فوتبال کالج در ماه سپتامبر ؟ البته! | نظر

نیوزویک | No comments

از من خواسته شد به تازگی اگر من فکر کردم ما خواهد بود قادر به تماشای فوتبال کالج در این پاییز.

من سبک پاسخ: “من نمی تواند بگوید من دوست خوب سفت ایوانز (سفیر ایالات متحده لوکزامبورگ) که معشوق خود Georgia Bulldogs نمی خواهد بازی در آتن این سقوط پس ما فوتبال کالج است.”

سپس من را به فکر کردن در مورد این سوال.

این تفسیر در تسلط وخیم defeatist بهداشت عمومی صاحب نظران است که آیا وجود خواهد داشت فوتبال بیش از 100 روز از در حال حاضر می تواند حتی از یک سوال.

این سوال به جای آن باید باشد: “چگونه عمل کنیم به طوری که تمام ورزشی—فوتبال کالج و حرفه ای بیس بال, فوتبال حرفه ای, و غیره.—می توان با خیال راحت بیش از سه ماه از در حال حاضر؟”

در واقع ما باید انتظار داشت که با روز کارگر, بیس بال بازی ها برگزار خواهد شد با لحاظ اجتماعی فاصله جمعیت و سریال های روز دنیا, حضور و غیاب خواهد بود نزدیک به نرمال.

به سادگی قرار دادن: آمریکا باید در مقابله با این چالش ها با یک “بله و” نگرش به جای “چرا که” نگرش است.

همانطور که من نوشتن این, ایتالیا, است, بازگشایی فروشگاه. پس از نه هفته طولانی, ایتالیایی شروع به ضرب و شتم coronavirus قاطعانه به اندازه کافی به حرکت فراتر از تنها اجازه می دهد فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و ایستگاه های گاز به کار گیرند. البته وجود خواهد داشت محدودیت های اولیه, ماسک پوشیدن, شخصی, فاصله و اقدامات دیگر.

روز یکشنبه Callista و من راه می رفت در سراسر ویلا بورگزه پارک با هزاران نفر از مردم فاصله خود را دارند. وجود کودکان دوچرخه سواری و بیش از یک دوجین از غذا کمی ایستاده بودند و مشغول خدمت به مردم است. کارگران با پوشیدن ماسک و دستکش.

امروز صبح واتیکان اعلام کرد: کلیسای سنت پیتر را به عنوان امروز است. ما نیز فقط این خبر خوبی است که رستوران های مورد علاقه من, Il Matriciano بود باز امشب. ما در حال حاضر رزرو. نخست وزیر ایتالیا ظاهرا تغییر ذهن خود را در روز شنبه و ضربه رستوران دهانه تا مارس 18 از 1 ژوئن. در واقع ایتالیا اعلام کرده است که از آن خواهد شد به گردشگری آغاز و در ماه ژوئن. به طور مشابه یونان اعلام کرده است آن را باز خواهد شد برای گردشگری در ماه جولای.

به عنوان سفیر Evans نوشت: من از لوکزامبورگ “دبيرستان [هستند] در حال حاضر باز. …همه مدارس شروع به عقب در مه 25. وجود دارد بسیاری از کشورها در اروپا با مدارس باز است.”

هنگامی که شما فکر می کنم در مورد مقیاس و پیچیدگی ایالات متحده این ایده که ممکن است وجود داشته باشد در سراسر کشور ممنوع در ورزش فقط دیوانه است. ممکن است لازم باشد برای حرکت برخی از بازی های خارج از خطرناک ترین شهرها آمده است. اما در بسیاری از کشور, رویدادهای ورزشی باید به طور کامل قابل کنترل است.

بله شهر نیویورک است تا به حال بیش از 15000 COVID-19 مرگ و میر. ایالت نیویورک تا به حال بیش از 22,000 مرگ و میر. در مقابل, دومین دولت در کشور, وابسته به تکزاس, تا به حال حدود 1,300 COVID-19 مرگ و میر. فلوریدا سومین دولت در شهرستان و آن را به یک بزرگ سالمندان جمعیت; فلوریدا تا به حال 1,900 مرگ و میر.

بنابراین New York, ما چهارمین دولت تا به حال در مورد هفت بار به عنوان بسیاری از COVID-19 مرگ و میر به عنوان دومین و سومین متحده ترکیب شده است. آن را نیز تا به حال نزدیک به هفت بار به عنوان بسیاری از مرگ و میر به عنوان بزرگترین ایالت کالیفرنیا است. در همین حال گرجستان فرماندار برایان کمپ باعث شده است تا دولت خود را به یک کنترل از بازگشایی. تا کنون گرجستان تا به حال کمی بیش از 1600 مرگ و میر.

