند “فروتنی و دردناک” در زمان برای آنها را به “مقابله با واقعیت آنچه در جامعه ما چهره در هر روز است.”

“بسیاری از ما گاهی اوقات احساس می کنید که ما به تنهایی و یا که ما تنها یک” گفت: استوارت. “بنابراین باید این فرصت را به کسی که شما را به خانه خود را و به آنها بگو: من شما را انتخاب کنید من شما را به هدیه ای از انتخاب شما.’ ما هیچ ایده چه نوع از امواج می تواند اتفاق می افتد از این عمل ساده فقط انتخاب کسی و گفت: ‘شما مهم هستند و شما ارزش انجام این کار را برای.'”

این سرویس به روی همه باز است, سیاه, ترانس مردم بدون در نظر گرفتن مالی خود ایستاده استوارت تاکید کرد. علاوه بر استوارت گفت که اغلب زمانی که جمعی می رسد به کسی که فرد را در ابتدا کاهش وعده های غذایی به دلیل آنها می خواهند تجربه برای رفتن به فرد دیگری در جامعه به جای آن که آنها فکر می کنم ممکن است بیشتر نیاز دارید.

“وجود چنین سخاوت روح و روان در جامعه ما و چنین محبت و عشق به یکدیگر و به دنبال مردم که شما نمی دانید و به دنبال مردم است که شما ممکن است هرگز ملاقات که واقعا فروتنی و زیبا” استوارت گفت. “اما همچنین به عنوان من را در یادآوری مردمی در هر زمان مانند” Nah ما در خدمت شما. اجازه دهید ما برای شما انجام دهد.’ و هر کس که فرد است که می توانید آن را ندارند — ما آنها را بیش از حد. چرا که ما همه است.”

three.jpg
یک بامیه پروژه متصدی بار و آشپز آماده سازی غذا و نوشیدنی در یک آشپزخانه. الکس کوپر وبستر

این بیماری همه گیر کوروناویروس است و قرار دادن یک توقف در جمعی توانایی به ارائه وعده های غذایی و مواد غذایی, خدمات, اما این بدان معنا نیست بامیه پروژه را متوقف کرده است و در خدمت جامعه خود را. آن را فراهم کرده است کیسه های مواد غذایی و منابع مالی برای مواد غذایی در میان سایر سهم.

جمعی همچنان به ارسال 40 دلار کمک های مالی به, سیاه, ترانس مردم در سراسر جهان به طوری که آنها می توانید خرید مواد غذایی اگر آنها “تجربه اضطراری کمبود مواد غذایی” را از طریق آن بین المللی مواد غذایی صندوق با توجه به جمعی سایت. صندوق فرستاده است مواد غذایی پول به بیش از 1000 نفر از ژوئن.

جمعی نیز تاسیس دو سلامت روان بهبود بودجه در پایان ماه مه در پی قتل نینا پاپ تونی McDade و دیگر سیاه, ترانس, مردم, آزادی مطبوعات متحده است. بودجه برای پرداخت, سیاه, ترانس مردم را به شرکت در یک بار سلامت روان جلسات درمانی با مجوز سیاه و درمانگران.

حداقل 26 ترانس یا جنس غیر منطبق با مردم بودند به ضرب گلوله کشته و یا دیگر روش های خشونت آمیز در سال 2019 با توجه به گزارش منتشر شده توسط کمپین حقوق بشر بنیاد در ماه نوامبر. اکثریت قریب به اتفاق کسانی که کشته شدند, سیاه, زنان, با توجه به گزارش.

استوارت گفت: پس از ایجاد صندوق های جمعی مطرح شده است و به طور متوسط $100,000 در روز تنها در فرد کمک های مالی.

جمعی نیز ارائه می دهد انواع برنامه ها از طریق #FeedTheSoul — یک بخشی از کار خود را که تمرکز بر روی تولید تلاش های جامعه ارائه منابع و ایجاد میل فضاهای که به تشویق های مردمی در جامعه ما به غذا نه فقط شکم خود را بلکه روح خود را” با توجه به وب سایت خود را.

این طرح شامل یک آخر هفته برنامه آموزشی که در آن سیاه, ترانس مردم می توانند با یادگیری مهارت های اولیه در آشپزخانه و دستور نه تنها به آماده سازی غذا برای خود, اما همچنین به طور بالقوه آنها را آماده به کار به عنوان سرآشپزها با توجه به وب سایت. طرح های دیگر شامل گردش که در آن سیاه, ترانس مردم می توانید ببینید off-Broadway اجرای برنامه به صورت رایگان و فرصت برای مردم به آرامش در “میل و سلامتی” فضاهای یک بار در ماه.

استوارت ایده شکوفا شده به بسیاری از است و در حال حاضر یک راه برای استوارت — و جمعی را به تیم ارائه منابع درک و خدمات به جامعه خود.

“این احساس خوب به شنیدن از کسی که من می دانم که هستم و در جامعه با صرف زمان و آنها را بگو: من نیاز به این.’ و برای من به متصل به یک جمعی و بگو: و در اینجا آن است که” استوارت گفت. “این احساس فروتنی و مهم و فوق العاده و شاد می دانم که ما باید منابع و توانایی برای تعیین برای خودمان چه آینده ما و آنچه ما در حال حاضر و حتی در برخی از موارد آنچه در گذشته ما خواهد بود.”