مرگ از Najee جکسون جونیور در کلرادو اسپرینگز کلرادو در حال آمدن است تحت بررسی پس از پست های ساخته شده توسط مادر در یک ضد واکسن Facebook گروه را در صفحه نشان می دهد او تجویز دارو اما خانواده انتخاب طبیعی “درمان” به جای.

ایسنا گزارش داد در Facebook پست های که ساخته شد به یک گروه به نام توقف واکسیناسیون اجباری که در یکی از بسیاری از شبکه های اجتماعی که پراکنده مضر و اطلاعات غلط در مورد واکسن. این بیش از 139,000 اعضای.

جکسون مادر ارسال شده به گروه را که او 4 ساله پسر مبتلا به بیماری آنفولانزا توسط یک دکتر اما درمان های طبیعی مانند روغن نعناع و اسطوخودوس و ویتامین C نمی شد کاهش علائم خود را.

doctor flu swab test
یک پزشک آماده آنفولانزا سواب آزمون
Dusan پتکوویچ / گتی ایماژ

“توضیحات تجویز دارو من آن را انتخاب کنید,” او نوشت.

دیگر اعضای گروه پیشنهاد کرد که او را Najee شیر اقطی یا آویشن به عنوان درمان. مادر پاسخ داد که او سعی خواهد کرد تا کسانی که همه چیز.

این پست را از آنجا حذف شده است. پست های قبلی توسط زن هنوز هم وجود دارد در صفحه, از جمله یکی از 2017 که در آن او می گوید که کودکان این واکسن آنفولانزا.

روز چهارشنبه گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست صادر شده و تایید است که Najee مرده بود به عنوان یک نتیجه از بیماری خود دوم اطفال آنفولانزا مرگ در این فصل است.

در GoFundMe صفحه خانواده را تعیین کرده است تا برای پرداخت هزینه های پزشکی خود را مادر توصیف وضعیت منجر به Najee مرگ است.

در صفحه Najee مادر می گوید که دو تن از دیگر کودکان مبتلا به آنفولانزا. او جوانترین پسر او را به اتاق اورژانس در فوریه 2 بعد از خود علائم بدتر شده است. به گفته مادر این کودک پذیرفته شد و خانواده به خانه بازگشت.

آن شب Najee داشت توسط یک خواهر و برادر دروغ ناخودآگاه روی زمین. با توجه به مادر او به نام 911 و شروع CPR. پس از اورژانس های پزشکی تکنسین وارد, او از دست داده آگاهی.

Najee شد و پس از آن گرفته شده به بیمارستان کودکان در کلرادو اسپرینگز. در بخش مراقبت ويژه کودکان او داشت paraflu و آنفلوانزا B.

علائم خود را بدتر شده است. چند روز بعد پسر گرفته شد حمایت از زندگی و درگذشت.

عصر ایران قادر به دست آوردن تایید از خانواده که آیا Najee و یا هر یک از سایر کودکان خود شد و در نهایت تحت درمان با دارو و یا سایر داروهای تجویزی.

KDVR صحبت با پدر پسر, که گفت که او تا به حال نشده است با توجه به آنلاین نظر کارگردانی در خانواده اش.

“نظرات منفی—را برای خودتان نگه دارید چرا که در پایان روز, آنچه مهم است این است که هر یک از این پدر و مادر به خانه می رود و بوسه ها کودکان خود را,” او گفت: ایستگاه.

در نوامبر 2019, واشنگتن پست گزارش داد که توقف واکسیناسیون اجباری گروه به رهبری بنیانگذار لری کوک یکی از پیشرو تبلیغ واکسن بحرانی مطالب در Facebook.

دوخته پست در توقف واکسیناسیون اجباری یک ویدیو تبلیغاتی توسط آشپز است که فروش زئوليت سم زدایی مکمل. زئولیت ها مواد معدنی هستند که معمولا استفاده می شود به عنوان عوامل خشک شدن. طرفداران ادعا می کنند که آنها را می توان مورد استفاده برای درمان یک میزبان از بیماریها از جمله اوتیسم و سرطان است.

به گزارش دیلی در GoFundMe طبخ شده در حدود 80.000 دلار برای کمپین های تبلیغاتی و هزینه های دیگر.

https://www.newsweek.com/charles-busch-lily-dare-off-broadway-lifes-drag-thats-good-thing-1486201

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de