کلمبوس, اوهایو, حذف یک مجسمه از آن اسم کریستف کلمب از خارج آن شهر هال در روز یکشنبه است. این بنای تاریخی یکی از مهمترین اخیر گرفته شود پایین میان در سراسر کشور تماس بگیرید به جای مجسمه استعمارگران و برده داران و دیگر بحث برانگیز چهره های تاریخی.

خدمه وارد اوایل روز شنبه شروع به مصرف کردن مجسمه. حذف زمان حدود سه ساعت CBS کلمبوس وابسته WBNS-تلویزیون گزارش شده است. مجسمه هدیه ای از, جنوا, ایتالیا, در سال 1955 قرار داده خواهد شد در امن شهر مرکز.

شهردار اندرو Ginther اعلام کرد در ژوئن 18 که مجسمه می تواند برداشته شود بیان کرد که آن را منعکس نمی کند این شهر است.

“برای بسیاری از مردم در جامعه ما مجسمه نشان دهنده پدرسالاری و ستم و تفرقه. که نماینده شهرستان بزرگ ما و ما دیگر نمی خواهد به زندگی می کنند در سایه ما زشت گذشته” Ginther در بیانیه ای گفت در آن زمان است. “در حال حاضر زمان مناسب به جای این مجسمه با آثار هنری است که نشان می دهد ما پایدار مبارزه برای پایان دادن به نژاد پرستی و جشن تم ها از تنوع و شمول است.”

کلمبوس یکی از اولین اروپایی ها برای ورود به دنیای جدید است به طور منظم برای انتقاد از خود رفتار وحشیانه و کشتار بومیان آمریکا.

Ginther گفت: او از شهر هنر کمیسیون را به سرب در روند جایگزینی مجسمه با هنر عمومی که بهتر منعکس کلمبوس’ شهروندان و “ارائه می دهد یک چشم انداز مشترک برای آینده است.”

“با جایگزین کردن مجسمه, ما در حال از بین بردن یک مانع به معنی دار و پایدار تغییر به پایان سیستمیک نژادپرستی” Ginther در بیانیه ای گفت:. “آن حذف خواهد شد اجازه می دهد تا ما را به تمرکز بر روی مهم پلیس اصلاحات و افزایش حقوق صاحبان سهام در خانه های بهداشت, نتایج, آموزش و پرورش و اشتغال است.”

بنای تاریخی نیست اول کلمبوس مجسمه را به پایین گرفته شود و در ایالات متحده در ماه ژوئن یک مجسمه کلمبوس برداشته شد در بوستون پس از معترضان سر بریده آن است.

معترضان در سراسر کشور را سرنگون و یا بحث تخریب بناهای تاریخی به عنوان بسیاری از شهرستانها اعلام کرده اند حذف یا جابجایی از پرداخت خراج به صورتی تاریخی و ارقام. تماس آمده میان یک کشور فرضی بیش نژادی و بی عدالتی موجب مرگ جورج فلوید که در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

در هفته گذشته, New York City, شهردار, بیل د Blasio گفت: موزه آمریکایی تاریخ طبیعی حذف خواهد شد برجسته مجسمه تئودور روزولت از ورودی آن پس از سالها انتقاد. Charleston, کارولینای جنوبی به تازگی حذف آن مجسمه معاون سابق رئیس جمهور و برده داری, مدافع, John C. Calhoun.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de