کلمبوس مجسمه در بالتیمور پاره کردن و پرتاب در بندر

یک مجسمه کریستف کلمب در بالتیمور کوچک ایتالیا به پایین زده بود در میان تظاهرات شنبه شب و پس از آن پرتاب به درون بندر. فیلم های ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان داد مجسمه پایین کشیده شد با استفاده از طناب و سپس کشیده پایین پله ها پرواز قبل از پرتاب شدن به بندر CBS بالتیمور گزارش شده است.

جمعیت شنیده می شود تشویق به عنوان مجسمه انداخته است در بندر. مجسمه پرتاب شد در این بندر به عنوان آتش بازی رفت در سراسر شهر به جشن چهارم جولای.

فرماندار لری هوگان در روز یکشنبه گفت: تخریب مجسمه بود “نقطه مقابل دموکراسی است و باید محکوم شود توسط هر کس صرف نظر از سیاست است.”

“در حالی که ما از تظاهرات مسالمت آمیز و سازنده در مورد اینکه آیا و چگونه برای قرار دادن برخی از بناهای تاریخی در بافت و یا حرکت آنها را به موزه ها و یا ذخیره سازی از طریق یک فرایند قانونی بی قانونی خرابکاری و تخریب اموال عمومی را به طور کامل غیر قابل قبول” هوگان گفت.

پلیس گفت: CBS بالتیمور اواخر روز شنبه که آنها آگاه بودند از این حادثه اما جاده ها در این منطقه شده بود مسدود شده توسط معترضان.

مجسمه اختصاص داده شده بود به شهر بالتیمور اروپایی و آمریکایی سازمان در ماه اکتبر سال 1984 با توجه به CBS بالتیمور.

لستر دیویس سخنگوی شهردار برنارد C. “جک” جوان گفت: بالتیمور خورشید در شنبه شب که تخریب مجسمه بخشی از یک “reexamination در حال وقوع در سراسر کشور و در سطح جهان در اطراف برخی از این آثار و مجسمه ها که ممکن است نشان دهنده چیزهای مختلفی را برای افراد مختلف.”

دیویس گفت: تخریب این مجسمه بخشی از یک بزرگتر “ملی روایت.” اعتراضات فوران در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. بالتیمور نیز صحنه تظاهرات در سال 2015 زمانی که آمریکا درگذشت پس از درد و رنج آسیب زا و آسیب ستون فقرات در حالی که در بازداشت پلیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im