آن را می گوید چیزی در مورد شدید لیبرال و ضد تهمت تعصب از رسانه های خبری که فرماندار نیویورک اندرو کومو—که ریاست آن بر تقریبا 14 بار به عنوان بسیاری از COVID-19 مرگ و میر به عنوان فرماندار کمپ—یک قهرمان از رسانه ها در حالی که فرماندار کمپ است تحقیر و حمله کردند. شگفت انگیز ترین مثال از این تعصب روشن شد آتلانتیک‘s مارس 29 مقاله ای تحت عنوان “گرجستان آزمایش در قربانی کردن انسان.”

اجازه دهید به روشنی در مورد آنچه اتفاق می افتد. لیبرال ها از جمله بسیاری در رسانه ها می خواهم به نگه داشتن اقتصاد بسته به عنوان یک گام کلیدی در جهت شکست دادن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

بعلاوه لیبرالیسم تبدیل به یک ایدئولوژی از ترس. به یاد داشته باشید گرمایش جهانی را بکشند ما در دهه آینده—فقط آن را به عنوان قرار بود برای کشتن ما در این دهه به عنوان دهه گذشته با توجه به برخی از لیبرال ها. Catastrophism شده است یک مشخصه از سمت چپ از دانشگاه استنفورد استاد پل ارلیک هشدار داد در 1970s که بریتانیا را از گرسنگی مردن به مرگ 2000 (خود را به طرز حیرت انگیزی اشتباه پیش بینی نشده هزینه های او را تصدی و یا وضعیت به عنوان یک متخصص در جامعه لیبرال).

به عنوان سخنران نانسی پلوسی فقط ثابت در او پوچ از 3 تریلیون قانون دموکرات ها علاقه مند به آمریکایی ها موفقیت. دموکرات ها تبدیل شده اند به حزب از غیر شهروندان در نظر گرفتن آمریکا, مشاغل, مالیات دهندگان آمریکایی پرداخت یارانه غیر کار برای همه و یک دولت تحت سلطه نظام از فروپاشی و وابستگی.

از نظر لیبرال ورزشی شامل برنده شدن و از دست دادن. آنها اغلب شامل شدت رفتار رقابتی که نقض سوسیالیستی هنجار از هر کس که به همان اندازه متوسط منفعل و وابسته است.

کلاسیک آمریکایی “می تواند انجام دهد” ریسک کارآفرینی روح است مخالف تعصب از لیبرالیسم. آمریکایی ها که در زمان واگن قطار به سوی غرب بودند خطر است. آمریکایی ها که اختراع پرواز بودند خطر است. آمریکایی که در ماه فرود آمد (و در حال حاضر برنامه ای برای بازگشت به اقامت) در خطر است.

سوال از شروع مجدد ورزش و فعالیت های دیگر توسط این سقوط و یا پنهان کردن و cowering یک مثال کلاسیک از ارزش های سنتی آمریکایی در برابر حفره دار ارزش های لیبرال.

اما دشمنان وجود دارد که باید از بین برود قبل از اینکه ما قادر خواهد بود به کالج و حرفه ای تیم ها در زمین—کسانی که در دادگاه وکلا که می خواهید به شکایت همه آنها می توانند.

2020 College Football Playoff national championship
2020, کالج, فوتبال, حذفی مسابقات قهرمانی ملی بازی
Don Juan مور/گتی ایماژ

اروپا صورت نمی دادخواهی بحران در مورد بازگشایی که امریکا مواجه است. وکلای دادگاه بازی در یک نقش محدود در اروپا به دلیل ممکن است کشور را “بازنده ” پرداخت” سیستم های. نوع کلاس اقدام مناسب که ورشکسته در ایالات متحده و تیم های حرفه ای در تلاش برای بازگشایی به سادگی یک عامل در اروپا است.

بنابراین رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل دقیقا حق اصرار دارند که دادخواهی اصلاحات حفاظت از کسب و کار و موسسات از مخرب حمله از وکلای دادگاه باید بخشی از آینده جدی COVID-19 قانون.

اگر ما واقعا می خواهید به گزاف گویی—و ما می خواهیم برای دیدن ورزش های رقابتی را زنده کرد—ما باید اصرار مک کانل دادخواهی اصلاحات به عنوان بخشی از آینده همه گیر شد.

ما به وضوح باید برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس و امکانات ورزشی و رسیدن به یک کشور آزاد با روز کارگر.

این چالش بزرگی برای آمریکا و رهبران ما.

برو Dawgs!

به خواندن, شنیدن و تماشای بیش از نیوت تفسیر بازدید Gingrich360.com.

نظرات بیان شده در این مقاله نویسنده به خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>