کالج ارشد با کروناویروس: “اگر شما بیرون بروید در حال حاضر شما در حال رفتن به دریافت خجالت”

سی بی اس آمریکا | No comments

در حالی که برخی از افراد جوان گرفته اند راهنمایی در مورد توقف گسترش coronavirus به طور جدی یک گروه از دانش آموزان در دانشگاه واندربیلت در ایالت تنسی آموخته است که آنها می تواند گسترش ویروس و تبدیل شدن به بیمار خود را.

دانشگاه وندربیلت ارشد که خواسته است که نام خود را نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد در حال حاضر یکی از تعدادی از دانش آموزان که تست مثبت برای coronavirus در مدرسه.

“آنها شروع به دریافت آزمون مثبت,” او گفت:. “از آنجا که از نوع سریع گسترش هر کس واقعا نگران است.”

دانش آموز گفت: او با دوستان متعدد در بیمارستان است. “من فکر می کنم که این روایت کاملا حرف” او گفت:. “اگر شما بیرون بروید در حال حاضر شما در حال رفتن به دریافت خجالت از بسیاری از مردم است.”

مقامات در حال تلاش برای رسیدن به جوان مردم با هر وسیله ممکن برای انتقال جدی از این بیماری است. جراح عمومی خواسته اثرگذارندهها مانند Kylie Jenner به گسترش پیام.

فرماندار نیویورک اندرو کومو آورده خود را 22 ساله و دختر Michaela به یک کنفرانس خبری به نشان می دهد او را به ماندن قرار داده است. “آن را می سازد هیچ حس به افشای خودتان را به این شرایط و در معرض افراد دیگر” کومو گفت.

در فورت لادردیل فلوریدا 74 ساله, Errol Eisinger گفت: CBS News خبرنگار مانوئل Bojorquez که پیام خود را به افراد جوان است “آگاه باشید از آنچه در جریان است و آن را به طور جدی.”

در اوایل این هفته مردم با بهره گیری از شکستن بهار در سواحل فلوریدا. فرماندار انتقاد شده است برای سفارش تمام سواحل بسته شده است.

“هنگامی که مردم از قرار دادن این تصاویر که شما می دانید در آغاز تعطیلات آخر هفته هنگامی که CDC ارشاد گفت: 250 نفر خوب است, زمان تغییر اساسی در 72 ساعت و بنابراین ما پاسخ داد. بسیاری از جوامع محلی باید پاسخ داد:” فرماندار ران DeSantis گفت.

اما Miami-Dade County, نمی, نزدیک به تمام سواحل تا پنج شنبه. ویکی ساحل بسته است جمعه.

افراد جوان نیز تنها کسانی نیستند که مقاوم به تغییر روال خود را.

“پدر من است که در, فروش, و او یک کودک فرزندان یک شخص فعال و زرنگ و زمان آخرین من به او صحبت کرد او هنوز در حال حرکت و پیچ” گفت: Amanda Lezcano.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>