کالج بسکتبال مربیان مایک شیشفسکی از دانشگاه دوک و روی ویلیامز از دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل به جای pregame دست دادن اکثر مربیان استفاده در ورزش با یک اهل تفریح و بازی آرنج دست انداز در میان شیوع کروناویروس.

Krzyzewski و ویلیامز ساخته شده سوئیچ از کلاسیک دست به آرنج دست انداز در بازی روز شنبه بین دوک و کارولینای شمالی است. پستال باعث واکنش از مخاطبان و رسانه های اجتماعی به طور یکسان نیویورک دیلی نیوز گزارش داد.

آرنج دست انداز بین دو مربیان می آید به عنوان coronavirus همچنان به عوارض آن. بیش از 100 ، 000 نفر قرارداد بسته اند این ویروس با بیش از 3000 مرگ و میر تا کنون.

Coronavirus جهانی تبدیل شده است نگرانی و جهان ورزش است نه خارج از آن. ورزش لیگ در حال بررسی گام های بعدی با طرح های احتمالی برای بازی در پشت درهای بسته و یا لغو آنها را در دسترس نباشد. به عنوان NCAA می شود و نزدیک به جنون مارس سازمان COVID-19 پانل مشاوره با صدور بیانیه ای در روز جمعه:

“NCAA COVID-19 پانل مشاوره به رسمیت می شناسد سیالیت COVID-19 و تاثیر آن در میزبانی رویدادهای در یک فضای عمومی است. پانل اعضای این باور است که ما نیاز به درک بهتر COVID-19 در حالی که همچنان به کار با محلی و ایالتی و فدرال مقامات بهداشتی مانند CDC. مهم این است که برای همه ذینفعان و ورزشکاران برای تمرین کاهش خطر در همه حوادث. در حال حاضر پنل نیست توصیه لغو و یا عمومی فاصله های ورزشی و مرتبط با حوادث برنامه ریزی شده رخ می دهد در فضاهای عمومی در سراسر ایالات متحده است.”

با توجه به ورزشیهای NBA گزارش با ارسال یادداشت خود را به تیم نشان می دهد که آنها باید آماده برای بازی کردن بازی ها بدون طرفداران حضور با توجه به کروناویروس وضعیت.

هر دو Krzyzewski و ویلیامز یک تاریخ طبقه به عنوان رقیب و آن را ادامه داد و در شب شنبه. در حالی که نه رقابتی به عنوان آخرین بازی خود را-تا دوک آمد دور با 89-76 برنده بیش از کارولینای شمالی جارو به طور منظم فصل سری بین آنها است.

Coach K
سر مربی مایک شیشفسکی دوک آبی شیاطین مذاکرات با سر مربی Roy ویلیامز, North Carolina Tar Heels.
لنس King/گتی ایماژ

برجسته از این بازی دوک جاستین رابینسون که در آخر خود را در خانه مجموعه بازی و همسان او در اوج حرفه ای تقریبا در تمام مقوله های آماری. پسر NBA قهرمان دیوید رابینسون جاستین رابینسون تحت تاثیر قرار همه به خصوص خود مربی است.

“بهتر است از” رودی,'” Krzyzewski گفت, به گزارش ESPN, ساخت اشاره به نوتردام را یاد داستان رودی Ruettiger. “آن را تقریبا مانند یک فیلم است. او برجسته شده و امیدوارم او را نگه می دارد و آن رفتن.”

دوک خواهد ایستاد و در چهارمین دانه در لیگ به عنوان آن را وارد ACC tournament.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de