کالج, فوتبال, مربی تیم دونفره به عنوان شهر نیویورک پرستار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

نیوزویک “قهرمانان از این بیماری همه گیر” سری امکانات روزمره قهرمانان نشان دادن خدمات و قربانی و یا مهربانی در زمان COVID-19.

الکس چارلتون است که در حال حاضر کار به عنوان یک پرستار در شهر نیویورک در میان COVID-19 همه گیر اما تنها چند هفته زودتر او شروع مجدد یک کالج فوتبال حرفه مربیگری هزاران مایل دور.

چارلتون, 29, وارد شده بود در ویچیتا تگزاس در اوایل ماه مارس شروع به کار خود به عنوان دستیار گسترده ای از گیرنده های مربی فوتبال برای غرب میانه دانشگاه دولتی (MSU). زمانی که مدرسه مجبور شد به توجه به این ویروس چارلتون دریغ نکنید به یک فرصت برای کار به عنوان یک پرستار در خط مقدم جبهه از همه گیر در نیویورک بیمارستان کوه سینا.

“زمانی که من متوجه شدم من تا به حال فرصتی برای بیرون رفتن وجود دارد, و هرگز فکر نمی کردم که یک بار. من فقط فکر مردم وجود دارد و گریه کردن برای کمک به بیماران که بیمار هستند و آنها از جان گذشته برای پرستاران. من فقط بلافاصله شروع به پریدن کرد بر روی آن” چارلتون گفت: عصر ایران. “آنها نیاز به کمک بیشتر در این جاست که من که قرار بود برای رفتن. این بود که کانون آن است.”

Alex Charlton
الکس چارلتون می گوید او قصد دارد برای بازگشت به میانه دانشگاه ایالتی ویچیتا تگزاس و رزومه خود را مربیگری فوتبال حرفه ای پس از COVID-19 همه گیر را برطرف می کند.
الکس چارلتون

یک مربی فوتبال کالج است که دو برابر به عنوان یک پرستار است که مسلما یک ترکیب غیر معمول و چارلتون می گوید او هنوز به روبرو می شوند و هر کسی با یک مشابه رزومه است. کانزاس سیتی بومی اول پیوست کالج مربیگری فوتبال کارکنان سال قبل از آن در مادر آلما دانشگاه کانزاس است. بعد از تجربه که پایان ندارد به عنوان او را دوست دارند او را تشویق به ادامه تحصیل در رشته پرستاری.

“بسیاری از مردم به من گفت که من می خواهم بزرگ, پرستار, بنابراین من تصمیم به رفتن به مدرسه پرستاری در حالی که مربیگری فوتبال دبیرستان” گفت: چارلتون. “من تصمیم به رفتن به مدرسه پرستاری چون من می خواستم برای ادامه پیدا کردن یک حرفه ای ساخته شده است که من افتخار می کنم در پایان روز مانند من با فوتبال است.”

Alex Charlton
زمانی که موقعیت خود را به عنوان دستیار مربی فوتبال کالج در انتظار قرار داده شد با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس الکس چارلتون دریغ نکنید به بسته کیسه های خود و استفاده از مهارت های خود را به عنوان یک پرستار برای کمک به کسانی که در سخت ترین ضربه منطقه در کشور, در شهر نیویورک است.
الکس چارلتون

او وارد نیویورک در اواخر هفته گذشته و می گوید که تجربه خود را تا کنون شده است شبیه به کار قبلی خود را به عنوان یک پرستار است. یکی از تفاوت های او متوجه شده است که COVID-19 بيمار مجبور به تجربه مصیبت خود را بدون شرکت از اعضای خانواده با توجه به شدت مسری طبیعت از ویروس.

“این واقعا غم انگیز دیدن مردم در بیمارستان که واقعا بیمار است و آنها لازم نیست که اعضای خانواده وجود دارد با آنها به صحبت کردن با آنها گفت:” چارلتون. “همه آنها را خانواده وجود دارد اما آنها به سادگی نمی تواند در آنجا که از virus.”

“به عنوان یک پرستار شما گام و بحث به گوش دادن به آنها و برای آنها وجود دارد اما این فقط مشکل دیدن مردم وجود دارد با هیچ عزیزان,” او اضافه شده است. “ما بهترین های ما به تماس با خانواده های بیماران برای آنها قرار داده و آنها را بر روی بلندگوی تلفن به روز رسانی آنها و اجازه دهید آنها صحبت کنید اگر آنها قادر به صحبت کردن. “

Alex Charlton
کالج, مربی فوتبال الکس چارلتون است که در حال حاضر با استفاده از خود را در رشته پرستاری برای کمک به COVID-19 بيمار در شهر نیویورک بیمارستان کوه سینا.
الکس چارلتون

چارلتون گفت: او را تجربه نمی کنند هر گونه نگرانی های جدی در مورد خود ایمنی تا زمانی که خانواده و دوستان او خاطر نشان کرد که کار با COVID-19 بيمار در شلوغ شهر نیویورک بیمارستان معنی او خطر زندگی خود را.

“وقتی شما می شنوید کسی می گویند که شما برای یک لحظه مکث. و آن چه شما را کمی عصبی که برای تقسیم دوم اما پس از آن شما فقط نمی فکر می کنم در مورد آن دوباره گفت:” چارلتون. “شما فقط اجازه ندهید که آن را به ذهن خود را به شما نگه داشتن کار سخت و انجام آنچه شما می توانید به کمک کند.”

اگر چه چارلتون شده است با تمرکز بر خطرات شخصی او می گوید که او احساس امن در کوه سینا اشاره کرد که بیمارستان ارائه شده کافی تامین تجهیزات حفاظت شخصی و ستایش بیمارستان کارکنان و پرستاران همکار.

“من احساس کردم که کارکنان وجود دارد در این بیمارستان است که اجازه می دهد ما را به موفقیت” چارلتون گفت. “فقط آن را بزرگ برای دیدن تمام کار تیمی که در حال حاضر در یک زمان دشوار بود.”

چارلتون شور و شوق برای فوتبال را ترک کرده است و او می گوید که او در نظر دارد به بازگشت به MSU و رزومه کاری خود را حرفه مربیگری به عنوان به زودی به عنوان بحران بهداشت و درمان تحت کنترل است. تا آن زمان او قصد دارد برای ادامه با استفاده از مهارت های خود را به عنوان یک پرستار برای کمک به کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر.

“تا زمانی که ما مجاز به بازگشت به یک زندگی عادی من در اینجا یا هر جا که من نیاز به کمک” او گفت:.

می دانم که قهرمان شما می خواهید برای معرفی به ویژه در مجموعه ما? قطره ما یک خط در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de